59
  • 59 58:22
    SK Jihlava

TJ Centropen Dačice - EAV SK Jihlava 1:7
branky: 11. Denisa Kolářová - 10. Hanka Krčálová, 16. Kateřina Bícová, 23. Kateřina Bícová, 26. Klára Šulová, 47. Kateřina Bícová, 50. Agáta Kalinová, 57. Hanka Krčálová; rozhodčí: Daniel Kršek - Josef Pařízek; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 48; zásahy brankářů: Kateřina Pospíchalová 20 - Danny Václavků 12; po třetinách: 1:2, 0:2, 0:3
60:00 Komentář domácích Vacuška Lukáš (Trenér): Ne každý zápas se může dařit a my jsme si ten horší výkon nechali bohužel na dnešek, proti hratelnému soupeři, a stálo nás to body. Nelepilo nám to v kombinaci, byli jsme málo nebezpeční a chvílemi nekoncentrovaní. Je to škoda, tolik diváků si zasloužilo vidět lepší florbal, hezčí zápas. Naším úkolem je se z dneška oklepat, dobře se vyspat a do zítřejšího zápasu nastoupit v úplně jiném rozpoložení. Pevně věřím, že se to povede. Holkám každopádně děkuji za vůli a snahu se zápasem i přes nepříznivý vývoj něco udělat a za bojovnost. Soupeři gratuluji k vítězství, fanouškům děkuju za návštěvu. Zítra na viděnou.
60:00 Komentář hostů Komenda Roman (Trenér): Dobře odehraný zápas. Až na nějaké pasáže, které nám dělali problém, ale dokázali jsme si stím vrátit brzy dohry a díky tomu koridovat zápas. Díky holkám a soupeři.
60:00 Střely ve 3. části: 6:11
58:22 Timeout EAV SK Jihlava
57:01 Vyloučen hráč #6 Denisa Kolářová družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za nesportovní chování
56:04 GÓL EAV SK Jihlava! 1:7
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #23 Hanka Krčálová, asistoval #65 Kateřina Bícová (1:7)
54:07 Jihlavská akce končí faulem Krčálové.
52:55 Distelová nadvakrát doráží, ale Václavková stále drží Jihlavu.
51:51 Křemelová orazítkovala tyčku.
50:15 Křemolová zahazuje svou šanci.
49:31 GÓL EAV SK Jihlava! 1:6
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #58 Agáta Kalinová, asistoval #65 Kateřina Bícová (1:6)
49:02 Samostatnou akci Šmahelová zastavuje až Václavková.
48:48 Šmahelová neuspěla proti Pospíchalové.
47:54 Hra se začala přiostřovat.
47:43 Dačice zatlačily Jihlavu, ale Divišová ani Lisová nepřekonaly Václavkovou.
46:42 GÓL EAV SK Jihlava! 1:5
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #65 Kateřina Bícová, asistoval #35 Veronika Krčálová (1:5)
46:41 Bícová vymíchala Pospíchalovou a Jihlava odskakuje na rozdíl 4 branek.
45:34 Krčálová se ocitla sama před Pospíchalová, ale poslední chvíli upadla na zem.
44:09 Dačice v plném počtu.
42:09 Vyloučen hráč #10 Zuzana Vávrová družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za špatné střídání
40:00 Střely ve 2. části: 3:9
39:00 Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
37:31 Pospíchalová zneškodnila střelu Kalinové.
34:51 Dačice se dostaly po dlouhé době do zakončení. Václavková stále pozorná.
31:37 Dačicím se nedařím překonat obranu Jihlavy.
29:20 Timeout TJ Centropen Dačice
26:45 Jihlava v plném počtum.
25:54 GÓL EAV SK Jihlava! 1:4
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #64 Klára Šulová, asistoval #27 Michaela Dolejší (1:4)
24:45 Vyloučen hráč #29 Markéta Jašková družstva EAV SK Jihlava na 2 minuty za sekání
22:23 GÓL EAV SK Jihlava! 1:3
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #65 Kateřina Bícová, asistoval #58 Agáta Kalinová (1:3)
20:00 Střely v 1. části: 4:7
19:30 Poslíchálová skok bere míček Bícové.
19:00 Probíhá poslední minuta části.
18:10 Vanesa Zárubové kouzlí za brankou.
16:40 Nebezpečná střela od Petrlíkové končí v rukách Václavkové.
15:31 GÓL EAV SK Jihlava! 1:2
15:31 Bícová doráží do okryté branky.
13:34 Václavková chytá pokus Křemelové.
12:02 Václavková vyráží střelu Kratochvílové.
10:02 GÓL TJ Centropen Dačice! 1:1
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #6 Denisa Kolářová, asistoval #21 Adéla Lélyová (1:1)
10:01 Denisa Kolářová zůstala volná před brankou a backhandem uklízí míček do branky.
09:56 GÓL EAV SK Jihlava! 0:1
09:55 Krčálová s Bícovou utekly sami na Pospíchalovou, které nedaly nejmenší šanci.
08:58 Dačice se trápí v rozehrávce.
08:22 Šulová se dostala do zakončení, ale její střela nenadělala Pospíchalové moc práce.
07:50 Šanci Dačic překazuje Krčálová.
07:40 Jihlava má zatím větší drží míčku.
07:08 Kalinové se nepovedlo přejít přes Rosolovou.
06:50 Opatrný úvod zápasu z obou stran.
05:51 Jihlavský brejk zneškodnuje Zuzana Vávrů.
05:08 Jihlava zamkla Dačice před jejich brankou.
03:52 Barbora Kratochvílová prověřila pozornost golmanky. Václavková plně soustředěna.
03:24 Distelová nadvakrát faulována. Standartka Dačic zblokována.
02:20 Rozehrávku Dačic překazuje Kalinová.
01:02 První vážný útok hostí zastavuje Minářová.
00:01 Úvodní buly vyhrála Jihlava.