60
  • 60 59:38
    Králův Dvůr

T.B.C. Králův Dvůr - Sokol Rudná 6:2
branky: 1. Michal Mašek, 16. Michal Mašek, 19. Jakub Votava, 29. Adam Lešuk, 33. Tobiáš Uhřík, 50. Tobiáš Uhřík - 12. Martin Špaček, 34. Ondřej Šantora; rozhodčí: Daniel Fišer - Lukáš Recht; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 158; zásahy brankářů: Jiří Procházka 18 - Hugo Kalina 4, Jan Křemen 18; po třetinách: 3:1, 2:1, 1:0
60:00 Komentář domácích Kubert Michal (Trenér): Skvělá atmoféra hodná play off. Úžasný diváci obou táborů. Děkujeme všem v hale za neskutečnou podporu a tahle výhra patří našim domácím fanouškům. Kluci se dneska kousli a perfektně bránili, a když něco prošlo tak byl na místě skvělý Prochy. Ve hře 5 na 5 jsme nedostali gól a to se počítá. Příští kolo a poslední zápas základní části nás čeká hra o všechno. Buď HOP nebo TROP. Rudný přejeme hodně štěstí do zbytku sezóny a doufám, že se letos v této sezóně už nepotkáme. Ještě jednou zveme všechny naše fanoušky příští sobotu od 17:00 do Kunratic.
60:00 Komentář hostů Tuček Martin (Trenér): Dneska skvělí diváci viděli super zápas. Škoda našich neproměných šanci a námazům soupeři. Výsledek mohl být opačný. Každopádně tahle šňůra nemůže, trvat večně a v báraži se o narodní ligu popereme. Soupeři děkujeme za dobré utkání a všem fanouškům za super atmosféru.
60:00 Střely ve 3. části: 9:10
59:38 Timeout T.B.C. Králův Dvůr
58:04 Hosté opět hrají bez brankáře.
57:40 Hosté se v závěru svého oslabení dostali do obrovské šance, tu naštěstí vychytal domácí brankář.
55:45 Vyloučen hráč #97 Ondřej Šantora družstva Sokol Rudná na 2 minuty za hrubost
55:45 Sokol Rudná zkusila hru v šesti, ale povedlo se jí z toho vytěžit jen oslabení.
53:28 Timeout Sokol Rudná
53:20 Atmosféra v hale je opravdu bouřlivá a hravě překonává atmosféru i některých extraligových utkání.
51:51 Vyloučen hráč #68 Jan Wald družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za sekání
51:50 Hosté si zahrají svoji druhou přesilovou hru.
51:21 Ikdyž už je náskok domácích 4 góly, oba týmy pořád hrají ze všech svých sil.
49:35 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 6:2
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #27 Tobiáš Uhřík, asistoval #13 Michal Mašek (6:2)
49:20 Ve hře se nyní často objevují zákroky na hraně pravidel. Rozhodčí zatím nechavají hru plynulou.
47:01 Hra se nyní přelévá od jedné branky ke druhé. Ani jeden tým ale nijak velkou šanci zatím nevybojoval.
46:12 Hra se začíná  dost přiostřovat
42:50 Hosté právě dostali domácí tým do tlaku a povedlo se jim několikrát vystřelit na branku.
42:10 Hra je po začátku třetí třetiny zatím vyrovnaná
40:34 Domácí brankář právě skvělým zákrokem zachránil prodadnutí obrany Tbcéčka.
40:00 Střely ve 2. části: 12:8
39:09 Soupeř ke konci druhé třetiny dostal T.B.C do velkého tlaku. To se zatím úspěsně brání
36:47 Domácí hráč s číslem 68 Jan Wald právě dostal míček do soupeřovy brány. Bohužel branka nebyla rozhodčími uznána.
33:55 GÓL Sokol Rudná! 5:2
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #97 Ondřej Šantora, asistoval #7 Marek Hluchý (5:2)
33:55 I hosté právě využili svoji první přesilovou hru.
33:36 Vyloučen hráč #66 Adam Lešuk družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za sekání
32:50 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 5:1
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #27 Tobiáš Uhřík, asistoval #11 Tomáš Vlček (5:1)
32:50 Domácí využili svoji přesilovku díky nádherné střele od Tobiáše Uhříka
31:33 T.B.C si zahraje první přesilovku
29:31 Skvělou sólovou akci Štěpána Zavorala bohužel zneškodnil soupeřův brankář.
28:45 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 4:1
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #66 Adam Lešuk bez asistence (4:1)
28:16 Domácí tým právě úspěsně ubránil soupeřovu rozehrávku a okamžitě se vydal do protiútoku.
26:29 Rychlé přečíslení domácího týmu dopadlo neúspěsně.
25:10 Atmosféra v hale je opravdu bouřlivá. Fanoušci neúnavně fandí svým týmům.
23:40 T.B.C. zatím drží  většinu času balónek na svých holích.
21:09 Domácí brankář právě předvedl vynikajicí zákrok, kterým vychytal soupeřovu střelu.
20:10 T.B.C. začalo druhou třetinu úspěsněji a okamžitě dostalo soupeře do tlaku.
20:00 Střely v 1. části: 7:2
18:23 Střídání brankáře. Nový brankář #39 Jan Křemen družstva Sokol Rudná
18:23 Kapitán domácích právě šťastným nahozením na bránu vstřelil gól.
18:22 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 3:1
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #19 Jakub Votava, asistoval #37 Jakub Krsek (3:1)
15:58 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 2:1
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #13 Michal Mašek, asistoval #17 Tomáš Zuska (2:1)
15:58 Po nátlaku hostů nastoupila na hřistě první formace domácího týmu, která se okamžitě dala do protiútoku. Ten skončil vstřelenou brankou domácích.
15:25 T.B.C. právě  úspěsně ubránilo nátlak hostů
12:58 Hra je právě na chvilku zastavena, kvůli úrazu hráče hostů. Rozhodčí z toho žádný trest nevyvodili.
11:11 Hráč s číslem 26 Martin Špaček potrestal faul domácího týmu a trestným střílením srovnal stav utkání na 1:1
11:10 GÓL Sokol Rudná! 1:1
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #26 Martin Špaček z trestného střílení (1:1)
10:15 Hned po ztrátě mičku domácí tým napadá soupeřovu rozehrávku a snaží se míček okamžitě získat.
09:30 Hra je zatím velmi vyrovnaná. Oba týmy se střídají v držení balónku.
06:30 Hosté si právě připsali první střelu na branku. Domácí brankář střelu naštěstí zneškodnil.
03:35 hráč T.B.C. Štěpán Zavoral úspěně obral protihráče o míč, bohužel následné přečíslení dopadlo pro domácí tým neúspěsně.
02:20 Oba týmy mají v hale velké zastoupení diváků, a tak zde panuje opravdu velmi krasná atmosféra
00:40 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 1:0
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #13 Michal Mašek, asistoval #66 Adam Lešuk (1:0)
00:40 Mašek hned z úvodu prostřelil golmana hostů a T.B.C. se dostává do vedení.
00:01 Vážení diváci online přenosu, od pořadatelského stolku Vás vítáme u sledování právě zahajeného zápasu 20. kola národní ligy - západ, při kterém se utkají domácí tým T.B.C. Králův Dvůr se soupeřem z nedaleké Rudné - Sokol Rudná. Doufáme, že náš tým nenaváže na prohru z minulého derby s Rudnou a vydře důležité 3 body to tabulky.