5:7
    Matyáš VELC
    (Rolín)

Sokol Rudná - FbC Hradec Králové 5:7
branky: 5. Jan Karásek, 22. Antonín Pražák, 29. Adam Pivoňka, 50. Jan Karásek, 58. Martin Špaček - 18. Matyáš Velc, 34. Lukáš Kašpar, 36. Lukáš Kašpar, 40. Matyáš Velc, 41. Michael Souček, 53. Matyáš Velc, 60. Matyáš Velc; rozhodčí: David Hejzlar - Martin Kněžík; vyloučení: 1:5 + Tomáš Pokorný OS; využití: 2:0; diváků: 85; zásahy brankářů: Oleg Dejnega 16 - David Šimeček 17, Filip Školník 10; po třetinách: 1:1, 2:3, 2:3
60:00 Komentář hostů Pokorný Tomáš (Trenér): Sympaticky hrající domácí nám dnes nenechali nic zadarmo. Bohužel jsme jak v ofenzívě, tak defenzívě byli trochu laksní a profesorský. Doufám, že takovéto utkání máme za sebou a příští týden se předvedeme s úplně odlišným výkonem. Děkuji soupeři za fér utkání a přeji mu hodně zdaru v další fázi soutěže.
60:00 Komentář domácích Tuček Martin (Trenér): Dnes jsme navázali na na utkání proti T.B.C.  Kluci výborně bránili, škoda, že jsme v závěru utkání neproměnili šance, které zápas mohly posunout do prodloužení. Soupeři blahopřejeme a těšíme na play down. Zítra uvdíme kam nás osud pošle. V reakci na komentář z minulého utkání si dovolím říct, že odříkaného krajíce dostanete vždy nejvíc a my nebudeme cestovat daleko. :)
60:00 Střely ve 3. části: 12:10
59:50 GÓL FbC Hradec Králové! 5:7
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #28 Matyáš Velc, asistoval #24 Michal Rolín (5:7)
59:50 Velc brankou do prádzné zpečeťuje osud Rudné
59:10 Rudná zkouší v šesti
58:35 Ztráta Cihelky. Nebezpečnou šanci rudenský brankář naštěstí likviduje
57:46 GÓL Sokol Rudná! 5:6
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #26 Martin Špaček, asistoval #20 Antonín Pražák (5:6)
57:46 Rudná nikam nespěchala. Ukolébala Hradec a Tonda Pražák nabídl Špáčovi prádnou branku. Ten se nemýlil.
57:12 Nebezpečný pokus Pivoňky
56:42 Vyloučen trenér Tomáš Pokorný družstva FbC Hradec Králové - osobní trest
56:42 Vyloučen hráč #17 Radim Kunart družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za nesportovní chování
56:42 Vyloučen hráč #76 Mikuláš Ryba družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za zvedání florbalky
56:42 Docela přísné vyloučení Hradce se koučovi příliš nelíbí. K hlavnímu chodu tedy sudí servíruje ještě dezert v podobě osobáku. Tohle by mohlo být ještě drama
55:49 Zmatek před rudenskou svatyní. Šmíd vyhazuje. Icing se nepíská
52:53 GÓL FbC Hradec Králové! 4:6
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #28 Matyáš Velc bez asistence (4:6)
52:46 Jak by řekl Aleš Bejr "Mám tady malou sekeryčičku". Asi ale byla přes balon nebo co. Hradec tedy místo hry ve 4 dává gól
52:40 I Starší Šmíd nám ukázal, že umí pálit
51:15 Martin Šmíd posílá jedovku. Brankář ale čapá
49:54 GÓL Sokol Rudná! 4:5
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #31 Jan Karásek, asistoval #17 Tomáš Bubeník (4:5)
49:54 Vyloženě přesilovkový gól. Karásek to prostě vzal po lajně utekl všem a poslal 30 nad led ke vzdálenější tyčce. Bubi má prej áčko, mně se to teda moc nezdá ale budiž
49:35 Cihelka zatáhnul a poslal střelu mírně nad. Obávám se abych balonek nehledal až doma a zahradě
49:00 Vyloučen hráč #53 Ondřej Souček družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání
49:00 Souček dneska odpočívá hlavně na trestné lavici
48:12 Bártič v brejku. Bohužel zakončoval forhendem, to bohužel není jeho přednost
46:55 Dnešní návštěvnost Babica spočítal na 85 diváků. Přišla dokonce i Hanka s Luckou
45:18 Přesilovky dneska bez branek
44:25 Hradec zachytil krosovku a šel do nebezpečného brejku
43:17 Vyloučen hráč #17 Radim Kunart družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za špatné střídání
43:17 Hradec se rozhodl, že bude hrát v početní výhodě. Rozhodčí si toho všiml a Rudná zkusí znovu přesilovku po vyloučení za špatné střídání
42:55 Synchronizované "HEEEJ" ze střídačky Rudné přesilovku nezajistilo
42:07 Bubeník špatně rozehrál. Dejnega naštěstí podržel
41:16 Krása svému jménu nedostál. Jeho pomalá střela po zemi se rozhodně krásnou nazvat nedala
40:43 GÓL FbC Hradec Králové! 3:5
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #99 Michael Souček, asistoval #97 Vojtěch Nosek (3:5)
40:43 Hradec odskakuje na rozdíl 2 branek
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #42 Filip Školník družstva FbC Hradec Králové
40:00 Střely ve 2. části: 16:5
39:52 GÓL FbC Hradec Králové! 3:4
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #28 Matyáš Velc bez asistence (3:4)
39:52 Martin Šmíd teď ztrácí za vlastní brankou a Hradec si do 3. třetiny vezme náskok jedné branky
38:50 Pražák teď krásně přešel celé hřiště. Zastavil ho až brankářův pohotový zákrok
38:11 Hradec od srovnání začíná vyvíjet větší tlak
35:48 GÓL FbC Hradec Králové! 3:3
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #5 Lukáš Kašpar, asistoval #92 Štěpán Heger (3:3)
35:48 Kašpar střílí z otočky a hrajeme od nuly
35:00 Rudná znovu dobře blokuje
34:22 Z Hradce dnes dorazili i nějací hejkalové. Holda má konkurenci
33:28 GÓL FbC Hradec Králové! 3:2
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #5 Lukáš Kašpar, asistoval #17 Radim Kunart (3:2)
33:28 Teč dalekonosné střely Hradce rozvlnila síť Rudné a Hradec snižuje
32:53 Další "nemastná, neslaná" přésa. Náznaky šancí byly ale žádná vyložená tutovka
30:53 Vyloučen hráč #47 Lukáš Bárta družstva Sokol Rudná na 2 minuty za sekání
30:20 Rozhodčí drží ruce nahoře. Tentokrát si zahraje v početní výhodě Hradec
28:51 GÓL Sokol Rudná! 3:1
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #45 Adam Pivoňka bez asistence (3:1)
28:51 Pivoňka teď získal balonek a posílá střelu na bližsí tyč. Ta končí v síti Hradce. Následně to oslavil stylovou pumpovačkou ve stylu Pýkej Subbana
28:18 Hanzl se teď nebezpečně vytočil zpoza brány. Golman ale drží
26:30 Seba Šmíd teď našel Karáska v nebezpečné pozici. Střela se ale nepovedla
25:50 Přesilovku Rudná neproměňuje. Nějaké šance ovšem k vidění byly
25:30 Bubeník pouze do bloku.
24:46 Špaček hrozí přízemní střelou. To bylo o fous
23:47 Vyloučen hráč #53 Ondřej Souček družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za držení
23:47 Rudná má teď šanci ukázat nám svou přésu
23:10 Souček teď máchá rukou a dožaduje se faulu. Snad nevzlítne
21:45 GÓL Sokol Rudná! 2:1
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #20 Antonín Pražák, asistoval #47 Lukáš Bárta (2:1)
21:45 Tonda Pražák poslal relativně nenápadnou střelu od půlky. Byla ale výborně umístěná. Fanouškům už pak jen "zaflexil bicákem" a jde střídat
21:25 Hanzl propašoval skákající balonek až před branku a bekhendem posílá nebezpečnou střelu
20:25 Cihla posílá svůj "signature" tah. Golman pokryl, ale v suchým triku to úplně nebylo
20:00 Střely v 1. části: 4:7
19:58 Poslední nebezpečnou střelu této třetiny Dejnega naštěstí čapá
18:30 Dejnega si teď našel skrytou střelu a vyráží ji před sebe
17:16 GÓL FbC Hradec Králové! 1:1
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #28 Matyáš Velc, asistoval #9 David Krása (1:1)
17:16 Dosavadní výborné bloky Rudné teď nevydrželi. Velc vymetá pavučinky Dejnegovi branky. Zdenda už dneska zametat nemusí
16:42 Novosad na Karáska. Ten se i přes náročné zpracování dostává ke střele
16:07 Cinkylinky. Ryba teď trefuje břevno rudenské klece
14:14 Kepka teď hrozí nebezpečnou střelou
13:30 Heger nám teď předvedl svůj efektní výběh. Kdyby byl i podobně efektivní možná by i trefil balonek
13:05 Rudenští obětavě blokují jakékoliv šance, které Hradec má
12:19 Ani rudenský vesmírný program nezaostává a Pražák taky poslal jednu "na oběžnou dráhu"
11:34 Marek Cihelka nám teď ukázal jak se hraje na "Hanspě" a i díky jeho patičce má Rudná možnost v podobě standartky ze střední vzdálenosti
10:44 Hradec teď 2na1. Souček naštěstí pouze vysílá vesmírnou sondu, za kterou by se ani NASA nemusela stydět
09:10 Hradci se daří "zamykat" Rudnou na své polovině ale do vyložených šancí se nedostává
08:10 I rudenský golman si připisuje zákroky
07:30 Karásek se teď snažil vybídnout Pivoňku. Příhra byla na zpracování dosti těžká a brankář lehce chytá
06:25 Pražák teď špatně rozehrává. Hradec s šancí naštěstí nenaložil nejlépe
04:57 GÓL Sokol Rudná! 1:0
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #31 Jan Karásek, asistoval #10 Sebastian Šmíd (1:0)
04:57 Karásek teď výborně na vlastní půlce obral útočníka Hradce o balonek. Přeběhl volnou část hřiště a změřil Šimečkovi teplotu. Rtuť se zvedá do výšky značící "1:0 pro Rudnou"
03:20 Kepka teď prováhal nahrávku na Honka. Hradec z toho získal a šel do brejku
02:39 Hradec teď hezky kombinoval. Hušek ale bekhendem pouze přestřelil
01:10 Šmíd ml. blokuje střelu soupeře. Rudná následně získává rozehrávku ve svém rohu
00:20 Rudná na půlce soupeře. Cihelka minul balon
00:00 Takže vážení diváci, čtenáři, rodino a všichni fanoušci dobrého florbalu. Dnes budeme svědky (vy pouze zprostředkovaně díky mému onlajnu). posledního zápasu základní části Národní ligy - Západ, mezi domácím Sokolem Rudná a Hradcem. Dalo by se říct, že v dnešním zápase jde o všechno. Pokud by se Hradci podařilo získat 3 body a právě hrající Plzeň by šla bez bodů, Hradec by se posunul na 1. místo tabulky. Podobně důležitý je zápas i pro Rudnou. Pokud by prohrála, skončí poslední s 11 body. Pokud by ale zvítězila, měla by na kontě 14 bodů, a tím by sice byla pořád poslední, akorát se 14 body. Díky vysokým sázkám už začíná atmosféra v rudenské hale houstnout. Snad to dnes bude stát za to!!