3:4
    Eva SMUTNÁ
    (Nesnídalová)

TJ Centropen Dačice - TJ Znojmo LAUFEN CZ 3:4
branky: 4. Aneta Lisová, 41. Adéla Lélyová, 54. Adéla Lélyová - 8. Veronika Filáková, 12. Nela Houšťová, 22. Eva Smutná, 58. Eva Smutná; rozhodčí: Milan Novák - Josef Pařízek; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 33; zásahy brankářů: Kateřina Pospíchalová 16 - Veronika Šplíchalová 17; po třetinách: 1:2, 0:1, 2:1
60:00 Komentář domácích Vacuška Lukáš (Trenér): Dnes byl k vidění super zápas. Oba týmy hrály ve velkém nasazení, stejně tak si oba týmy vytvožily množství šancí ke skórování. Nás bohužel občas pozlobilo zpracování či horší kontrola balonku, ale i přesto jsme mohli zápas i vyhrát. Děkuju holkám, jak utkání odmakaly, ačkoliv je trápí spousta zranění. Jsem na ně pyšný. Znojmu gratuluji k výhře a děkuji za super zápas, fanouškům obou družstev za krásnou atmosféru a všem přeji šťastnou cestu domů. Těšíme se na další zápasy!
60:00 Komentář hostů Martinek Jakub (Trenér): Vyválčené tři body. Dnešní zápas ovlivnila naše bolístka, a to jsou tradičně neproměněné šance, z pohodového zápasu byla válka až do konce. Někdy je to špatně řešené, někdy je to smůla, když trefíme minimálně 4 tyčky. Holkám ale děkuji, že bojovaly o plný počet bodů až do konce a nakonec jsme to zvládli. Soupeři vzdávám holt za to, jak rychle dělá pokroky. Děkujeme divákům.
60:00 Střely ve 3. části: 6:5
59:40 Deset vteřin do konce třetí části... Obrovská šance Distelové....
59:15 Dačické hráčky se snaží najít recept na hostující obranu, zatím ale neůspěšně.
58:00 Na další přesnou střelu Smutné už ale Pospíchalová nedosáhla a máma tu tak opět vedení hostů. Následuje time-out domácích a hra bez brankářky...
57:58 Timeout TJ Centropen Dačice
57:58 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 3:4
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #11 Eva Smutná, asistoval #16 Eliška Nesnídalová (3:4)
57:30 Branková konstrukce brankářky Pospíchalové opět v permanenci...
56:55 Sledujeme strhující finiš utkání se šancemi na obou stranách!
54:40 O rychlou odpověď se nyní snažila hostující Dibelková, přízemní střelu ale Pospíchalová bezpečně kryje.
53:31 GÓL TJ Centropen Dačice! 3:3
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #21 Adéla Lélyová, asistoval #9 Andrea Distelová (3:3)
53:31 A aktivita je konečně podpořena i brankou! O vyrovnání se zasloužila nekompromisní střelou z úhlu pod víko Adéla Lélyová!
52:50 Po neúspěšném brejku Lisové a Šmahelové zahrozila Smutná, nicměné pálí pouze vedle. Nyní už opět sledujeme snažení Dačic.
52:00 Dalekonosnou střelu Nesnídalové Pospíchalová pouze kontroluje.
51:40 Takto těžké utkání nejspíše znojemský tým neočekával, podaři se ale domácím dosáhnout na další ligové body?
49:30 Předčasný návrat z dovolené v Chorvatsku Lélyové můžeme jen kvitovat. Její aktivita dělá obraně favoritek ze Znojma veliké problémy!
48:20 Samostatný únik jedné z hráček hostí zažehnala odvážným skokem pod nohy Pospíchalová, následná dorážka orazítkovala břevno domácí branky!
47:00 Aktivní Distelová se probíjela obranným pásmem jihomoravanek, načež předala rozeskákaný balonek Lélyové. Obrana hostí si ale svým důrazem poradila.
45:30 Co ale stihnu je splnit slíbenou povinnost a pozdravit Davida Čeného, stejně jako všechny fanoušky u online-přenosu!
44:30 Centropen pokračuje ve své aktivitě! O gólovkéch Lisové a Šimánkové se ani nestihnu déle rozepsat.
41:00 Dačice do třetí třetiny vlétly jako uragán! Po jednoduchém založení útoku se o "zavezení zpoza branky" snažila Lélyová, brankářka byla však na první pokus pozorná. Na následující dorážku už byla ale krátká a Lélyová tak díky svému důrazu vykřesává naději pro domácí barvy - 2:3!
40:59 GÓL TJ Centropen Dačice! 2:3
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #21 Adéla Lélyová, asistoval #84 Barbora Kratochvílová (2:3)
40:00 Závěr druhé třeiny připomínal závěr té první. Znojmo několika šancemi hrozilo, nicméně Pospíchalová odolala. Z celkového pohledu to byla ze strany Dačic povedná, nicméně brankami nepodpořená třetina. O dělbě bodů tedy rozhodne část závěrečná. Nebo se dočkáme prodloužení, či snad nájezdů?
40:00 Střely ve 2. části: 8:4
38:10 Těsně po uplynutí trestu se hostům naskytla příležitost 2 na 0, zakončující hráčka nakonec ovšem neskoordinovala pohym a míček jí utekl do rohu.V zápětí po další šanci Znojma zvoní tyč branky Pospíchalové.
37:30 Dačice aktivní, nicméně žádná střela se zatím neujala...
36:00 Zbytečný nebezpečný zákrok u mantinelu na Kolářovou je sudím ohodnocen mensím trestem, uvidíme, zda se vítané příležitost pro Dačice promění v kontaktní branku.
35:47 Vyloučen hráč #14 Veronika Filáková družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za nedovolené vrážení
35:00 Cihlářová v ložené šanci netrefila ideálně a těsně přestřeluje domácí svatyni.
34:00 Příležitost pro brejk 4 na 2 nyní dačice bohužel "zazdily" hned v jejím zárodku.
32:30 Hra má kolem poloviny utkání opravdu strhující tempo a přítomnou cca třicítku diváků rozehřála v poměrně chladné hale.
30:10 Další dvě obrovské šance Dačic! Šimánková nejprve pronikla po levém mantinelu a utěšenou střelou orazítkovala tyč hostující branky, načež se míček povaloval po brankové čáře. Hned v zápětí se "mezi kruhy" ocitla Lisová, svou velkou šanci ale také neproměňuje.
29:40 Další parádní zákrok brankéřky Pospíchalové proti střele přesně do šibenice.
28:30 Aktivní Šimánková přesprintovala dvě hráčky Znojma a předložila Lisové, která pálila do připravené Šplíchalové.
26:10 Dvě pěkné kombinace nyní předvedlo Znojmo, proti ale byla efektivnímy zákroky Pospíchalová.
25:00 Centropen se nyní snaží zvýšit aktivitu, což kvitují přítomní diváci.
23:30 Lisová své odvážné tažení dtředem zakončila nepříjemnou střelou, kterou ještě mela možnost dorážet Ficová. Oba pokusy ale změnu skóre nepřinesly.
21:51 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 1:3
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #11 Eva Smutná bez asistence (1:3)
21:51 Nabídnutou přesilovou hru po faulu Kratochvílové Znojmo poměrně rychle využívá pěknou střelou o břevno Evy Smutné, která se zjevila na středu naprosto nekrytá.
21:30 Vyloučen hráč #84 Barbora Kratochvílová družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za nedovolené vrážení
20:01 V úvodu třetiny jsme pozorovali florbal se šancemi na obou stranách, kde se dal za mírně aktivnější označit celek Dačic, který se také ujal vedení. Postupem času ale favorit z jihu Moravy převzal aktivitu a domácí hrozily spíše z ojedinělých brejků. Poslední cca čtyři minuty úvodní části se nesly ve znamení vytrvalého tlaku Znojma, který domácí naštěstí přestály bez úhony. Uvidíme, co přinese druhá část, která právě startuje!
20:00 Střely v 1. části: 6:11
19:00 Technické problémy s osvětlením na chvíli přerušily zápas na konci první třetiny a částečně tak nabouraly tlak hostujícího týmu.
15:00 Hostující Pelánová nyní nepříjemně pálila z pravého křídla, Pospíchalová ovšem pozorná, stejně jako při další šanci o několik vteřin později.
13:03 Centropen ale stále dokáže být nebepěčný i dopředu, což nyní demostrovala souhra Kolářové a zakončující Lélyové. Tato střela volala po gólu!
11:05 Nedorozumění v obraně domácího týmu hbytě využívá Nela Houšťová a favorit ze Znojma tak vedení překlápí na svou stranu, stejně jako se v posledních minutách stává stále aktivnějším týmem.
11:04 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 1:2
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #20 Nela Houšťová, asistoval #14 Veronika Filáková (1:2)
10:00 Lélyová odvážně pronikala středem hříště, zastavil jí až faul hostujících.
07:50 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 1:1
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #14 Veronika Filáková, asistoval #19 Kamila Reischlová (1:1)
07:50 Krátce po uplynutí trestu se však hosté prosazují skrytou střelou Filákové.
07:40 Oslabeni se domácím bez větších šancí podařilo ustát.
06:00 Lélyová při snaze o backchecking zasáhla s balonkem soupeřky i hůl a jde si tak odsedět poměrně přísné vyloučení.
05:31 Vyloučen hráč #21 Adéla Lélyová družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za blokování florbalky
03:26 GÓL TJ Centropen Dačice! 1:0
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #3 Aneta Lisová, asistoval #15 Barbora Šmahelová (1:0)
03:26 Ve čtvrté minutě se do vedení zásluhou pěkné kombinace a nekomromisního zakončení Lisové dostavají Dačice!
03:00 První minuty přinesly z pohledu domácích spíše neuhlazený florbal s častými ztrátami balonku. Jako první se ke střele osmělila Rosolová, která z úhlu prověřila brankéřku Šplíchalovou nepříjemnou střelou.
00:01 Úvodní buly pro domácí!
00:00 Oba týmy nastupují a za několik omažiků očekávaný duel odstartuje!