• 60 59:12
    7:4
    (Blažek)

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - FAT PIPE Traverza 7:4
branky: 13. Hynek Mošna, 19. Hynek Mošna, 27. Lukáš Porazil, 35. Matyáš Moller, 42. Jan Huleš, 56. Matyáš Moller, 60. Michal Fuchs - 3. Robert Štipka, 17. Marek Chlumský, 45. Vojtěch Bagin, 53. Jan Fiala; rozhodčí: Patrik Trejbal - Jan Chuděj; vyloučení: 3:2; využití: 0:1; diváků: 64; zásahy brankářů: Daniel Dolák 23 - Vít Lukáč 7, Josef Bína 28; po třetinách: 2:2, 2:0, 3:2
60:00 Komentář domácích Kubinec Lukáš (Trenér): Pro nás velmi cenné vítězství, vzhledem k tomu, jak jsme dnes byli poslepovaní. Více hráčů dnes na zápas koukalo, než hrálo :-). Doufám, že po Vánocích budeme již v plné síle. Zápas to byl ale hezký, stejně jako předešlé utkání s Traverzou. Děkuji za hru a přejeme zraněným hráčům brzký návrat na palubovku. Čtenářům onlinu přeji hezké Vánoce.
60:00 Komentář hostů Řehulka Filip (Trenér): Pro nás dnes lehce smolné utkání. Individuálními chybami jsme soupeři víceméně darovali 3 body. Krásné utkání, které diváky mohlo i bavit trochu pokazilo to, že se dva naši hráči zranili. nDěkuji soupeřům, rozhodčím i divákům za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 10:13
59:12 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 7:4
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #45 Michal Fuchs, asistoval #15 Filip Blažek (7:4)
55:30 Timeout FAT PIPE Traverza
55:30 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 6:4
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #44 Matyáš Moller, asistoval #13 Ondřej Kuhajda (6:4)
52:47 GÓL FAT PIPE Traverza! 5:4
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #13 Jan Fiala, asistoval #24 Tomáš Vávra (5:4)
44:24 GÓL FAT PIPE Traverza! 5:3
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #23 Vojtěch Bagin, asistoval #13 Jan Fiala (5:3)
44:02 Vyloučen hráč #44 Matyáš Moller družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení
41:30 Vyloučen hráč #45 Michal Fuchs družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání
41:19 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 5:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #99 Jan Huleš, asistoval #39 Hynek Mošna (5:2)
40:00 Střely ve 2. části: 12:5
38:44 Vyloučen hráč #70 Lukáš Porazil družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení
34:51 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 4:2
29:11 Vyloučen hráč #23 Vojtěch Bagin družstva FAT PIPE Traverza na 2 minuty za nedovolené vrážení
26:53 Vyloučen hráč #8 Martin Kašík družstva FAT PIPE Traverza na 2 minuty za sekání
26:10 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 3:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #70 Lukáš Porazil bez asistence (3:2)
20:00 Střely v 1. části: 10:9
18:11 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 2:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #39 Hynek Mošna bez asistence (2:2)
18:11 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Josef Bína družstva FAT PIPE Traverza
16:28 GÓL FAT PIPE Traverza! 1:2
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #51 Marek Chlumský, asistoval #9 Viktor Chaloupka (1:2)
12:09 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 1:1
02:12 GÓL FAT PIPE Traverza! 0:1
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #68 Robert Štipka, asistoval #55 Jan Pudich (0:1)