• 60 59:30
    3:5
    (Peterová)

Orel Rtyně v Podkrkonoší - FBC Dobruška 3:5
branky: 11. Lucie Hejnová, 14. Lenka Ondráčková, 50. Lucie Ondráčková - 13. Eliška Buchalová, 28. Victoria Bartošová, 33. Diana Peterová, 38. Vanesa Bašová, 60. Diana Peterová; rozhodčí: Filip Ryant - Radek Hrdlička; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 56; zásahy brankářů: Klára Karlíková 25 - Karolína Špačková 18; po třetinách: 2:1, 0:3, 1:1
60:00 Komentář hostů Černý Jan (Trenér): Už to nějakou chvíli je, že do Rtyně se nejezdí pro jednoduchou výhru. Ale i při vší úctě k soupeři, je to ještě pořád o nás. První třetina nás nezastihla vůbec v tom nejlepším co umíme. Byť za to částečně možná může lehce promíchaná sestava a pár bolístek, která nás trápí. Když k tomu přičteme způsob jakým bylo utkání řízeno a že to tady je vždy hodně o soubojích, do tempa jsme se dostávali těžce. Od druhé třetiny jsme ale zlepšili pohyb a bylo to hned vidět i na skóre. Škoda, že jsme neproměňovali tutovky během třetí části, mohlo být dřív rozhodnuto a nemuselo to být takové drama. Ale závěr byl směrem do obrany odehrán holkama dobře, nepustili jsme Rtyni k ničemu a rozhodli do prázdné branky. Díky za zápas a našim fanouškům za podporu.
60:00 Komentář domácích Krýsl Miloslav (Trenér): Chtěli jsme se vyvarovat chyb z minulých utkání a využít většího počtu v sestavě a to se nám vydařilo. I přesto, že jsme prohráli, tak jsme dokázali být vyrovnaným soupeřem a minimálně ten bod jsme si za dnešní výon zasloužili. Takto když budeme hrát a přidáme tomu více na střelbě, tak budeme spokojeni. Polevení ve druhé třetině nás stálo výsledek. Díky moc holkám za výkon, divákům za podporu a soupeři za pěkné utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 8:12
59:31 Rtyni se nepovedla kombinace a ze jejich chyby Dobruška těží a navyšuje na 3:5
59:30 GÓL FBC Dobruška! 3:5
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #17 Diana Peterová, asistoval #13 Sandra Peterová (3:5)
58:58 Timeout Orel Rtyně v Podkrkonoší
58:20 Zápas se pomalu blíží ke konci a atmosféra v hale houstne.
49:26 Ondráčková Lucie střílí gól z dorážky a snižuje skóre na 3:4
49:25 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 3:4
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #13 Lucie Ondráčková bez asistence (3:4)
48:54 Hráčka s číslem 17 z Dobrušky beží sama na bránu, ale její šanci skórovat Karlíková překazila.
45:40 Rtyně teď silně presuje branku Dobrušky, ale jejich golmanku se jim nedaří prostřelit.
44:29 Svatoňová poslala skvělou střelu z otočky od mantinelu, ale Špačková krásným zákrokem její střelu zastavila.
43:27 Bednářová dostává dlouhou od Vylíčilové a díky tomu se nachází sama před bránou Dobrušky. Její střela bohužel mířila přímo na golmanku.
40:00 Střely ve 2. části: 6:8
37:03 Bašová navyšuje skóre Dobrušky na 2:4
37:02 GÓL FBC Dobruška! 2:4
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #14 Vanesa Bašová, asistoval #24 Kateřina Poláčková (2:4)
36:05 Rtyně úspěšně ubránila přesilovku Dobrušky.
34:05 Vyloučen hráč #5 Viktorie Vylíčilová družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání
32:26 GÓL FBC Dobruška! 2:3
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #17 Diana Peterová, asistoval #21 Karolína Špačková (2:3)
29:22 Luštincová nás stále ohromuje jejími skvělými bloky.
27:13 GÓL FBC Dobruška! 2:2
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #88 Victoria Bartošová, asistoval #13 Sandra Peterová (2:2)
27:00 Bálintová střílí z půlky na prázdnou bránu, ale její pokus skórovat Špačková skvělým zákrokem překazila.
26:47 Vyloučen hráč #27 Nikola Andršová družstva FBC Dobruška na 2 minuty za nedovolené vrážení
24:43 Ulbrichová z půlky pálí na Karlíkovou, která ale střelu odrazila za mantinel.
23:45 Dobruška úspěšně ubránila přesilovku Rtyně.
21:40 Rtyně si zahraje přesilovou hru.
21:39 Vyloučen hráč #4 Patricie Březovská družstva FBC Dobruška na 2 minuty za sekání
20:00 Střely v 1. části: 7:9
16:40 Hráčka z Dobrušky s číslem 17 vybíhá z rohu za rtyňskou brankou. střílí, ale rtyňská golmanka skvělým zákrokem její střelu zastavuje.
13:07 Lenka Ondáčková krátce po gólu Dobrušky navyšuje skóre na 2:1 vybojovaným balonkem u brány.
13:06 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 2:1
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #21 Lenka Ondráčková bez asistence (2:1)
12:37 Vávrová dlouze nahrává na Buchalovou která se nachází sama před rtyňskou bránou a nekompromisně zakončuje.
12:36 GÓL FBC Dobruška! 1:1
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #63 Eliška Buchalová, asistoval #44 Adéla Vávrová (1:1)
10:38 Ondráčková běží na bránu a střílí. Její střelu však golmanka Dobrušky vyráží a Hejnová s krásným důrazem před bránou gólovou šanci proměňuje.
10:37 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 1:0
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #18 Lucie Hejnová, asistoval #13 Lucie Ondráčková (1:0)
09:20 Peterová je sama před prázdnou bránou, střílí, ale Karlíková bez problému její pokus skórovat překazila.
06:02 Dobruška má mnoho šancí, ale ty však neproměňuje.
05:04 Hra se často přerušuje kvůli opakovaným faulům.
00:01 Úvodní buly pro Rtyni.