• 60 59:09
    8:5
    ()

FAT PIPE Traverza - T.B.C. Králův Dvůr 8:5
branky: 6. Mikuláš Plášek, 36. Walter Schubert, 37. Robert Štipka, 38. Jan Fiala, 45. Robert Štipka, 55. Jan Kerzel, 59. Walter Schubert, 60. Robert Štipka - 5. Tomáš Vlček, 23. Tomáš Vlček, 26. Daniel Škoula, 55. Michal Mašek, 56. Tobiáš Uhřík; rozhodčí: Jan Brejcha - Petr Herman; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 85; zásahy brankářů: Josef Bína 26 - Jiří Procházka 19; po třetinách: 1:1, 3:2, 4:2
60:00 Komentář hostů Kubert Michal (Trenér): Hektické utkání, hráli jsme o hodně. Za stavu 3:1 jsme měli přidat a místo toho jsme dostali během třech minut tři goly. Nedá se nic dělat. Body jsme nechali jinde ( Turnov, Rudná, Tigers ) a tady máme výsledek. Kluci bojovali, bohužel nepodařilo. Budeme držet palce Benešovu, aby hrál zítra za 1 bod. Děkujeme všem našim divákům co dorazili a děkujeme Traverze za korektní zápas.
60:00 Komentář domácích Schuller Ondřej (Trenér): Utkání, které nasazením připomínalo playoff. Pro nás dobrá prověrka před nadcházejícím víkendem. Děkujeme soupeři a pevně doufám, že budeme za týden pokračovat ve vítězné šňůře.
60:00 Střely ve 3. části: 10:13
59:09 GÓL FAT PIPE Traverza! 8:5
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #68 Robert Štipka bez asistence (8:5)
58:28 Timeout T.B.C. Králův Dvůr
58:28 GÓL FAT PIPE Traverza! 7:5
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #34 Walter Schubert, asistoval #70 Mikuláš Plášek (7:5)
58:28 Tým hostů si vybírá svůj oddechový čas.
57:40 Utkaní je velmi dramatické.
57:01 Právě probíhají poslední 3 minuty třetí třetiny.
55:51 Druhá přesilovka pro Traverzu. Jak proběhne?
55:50 Vyloučen hráč #12 David Zeman družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za sekání
55:26 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 6:5
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #27 Tobiáš Uhřík, asistoval #13 Michal Mašek (6:5)
54:34 Traverza jim hru neulehčuje a opět zvyšuje na 6:4
54:33 GÓL FAT PIPE Traverza! 6:4
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #27 Jan Kerzel, asistoval #12 Ondřej Valenta (6:4)
54:13 T. B. C. snižuje náskok Traverzy.
54:12 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 5:4
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #13 Michal Mašek, asistoval #7 Štěpán Zavoral (5:4)
53:02 Nyní diváci doufají, že hráči chytí svůj poslední dech a dohrají toto utkání co nejlépe dovedou.
50:05 Na hřišti panuje lehké napětí. Hráči jsou lehce nervózní.
49:25 Rozhodčí nyní zastavuje hru kvůli zranění, ale vypadá to, že je vše v pořádku a hra může pokračovat.
47:22 Diváci z Králova Dvora fandí jako o život, ze všech sil podporují svůj tým.
44:55 Robert Štipka si pojistil, že T. B. C. jen tak nevyrovná a zvyšuje skóre na 5:3.
44:54 GÓL FAT PIPE Traverza! 5:3
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #68 Robert Štipka, asistoval #23 Vojtěch Bagin (5:3)
42:55 Daniel Škoula zkusil šanci, ale Josef Bína ji odrazil svou dlaní.
42:09 Mikuláš Plášek neproměnil svou šanci.
40:02 Hosté hrají v plném počtu.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrál tým T. B. C..
40:00 Nyní začíná třetí třetina. Copak nám přinese?
40:00 Střely ve 2. části: 9:8
39:01 Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:02 Diváci si nyní mohou vychutnat první přesilovou hru Traverzy.
38:01 Vyloučen hráč #19 Jakub Votava družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za sekání
37:21 Jan Fiala otáčí skóre zápasu.
37:20 GÓL FAT PIPE Traverza! 4:3
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #13 Jan Fiala, asistoval #24 Tomáš Vávra (4:3)
36:35 Rober Štipka vyrovnává! Traverza nabrala druhý dech.
36:34 GÓL FAT PIPE Traverza! 3:3
35:37 Traverza SNIŽUJE! Diváci jásají a v hale panuje radost.
35:36 GÓL FAT PIPE Traverza! 2:3
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #34 Walter Schubert, asistoval #13 Jan Fiala (2:3)
32:43 Traverza zkouší přihrávky vzduchem.
31:49 Dnešní utkání navštívilo skvělých 85 diváků. DĚKUJEME MOC!
30:54 T.B.C Králův Dvůr ve druhé třetině kontroluje hru ve všech směrech.
28:50 Tomáš Hájek zkusil šanci ze zajímavého úhlu, ale bohužel neúspěšně.
27:39 Traverza se nyní snaží nedělat chyby a bojovat.
25:45 T. B. C. sice svoji druhou přesilovku nevyužila, ale prolomila obranu Traverzy, čímž zvýšila na 3:1
25:44 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 1:3
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #57 Daniel Škoula bez asistence (1:3)
25:03 Tým domácích hraje v plném počtu.
24:36 T. B. C zkouší další šanci, ale Traverza hlídá branku bedlivě.
22:58 Máme tu další trest za opakované přestupky Traverzy.
22:57 Vyloučen hráč #34 Walter Schubert družstva FAT PIPE Traverza na 2 minuty za opakované přestupky
22:35 Hosté proměňují přesilovou hru.
22:34 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 1:2
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #11 Tomáš Vlček, asistoval #66 Adam Lešuk (1:2)
21:14 Máme zde první přesilovku T. B. C.. Bude využita?
21:13 Vyloučen hráč #59 Jakub Noha družstva FAT PIPE Traverza na 2 minuty za sekání
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrála Traverza.
20:00 Začala nám druhá třetina, která snad přinese nějaké góly.
20:00 Střely v 1. části: 7:10
19:01 Právě probíhá poslední minuta první třetiny, která nám přinesla vyrovnaný souboj obou týmů.
18:32 Míček se odráží z jednoho pásma do druhého, ale hráči neklesají na mysli.
17:03 Diváci nyní fandí ze všech sil a doufají, že do konce první třetiny promění právě jejich tým.
15:19 David Zeman střílí šanci, kterou odráží koleno Josefa Bíny.
13:52 Týmům se nedaří proměnit, pozorujeme chyby na obou stranách.
11:31 T. B. C. se snaží všemi možnými silami obehrát Traverzu, ale Josef Bína lape každou šanci.
09:02 Tomáš Kuzma nyní zkoušel vstřelit branku, ale míček se odrazil od ramene Jiřího Procházky.
07:06 Po euforii z vyrovnání gólu nastává klidnější hra, kdy si oba týmy předávají míček a pokouší se o šance.
05:56 Mikuláš Plášek skoro obratem vyrovnává na 1:1.
05:55 GÓL FAT PIPE Traverza! 1:1
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #70 Mikuláš Plášek, asistoval #24 Tomáš Vávra (1:1)
04:47 Tomáš Vlček střílí úvodní branku Králova Dvora.
04:46 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 0:1
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #11 Tomáš Vlček, asistoval #42 Daniel Riley (0:1)
03:47 Oba týmy se teď snaží prolomit obranu toho druhého, zatím je to velmi vyrovnané utkání.
02:47 Králův Dvůr má si s sebou dnes přivezl velkou podporu.
01:47 Jonáš Kulhavý měl první velkou šanci zápasu, ale bohužel neproměnil.
00:01 Úvodní buly zápasu vyhrál tým Traverzy.
00:00 Utkání právě začíná!