• 47 46:41
    1:6
    (Mikšovský)

SK Florbal Benešov - Florbal Primátor Náchod 1:6
branky: 30. Petr Tůma - 7. Daniel Kříž, 12. Lukáš Prause, 14. Daniel Kříž, 21. Jonáš Mikšovský, 30. Matěj Mikšovský, 47. Matěj Mikšovský; rozhodčí: Jiří Jelínek - Radek Štengl; vyloučení: 3:1; využití: 0:3; diváků: 32; zásahy brankářů: Lukáš Brož 27 - Vlastimil Skalický 37; po třetinách: 0:3, 1:2, 0:1
60:00 Komentář domácích Kieler Roman (Trenér): Zápas jsme si sami prohráli v první třetině, která byla naprosto laxní. Zbývajíci zápasy sezony jsou teď pro nás naprosto klíčové. nDěkujeme soupeři za utkání a přejeme bezpečnou cestu domů.
60:00 Komentář hostů Třešňák Tomáš (Trenér): Jak se očekávalo, máme za sebou těžký zápas.  Chtěl bych pochválit všechny své hráče za předvedenou hru! Jsme moc rádi, že po náročném týdnu, dokážeme do hry dostávat věci z tréninku. Dnes nám navíc pomohla produktivita v přesilovkách. Jdeme dál, příští týden budeme zase lepší. Jsme na správné cestě. Díky soupeři za fér zápas a mnoho štěstí do zbytku sezony!
60:00 Střely ve 3. části: 19:12
59:58 A to je konec. Děkuji za přízeň.
59:11 Čas neúprosně plyne.
58:04 Nikdo není před bránou. Brankář vše vidí.
56:23 Luky znovu čape.
55:44 Pohyb na obou stranách pěkný, to hlavní a to jsou góly stále nepřichází.
54:20 Brož opět vytahuje neskutečný zákrok.
53:42 Pavlíček Honza dostal nabito, pěknou střelou po zemi netrefuje.
52:36 Bez gólů se nevyhrává.
51:44 Náchodští si to rozťukali do prázdné, zní jen tyč.
51:11 Hra nahoru dolů, každé střídání se hraje na obou polovinách a je opravdu co sledovat.
50:02 Pavlíček Vojta našel před bránou Šimka, gólem to ale neskočilo.
49:05 Poláček střílí, nikdo nebyl před bránou na dorážku.
48:25 Hra je více otevřená, domácí napadají, hosté už po několikáté využili otevřeného prostoru ve svůj prospěch.
46:42 Bilance hry v oslabení se zhoršuje a zhoršuje.
46:41 GÓL Florbal Primátor Náchod! 1:6
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #56 Matěj Mikšovský, asistoval #65 Jonáš Mikšovský (1:6)
46:02 Další přesilovka hostů, víme jak dopadli dvě předešlé.
45:43 Vyloučen hráč #63 Petr Tůma družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za nedovolené vrážení
44:33 Balonek skončil v bráně, bohužel předtím proběhla nedovolená hra.
43:33 Hra stažena na 2 lajny, snad to přinese ovoce.
42:43 Jeager si pro nás připravil infarktovou přihrávku před vlastní bránu.
41:42 Hned od začátku vyšší aktivita, mírné napadání, to je ono.
40:49 Pěkné střídání, hra je ostrá hned od začátku.
40:01 Doufejme lepší začátek třetiny než minule.
40:00 Střely ve 2. části: 10:11
39:58 Tato třetina nám více nenabídne.
39:13 Tempo hry je lepší než v první třetině, každopádně stav je pořád stejně bídný.
38:29 První lajna domácích začíná fungovat.
38:04 Pulpán vytáhl gól z brány.
36:21 Mnoho chybných rozehrávek v obraně.
35:32 Pulpán předvádí v obranné části jeho kouzla.
34:52 Šimek skvelé vrácení z jeho strany.
33:58 Brož chytá další velkou šanci.
33:26 Aktivita domácích se zvedla, už se to musí projevit jen na brankovém rozdílu.
32:53 Poláčka střela lízla břevno.
31:45 Lehčí pressing dělá Náchodu problémy v jejich rozehrávce.
30:57 Pár tvrdších situací, vše se zvládlo.
29:50 Na gól se až moc nadřeme a potom si necháme vstřelit další laciný gól.
29:22 GÓL Florbal Primátor Náchod! 1:5
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #56 Matěj Mikšovský, asistoval #21 Dalibor Vlášek (1:5)
29:17 GÓL SK Florbal Benešov! 1:4
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #63 Petr Tůma, asistoval #16 Albert Půlpán (1:4)
28:52 Konečně nějaká vzpruha, kdy Honza Pavlíček čistě vyprovodil soupeře.
28:01 Klidná pasáž, kdy obránci vyčkávají s rozehrávkou na obou stranách.
26:21 Ačkoli si Garreis prodloužil střídání a tahal nohy, zabránil nebezpečné křižné přihrávce.
25:11 První lajna domácích si teprve sedá
24:04 Vojta Pavlíček na středu odvádí velice slušnou práci.
22:34 Skalický likviduje všechny střely. Má přímý výhled na balonek.
21:00 Velice špatný vstup do třetiny.
20:53 GÓL Florbal Primátor Náchod! 0:4
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #65 Jonáš Mikšovský, asistoval #13 David Špaček (0:4)
20:23 Garreis K. ve střelecké šanci. no goal
20:00 Střely v 1. části: 9:10
19:57 Hosté vyčkávají na balónku na poslední vteřiny. Nic se nestalo.
19:12 Jeager vypíchl rozehrávku Náchodu, při rychlém protiútoku stěží zakončil.
18:18 Akturální střídání je nahoru dolu, nejprve domácí atakují bránu hostů, během několika vteřin se situace otočila přesně naopak.
17:26 Brož lapá nebezpečnou střelu.
16:55 Bohužel ke snížení nedošlo.
16:54 Trestné střílení družstva SK Florbal Benešov neproměnil #7 Martin Šimek.
16:54 Michal Vojtíšek se skvěle natlačil do předbrankové prostoru a pro tým vybojoval nájezd.
16:00 Konec přesilové hry Náchod zvládl.
15:26 Spoustu střel, žádná nekončí v síti.
14:34 První přesilová hra domácích.
14:07 Vyloučen hráč #6 Jakub Vysoký družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za blokování florbalky
13:10 Stačilo 5 nahrávek a hosté proměňují přesilovou hru.
13:09 GÓL Florbal Primátor Náchod! 0:3
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #12 Daniel Kříž, asistoval #65 Jonáš Mikšovský (0:3)
13:01 Vyloučen hráč #20 Adam Balík družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za sekání
12:20 Je potřeba přidat na rychlosti od domácích.
11:16 Chybná rozehrávka domácích namazala hostům, ty neminuli.
11:15 GÓL Florbal Primátor Náchod! 0:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #50 Lukáš Prause bez asistence (0:2)
10:20 Kříž sám vyvbíhá z rohu a střílí, Brož připraven. Jsou potřeba zlepšit bloky domácích.
09:26 Pavlíček Vojta vyzkoušel pozornost Skalického.
07:42 Je potřeba zvýšit trochu tempo hry. Už jsme viděli pár ostrých soubojů, v tom pokračovat.
06:59 Hosté rychle proměňují přesilovou hru a dostávají se do vedení.
06:58 GÓL Florbal Primátor Náchod! 0:1
06:32 Vyloučen hráč #26 David Lukáš družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za nedovolené vrážení
05:47 Během rychlého přečíslení se nic nestalo.
04:50 Jeager ve velké šanci přestřeluje.
03:38 Spoustu nepřesností na obou stranách.
02:47 Dnes máme na pozoru Kryštofa Garreise, přislíbil 2 góly tak snad mu to vyjde.
01:54 Všechny domácí formace protočeny. Zatím dobrý.
00:23 Náchod hrozí už od prvních vteřin. Blokující Pulpán hasí veškeré šance.
00:02 Vítám všechny sledující u on-line přenosu. Přeji příjemné čtení. Dnešní podmínky na hale jsou ideální.