• 55 54:54
    2
    Jana HRČKOVÁ

IBK Hradec Králové - FBC Přerov 5:1
branky: 1. Lucie Tomášková, 13. Tereza Kautská, 34. Tereza Kautská, 48. Aneta Zeiplová, 50. Žaneta Kůželová - 8. Jana Boháčová; rozhodčí: Lukáš Filípek - Tomáš Marek; vyloučení: 2:5 + Kateřina Konopčíková 4 + Adam Janošek OS; využití: 1:0; diváků: 32; zásahy brankářů: Aneta Kašparová 8 - Nikola Perutková 17; po třetinách: 2:1, 1:0, 2:0
60:00 Komentář hostů Zavadil Jakub (Vedoucí): Už jsem viděl stíhačku couvat i hada s..., ale tohle jsem ještě neviděl. Absolutně nezvládnuté utkání od rozhodčích. Je škoda, že tohle píská první ligu. Odbojované utkání, ale bohužel nás sráží nepromněňování šancí. Toť vše k dnešnímu utkání. Bereme si jen to pozitivní a makáme dál. Díky holkám, že makají a bojují za každého stavu.
60:00 Komentář domácích Netolický Štěpán (Trenér): Dnes super koncentrovaný výkon po celý zápas, za což jsem velmi vděčný, jelikož to nám v posledních zápasech chybělo. Škoda jedné chyby ve střídání, kde by ten zápas skončil s nulou na konci. Takže celkově hráčkám děkuji. I za to, že zvládli takhle vyhrocené utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 8:2
59:59 Tento vypjatý zápas skončil š´tastně pro hradecké lvice.
59:00 V poslední minutě utkání jsou na balónu hosté.
58:00 Přerov vyhazuje, aby si vydechl na střídání.
56:40 Kůželová našla drahokoupilovou před bránou ta ovšem backhand minula.
55:36 Raab střílí do bloku.
54:54 Vyloučen hráč #6 Jana Hrčková družstva FBC Přerov na 2 minuty za sekání
53:53 Dnes hru 5 na 5 už asi moc neuvidíme.
53:36 Vyloučen hráč #22 Darina Axmannová družstva FBC Přerov na 2 minuty za nedovolené vrážení
53:15 Vyloučen hráč #28 Simona Némethová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za sekání
53:15 Po sporném sekání domácí kapitánky odchází na trestnou lavici.
51:30 Přerovské hráčky ubránily oslabení 5 na 3.
49:12 Po hrubém zákroku přerovské hráčky následovalo její vyloučení, po opakovaném nesportovním protestu byl vykázán i trenér.
49:11 Vyloučen trenér Adam Janošek družstva FBC Přerov - osobní trest
49:11 Vyloučen hráč #77 Eliška Gaďourková družstva FBC Přerov na 2 minuty za nesportovní chování
49:11 Vyloučen hráč #20 Kateřina Konopčíková družstva FBC Přerov na 2+2 minuty za hrubost
49:03 GÓL IBK Hradec Králové! 5:1
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #30 Žaneta Kůželová, asistoval #34 Denisa Drahokoupilová (5:1)
48:06 buly po gólu vyhrávají hosté.
47:40 Némethová zkouší vyvést míček, ale zastavená soupeřkou.
47:35 GÓL IBK Hradec Králové! 4:1
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #19 Aneta Zeiplová, asistoval #30 Žaneta Kůželová (4:1)
44:22 Hradec střílí z půlky, ale míček končí v těle soupeře.
42:58 Hra je velmi nepřehledná.
40:00 Úvodní buly vyhrává domácí tým.
40:00 Střely ve 2. části: 8:4
38:00 Domácí hraje v plném počtu.
33:42 GÓL IBK Hradec Králové! 3:1
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #51 Tereza Kautská, asistoval #28 Simona Némethová (3:1)
33:12 Vyloučen hráč #11 Božena Gaborová družstva FBC Přerov na 2 minuty za sekání
32:45 Hradec se marně pokouší dát gól.
31:28 Přerov se snaží dostat na útočnou polovinu, zatím však neuspěšně.
29:00 Zatím se nedaří míček protlačit přes hostujcí obranu.
28:25 Několik povedených akcí Hradce
27:52 Přerov úspěšně brání.
24:38 Přerov se snaží dostat na stranu soupeře.
22:47 Hra je nepřehledná a chaotická
21:16 Hradec střílí na bránu, ale mimo.
20:55 Hosté v plném počtu.
20:00 Hradec vyhrál úvodní buly.
20:00 Střely v 1. části: 6:3
19:08 Hradec je v útočném režimu a Přerov se snaží bránit.
18:06 Přerov střílí míček do autu.
16:55 Vyloučen hráč #69 Nikola Řezníková družstva FBC Přerov na 2 minuty za hrubost
15:20 Hradec rozehrává standartní situaci, ale míček končí v autu.
12:45 GÓL IBK Hradec Králové! 2:1
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #51 Tereza Kautská, asistoval #60 Anna Čtvrtečková (2:1)
11:30 Přerov se snaží dostat míček do brány, ale Hradec úspěšně brání.
08:45 Hradec se snaží dostat míček pryč ze své strany a nakonec končí v soupeřově rohu.
07:34 GÓL FBC Přerov! 1:1
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #14 Jana Boháčová, asistoval #28 Jana Dreiseitlová (1:1)
04:19 Hradec se drží v útočné polovině.
02:50 Hra se přelévá ze strany na stranu.
00:46 GÓL IBK Hradec Králové! 1:0
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #25 Lucie Tomášková bez asistence (1:0)