55
  • 55 54:31
    FBC Přerov

FBC Přerov - TJ Centropen Dačice 2:3
branky: 20. Darina Axmannová, 42. Anna Němcová - 10. Barbora Kratochvílová, 22. Kristýna Minářová, 50. Andrea Distelová; rozhodčí: Daniel Kotzur - Jan Adamík; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 40; zásahy brankářů: Nikola Perutková 26 - Kateřina Pospíchalová 27; po třetinách: 1:1, 0:1, 1:1
60:00 Komentář hostů Vacuška Lukáš (Trenér): Dnes byl k vidění vyrovnaný a bojovný zápas s šancemi na obou stranách. Oba týmy se trápily v koncovce a skvěle zachytaly obě brankářky. Ačkoliv jsme se nedostali do optimálního tempa, můžeme být šťastní, že jsme nakonec vyválčili tři body, i když závěr byl infarktový. Děkuju holkám za vůli a nasazení a soupeřům za zápas. Zároveň jim přeju mnoho štěstí do dalších duelů.
60:00 Komentář domácích Zavadil Jakub (Vedoucí): Dnes vyrovnaný zápas s šancemi na obou stranách. Bohužel rozhodla naše produktivita a nepromněňování šancí. Děkujeme divákům a soupeři za zápas a přejeme klidnou cestu domů.
60:00 Střely ve 3. části: 8:11
58:00 Blíží se nám konec utkání a Přerov se snaží všemi silami dorovnat.
54:31 Timeout FBC Přerov
52:00 Dačice využívají přesilové hry k opakovanému útoku na domácí branku.
51:40 Vyloučen hráč #69 Nikola Řezníková družstva FBC Přerov na 2 minuty za bránění ve hře
49:19 GÓL TJ Centropen Dačice! 2:3
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #9 Andrea Distelová, asistoval #21 Adéla Lélyová (2:3)
49:19 Rozehrávkou z rohu a rychlým doražením z brankoviště se dostávají Dačice opět do vedení.
46:00 Dačice se dostaly do silné pozice a odstřelují branku domácích, zatím neúspěšně.
44:00 Hra se nám začíná vyostřovat.
41:51 GÓL FBC Přerov! 2:2
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #21 Anna Němcová, asistoval #14 Jana Boháčová (2:2)
41:51 Začátek třetí třetiny se sice odehrával na polovině domácích, avšak to se rychlou akcí obrátilo v dorovnání Přerova na 2:2.
40:00 Střely ve 2. části: 12:6
37:00 Gólmanka hostů opět ukazuje své schopnosti, Přerov se přes ni nedokáže probojovat.
32:00 Hra je opět vyrovnaná, Přerov vyráží více do útoku, avšak obrana hostů není vůbec k smíchu.
27:40 Gólmanka Dačic dnes předvádí úžasný výkon, nyní se jí podařilo zablokovat 3 střely v řadě.
26:00 Hra se z větší části odehrává na polovině Přerova, Dačice opakovaně útočí na bránu domácích, zatím bez úspěchu.
21:52 GÓL TJ Centropen Dačice! 1:2
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #38 Kristýna Minářová, asistoval #68 Karolína Petrlíková (1:2)
21:52 Rychlou akcí se Dačice dostávají do vedení.
20:00 Střely v 1. části: 9:12
19:39 Vyloučen hráč #8 Šárka Divišová družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za sekání
19:06 GÓL FBC Přerov! 1:1
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #22 Darina Axmannová, asistoval #11 Božena Gaborová (1:1)
19:06 Rozehrávkou od mantinelu s následnou nahrávkou na střed, vyrovnává Přerov stav utkání na 1:1.
15:00 Tempo hry je rychlé, týmy se střídají v útocích, které většinou končí slušnými zákroky obou brankařek.
09:26 GÓL TJ Centropen Dačice! 0:1
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #84 Barbora Kratochvílová, asistoval #15 Barbora Šmahelová (0:1)
09:26 Barboře Kratochvílové týmu hostů se po téměr sólo akci daří získat svému týmu první gól.
08:00 Oba týmy se střídají v útocích, avšak žádnému se nedaří zásadní akcí získat vedení.
05:00 Brankařka domácích šikovně blokuje dvě po sobě jdoucí střely.
01:30 Hra začala vyrovnaně, avšak Přerov lehce vede v šancích na získání branky.