• 58 57:09
    4
    Natálie BALKOVÁ

FBC Dobruška - FBC Intevo Třinec  4:1
branky: 5. Diana Peterová, 18. Eliška Buchalová, 32. Kateřina Poláčková, 56. Eliška Buchalová - 41. Lucie Mišúnová; rozhodčí: Václav Křepelák - Daniel Suchý; vyloučení: 1 + Natálie Balková 4:1; využití: 0:0; diváků: 134; zásahy brankářů: Karolína Špačková 26 - Simona Pytlíková 34; po třetinách: 2:0, 1:0, 1:1
60:00 Komentář domácích Černý Jan (Trenér): Ještě před týdnem jsem nevěřil, že zažiju to co se dneska stalo. Do poslední chvíle jsme nevěděli, jestli si první zápas zahrajeme opravdu doma. Ale dopadlo to za pět dvanáct a splnil se nám všem sen, o kterém jsme léta snili. K zápasu mám málo. Chvíli jsme se sžívali s tím, že hrajeme na kompletní tři lajny. Ale jinak jsme fungovali poctivě dozadu a nebezpečně dopředu. Naše branky byly po pěkných kombinacích a škoda že jsme nevytěžili z našich útoků více, ale soupeři zachytala skvěle gólmanka, stejně jako nám. Díky holkám za odmakané utkání a soupeři za fér zápas. Rozjezd sezóny snový, ale od zítra zase na značkách a jedeme od znova. A samozřejmě díky fanouškům!
60:00 Komentář hostů Laštůvka Šimon (Trenér): Dnes to bohužel nevyšlo podle představ. Trápíme se s produktivitou a to nám sráží celkový výkon. Dneska rozhodly neproměněné šance, špatné přebírání v obranném pásmu a neotřesitelné odhodlání domácích pokřtít novou halu vítězně. Velká pochvala pro naše holky ve 3. třetině, kdy jsme určovaly tempo hry a vytvořili si dobrý lauf, který jsme bohužel plně nevyužili. Pochvala oběma gólmankám a gratulace domácí Dobrušce!
60:00 Dnešní utkání sleduje 134 diváků. Děkujeme!
60:00 Hráčka utkání domácích: č. 21 Karolína Špačková Hráčka utkání hostů: č.1 Simona Pytlíková
60:00 Střely ve 3. části: 12:12
59:59 Dobruška vítězí, a my holkám moc děkujem za neuvěřitelný výkon.
59:40 Hala bouří, fanoušci povzbuzují holky v posledních vteřinách.
58:11 Hostující hráčky se snaží o sto šest, aby daly gol.
57:09 Vyloučen hráč #8 Natálie Balková družstva FBC Dobruška na 2+2 minuty za hrubost
57:00 Hostí odvolávají brankářku.
56:36 Hostující hráčka běží sama na bránu, bohužel minula.
55:37 V hale je neskutečná atmosféra a to díky domácímu kotli, děkujeme!!!
55:22 GÓL FBC Dobruška! 4:1
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #63 Eliška Buchalová, asistoval #24 Kateřina Poláčková (4:1)
55:22 Poláčková, Buchalová... a je to GOL!!!
54:50 Horáková dává neuvěřitelnou střelu na branku, ale bohužel minula.
53:50 Domácí holky se snaží zvýšit skóre.
53:00 Hostující hráčka střílí, ale domácí golmanka drží svůj tým!
51:18 Timeout FBC Intevo Třinec
45:15 Míček na dobrušské straně, ale hostující hráčka branku netrefila.
44:31 Havlíčkové zazvonila tyč.
43:21 Hostující hráčka střílí, ale domácí golmanka krásně zachytala.
42:30 Březovská střílí, branku minula.
40:45 Hostující hráčky na Dobrušku vlétly hned ze začátku střílí gol.
40:20 GÓL FBC Intevo Třinec ! 3:1
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #99 Lucie Mišúnová, asistoval #4 Klára Kociánová (3:1)
40:00 Střely ve 2. části: 12:9
38:38 Buchalová je dnes rychlá, asi se vyspinkala do růžova.
37:25 Dobrušká golmanka neskutečně vychytala třelu střelu helmou!
37:06 Hostující golmanka drží svůj tým.
36:30 Dobruška přesilovku nevyužila.
35:28 Hráčky hostů mají dobrou obranu.
35:00 Vávrová netrefuje prázdnou bránu.
34:01 Vyloučen hráč #17 Michaela Turoň družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za bránění ve hře
33:23 Bálkové a Havlíčkové to ve svém domovském klubu jde neskutečně dobře, holky děkujeme!!
31:50 Dnešní utkání sleduje 134 diváků, děkujeme!!!
31:1O V Dobrušském kotli se rozhořelo, Poláčková střílí GOL!!
31:10 GÓL FBC Dobruška! 3:0
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #24 Kateřina Poláčková, asistoval #63 Eliška Buchalová (3:0)
27:00 Dobruška ubránila oslabení a Bartošová zase lítá na hřišti.
25:32 V Dobrušském kotli začlo "hořet" fanoušci se probouzí, a podporují hráčky v oslabení.
24:59 Vyloučen hráč #88 Victoria Bartošová družstva FBC Dobruška na 2 minuty za nedovolené vrážení
21:05 Hostující hráčka na míčku, ale branku nestřílí.
20:01 Úvodní buly pro hosty.
20:00 Střely v 1. části: 14:6
19:34 Buchalová dává krásnou přihrávku na Poláčkovou, ale bohužel branku nedala.
17:28 GÓL FBC Dobruška! 2:0
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #63 Eliška Buchalová, asistoval #13 Sandra Peterová (2:0)
17:28 Buchalová střílí a dává GOL!!!
16:50 Bartošová ztrácí míček na domácím brankovišti, ale hostující hráčka střílí nad.
15:30 Máje Havlíčkové to v dresu Dobrušky moc sluší!
11:11 Bašová střílí, branku bohužel minula
09:54 Na hřišti holky z hor! Buchalová, Bartošová, Havlíčková a Bálková
09:20 Holky z Dobrušky se dnes na zápas očividně dobře vyspaly, jde jim to skvělě!
07:28 hostující hráčka třílí na bránu, ale minula
04:57 Jedličková přihrává Peterové a ta dostává domácí tým do vedení!
04:47 GÓL FBC Dobruška! 1:0
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #17 Diana Peterová, asistoval #11 Adriana Jedličková (1:0)
03:50 domácí holky šly dva na jednoho, ale nahrávka od Bartošové na Buchalovou nebyla přesná
02:14 Eimannová střílí na branku, ale golmanka chytá
00:01 Buly pro hosté