2

1

4.

EAV SK Jihlava - FBŠ Hummel Hattrick Brno 5:4pn
branky: 4. Klára Šulová, 10. Kateřina Bícová, 20. Agáta Kalinová, 21. Kateřina Bícová, N Kateřina Bícová - 10. Zuzana Štěrbová, 16. Linda Hyksová, 25. Sabina Slováková, 54. Zuzana Wilczek; rozhodčí: Matěj Jonák - Pavel Chromý; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 55; zásahy brankářů: Danny Václavků -4 - Melisa Poláčková -4; po třetinách: 3:2, 1:1, 0:1, 0:0
Komentář domácích Komenda Roman (Trenér): Velice napínavý zápas z obou stran, štěstí bylo dnes na naší straně a podařily se nám tresná střílení lépe než hostům. Děkujeme soupeřkám za zápas a těšíme se na další.
Komentář hostů Prouzová Petra (Trenér): V utkání jsem od začátku tahali za kratší konec, zejména první třetina nám nevyšla. Postupně se hra vyrovnávala, v závěru jsme mohli výsledek strhnout na naši stranu, bohužel chyběl kousek. Celkově fajn konfrontace, fyzický florbal, výborný budíček, díky kterému jsme pochopili, že jsme už v první lize. Utkání je pro nás dobrý odrazový můstek do další práce.
4 Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno hráč #87 Vendula Schindlerová , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva EAV SK Jihlava hráč #63 Kateřina Bícová a vstřelil rozhodující gól (5:4).
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno hráč #81 Katarína Cerchlanová , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva EAV SK Jihlava hráč #58 Agáta Kalinová , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva EAV SK Jihlava hráč #35 Veronika Krčálová , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno hráč #7 Linda Hyksová a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva EAV SK Jihlava hráč #63 Kateřina Bícová a vstřelil gól.
65:00 Zahájena trestná střílení
65:00 Střely v prodloužení: 1:2
64:59 Následují nájezdy letsgoo
64:01 Oba oba týmy risk může být zisk.
64:00 Právě probíhá poslední minuta prodloužení.
63:55 Vilišová střílí mimo branku.
61:12 Hra se přelévá ze strany na stranu.
60:00 Střely ve 3. části: 6:8
59:18 Dnes tady máme letecký den. Bícová opět leží.
59:00 Právě probíhá poslední minuta utkání.
53:24 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 4:4
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #13 Zuzana Wilczek, asistoval #6 Zuzana Štěrbová (4:4)
53:23 Hostující tým dorovnává! Atmosféra na tribunách houstne.
52:10 Tým FBŠ Hummel Hattrick Brno hraje opět v plném počtu.
50:10 Vyloučen hráč #7 Linda Hyksová družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za bránění ve hře
50:09 A máme tady další vyloučení.
48:56 Timeout EAV SK Jihlava
48:54 Vytisková si probojovala cestu na střed, míček po sléze ztrácí.
46:50 Běhounková je dnes obdivuhodně dobrá v defenzivě.
44:12 Krčálová H. se pokouší dorážet, obrana hostujícího týmu ji ovšem nenechává.
42:45 Bícová by si měla seřídit mířidla.
41:37 Pořadatelský tým pouští velice kvalitní hudbu!:P
40:01 Začíná třetí třetina a úvodní buly vyhrává opět domácí tým EAV SK Jihlava.
40:00 Střely ve 2. části: 6:11
39:44 Povedená standartka hostů, ale gól z toho není.
39:00 Do konce druhé třetiny zbývá poslední minuta.
38:31 Oba týmy hrají velice drsně.
37:44 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
35:41 Hostující hráčky nedokázaly využít přesilovky.
35:27 Jihlava předvádí obdivuhodný výkon i v oslabení.
33:41 Vyloučen hráč #23 Hanka Krčálová družstva EAV SK Jihlava na 2 minuty za sekání
33:40 A jde se vylučovat:D
31:43 Míček se nebezpečně pohybuje u brány domácího týmu.
30:53 Hra se přelévá se strany na stranu, ale ani jeden tým zatím nezakončuje.
28:35 Závar v brankovišti týmu FBŠ Hummel Hattrick Brno.
28:20 Poláčková úspěšně vychytává střelu Šulové.
24:55 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 4:3
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #16 Sabina Slováková, asistoval #75 Michaela Schindlerová (4:3)
24:54 Chyba obrany domácích končí gólem pro hostující tým!
24:37 Hosté opět trefují tyč.
23:29 Hosté kombinují na vlastní půlce.
21:57 Na míčku má převahu domácí tým EAV SK Jihlava.
20:31 GÓL EAV SK Jihlava! 4:2
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #63 Kateřina Bícová, asistoval #23 Hanka Krčálová (4:2)
20:01 Úvodní buly se zmocňuje Jihlava.
20:00 Střely v 1. části: 7:5
19:45 GÓL EAV SK Jihlava! 3:2
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #58 Agáta Kalinová, asistoval #35 Veronika Krčálová (3:2)
19:44 Kalinová vymetá šibenici a navyšuje skóre!
19:00 Do konce první třetiny zbývá jedna minuta.
18:20 Domácí si vytváří nepříjemné šance.
16:49 Poláčková opět podržela svůj tým.
15:13 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 2:2
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #7 Linda Hyksová, asistoval #13 Zuzana Wilczek (2:2)
15:12 Hostující tým opět dorovnává!
14:05 Dolejší slepě nahrává Jaškové, míčku se zmocňuje hostující tým.
13:27 Jašková střílí, trefuje pouze holuby:D
09:57 GÓL EAV SK Jihlava! 2:1
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #63 Kateřina Bícová, asistoval #8 Jitka Vilišová (2:1)
09:56 Jihlava nenechává skóre vyrovnané a navyšuje na 2:1!
09:25 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 1:1
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #6 Zuzana Štěrbová, asistoval #7 Linda Hyksová (1:1)
09:24 Výborná souhra hráček týmu FBŠ Hummel Hattrick Brno přináší ovoce.
09:03 Schindlerová blokuje pokus Šmahelové.
07:35 Hyksová se projela po palubovce.
05:19 Běhounková svou neopatrností ztrácí míček.
04:41 Krčálová střílí, trefuje pouze tyč.
03:53 GÓL EAV SK Jihlava! 1:0
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #64 Klára Šulová bez asistence (1:0)
01:35 Výborný zásah brankářky domácích.