• 60 59:36
    2
    Jan SEDLÁK

Panthers Praha - ASK Orka Čelákovice 6:9
branky: 8. Matěj Vavroušek, 16. Tomáš Kačer, 18. Jakub Žiška, 24. Vojtěch Wojnar, 37. Jakub Žiška, 55. Pavel Daněk - 8. Jakub Seibert, 17. Daniel Martínek, 25. Jakub Seibert, 30. Jan Sedlák, 42. Jan Zoufalý, 44. Václav Kramel, 45. Marek Korych, 56. Jakub Seibert, 60. Václav Kramel; rozhodčí: Tomáš Kapr - Michal Tichý; vyloučení: 2:3; využití: 0:1; diváků: 34; zásahy brankářů: Jan Kobza 17 - Vojtěch Žáček 19; po třetinách: 3:2, 2:2, 1:5
60:00 Komentář hostů Zmátlo Šimon (Trenér): Utkání ve velmi vysokém tempu s výborným soupeřem. Domácí dobře vstoupili do utkání. Nicméne od druhé části utkání jsme hráli lépe, ale sráželo nás mnoho neproměněných šancí. Musíme pracovat dále a odstranit mnoho drobností. Děkujeme soupeři a přejeme mu mnoho štěstí v dalších kolech.
60:00 Komentář domácích Nováková Andrea (Vedoucí): Výsledkově zprvu vyrovnané utkání. Od druhé poloviny se přiostřilo na obou stranách, což mělo pro naše hráče negativní dopad v hlavách. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 9:8
59:36 Vyloučen hráč #29 Jan Sedlák družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za sekání
59:16 GÓL ASK Orka Čelákovice! 6:9
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #89 Václav Kramel, asistoval #1 Vojtěch Žáček (6:9)
59:07 Timeout Panthers Praha
59:07 Domácí zkouší hru v 6.
57:15 Trestné střílení družstva Panthers Praha neproměnil #73 Dominik Hudec.
56:23 Dvě tyčky v řadě, brankář Žáček má dobře postavenou branku.
55:00 GÓL ASK Orka Čelákovice! 6:8
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #92 Jakub Seibert, asistoval #31 Marek Korych (6:8)
55:00 Bohužel, rychlá odpoveď hostů.
54:49 GÓL Panthers Praha! 6:7
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #41 Pavel Daněk, asistoval #49 David Mašát (6:7)
54:49 Tak Pavle, tohle by fantastická střela. Daněk na půlce napřáhl a vymetl šibenici.
52:44 Vyloučen hráč #13 Daniel Martínek družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za špatné střídání
52:44 Tentokrát si domácí zahrají přesilovou hru.
47:27 Zoufalý se snažil v rychlosti oběhnout bránu, ale Kobza dokázal dostatečně natánout nohu a utěsnit tyčku.
44:28 GÓL ASK Orka Čelákovice! 5:7
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #31 Marek Korych, asistoval #91 Jan Zoufalý (5:7)
44:28 Korych přešel přes tři hráče jak nůž máslem a zařizuje hostům dvoubrankové vedení.
43:48 Kramel střelou ze středu využívá přesilovou hru a tím ji předčasně ukončuje.
43:46 GÓL ASK Orka Čelákovice! 5:6
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #89 Václav Kramel, asistoval #9 Ondřej Špalek (5:6)
42:37 Hrubý dobře vystihnul přihrávku, bohužel střela šla už mimo bránu.
42:08 Vyloučen hráč #96 John Adam Hodek družstva Panthers Praha na 2 minuty za bránění ve hře
42:08 Orku čeká přesilová hra.
41:38 GÓL ASK Orka Čelákovice! 5:5
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #91 Jan Zoufalý, asistoval #92 Jakub Seibert (5:5)
41:14 Nejdříve dokázal Kobza alespoň vyrazit, ale na dorážku Zoufalého už bohužel nedosáhl.
40:35 Vavroušek po kombinaci s Wojnarem trefuje jen břevínko.
40:00 Střely ve 2. části: 6:9
39:34 Parádní střela z výběhu od Hodka.
37:29 Kobza se rozvalil v bráně, ale díky tomu si připisuje další úspěšný zákrok.
36:24 GÓL Panthers Praha! 5:4
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #20 Jakub Žiška, asistoval #25 Petr Škoda (5:4)
36:24 Konečně dokázali domácí využít brejk a opět jdou do vedení.
31:18 Wojnar trefuje z výběhu pouze blokujícího hráče.
29:37 GÓL ASK Orka Čelákovice! 4:4
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #29 Jan Sedlák, asistoval #31 Marek Korych (4:4)
28:46 Vyloučen hráč #93 Vojtěch Wojnar družstva Panthers Praha na 2 minuty za držení
28:43 Bohužel přesilová hra trvala pouze minutu a osm vteřin, teď nás čeká hra 4 na 4.
27:38 Vyloučen hráč #92 Jakub Seibert družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za sekání
27:38 Tohle od hráče Orky nebylo úplně přátelské, takhle sekat do kapitána domácích. Jde si odpočinout na trestnout lavici.
24:54 GÓL ASK Orka Čelákovice! 4:3
24:54 Nešťastně odražený míček od Daňka končí v brance Panthers, stav utkání 4:3.
23:42 GÓL Panthers Praha! 4:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #93 Vojtěch Wojnar, asistoval #92 Zdeněk Prokůpek (4:2)
21:16 Pěkná střela Mašáta, bohužel končí až za mantinelem.
20:00 Střely v 1. části: 10:8
18:25 Další ukázkově ubráněná standartka Orky.
17:39 Žiška střelou po zemi na vzdálenější tyčku posílá svůj tým do vedení.
17:38 GÓL Panthers Praha! 3:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #20 Jakub Žiška, asistoval #34 Tomáš Kačer (3:2)
16:36 GÓL ASK Orka Čelákovice! 2:2
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #13 Daniel Martínek, asistoval #29 Jan Sedlák (2:2)
15:44 GÓL Panthers Praha! 2:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #34 Tomáš Kačer, asistoval #20 Jakub Žiška (2:1)
15:44 Žiška našel na středu volného Kačera a ten si připisuje svou první trefu v Národní lize. Gratulujeme!
14:50 Dobře ubráněná rozehrávka Orky.
14:15 Bohužel, Hrubý trefuje prvního hráče.
14:13 Uvidíme co vymyslí za taktitku.
14:11 Rána z hole kapitána Panthers byla zblokována, rozehrávka domácích z rohu.
12:53 Kramel treguje boční síť Kobzovi brány.
10:27 Fantastická kombinace mezi Wojnarem a Vavrouškem, ten druhý zmiňovaný se dokázal dostat ke střele, kterou Žáček vyráží. K dorážce se dral Prokůpek, bohužel neuspěl.
07:33 GÓL Panthers Praha! 1:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #65 Matěj Vavroušek, asistoval #93 Vojtěch Wojnar (1:1)
07:33 Rychlá odpověď domácích.
07:21 GÓL ASK Orka Čelákovice! 0:1
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #92 Jakub Seibert, asistoval #91 Jan Zoufalý (0:1)
07:21 Hosté otevírají stav utkání. Po Kölblově ztrátě se okamžitě Orka vyhrla do útoku.. Zoufalý našel Seiberta, který už zametal do prázdné brány.
06:04 Teď Orka velice aktivní na soupeřově polovině, ale žádná střela na Kobzu neletěla.
05:00 Prokůpek fantasticky vybojoval v rohu, ale bohužel přihrávka po mantinelu na Ježka neprošla.
03:55 Ostřejší zákrok od Hodka, tohle klidně mohl rozhodčí posoudit dvouminutovým tresetem.
03:28 Od pořadatelského stolku posílám pozdrav naší fanince z Hodkovic.
02:40 Wojnarova přihrávka přes střed neprošla.
00:27 Wojnar z výběhu trefuje tyčku, míček se odráží k Vavrouškovi ale ten nedokázal zakončit.
00:03 Hosté začínají na balónku.
00:00 Vítám Vás u 14. kola Národní ligy. Dnes měl do toho utkání nastoupit i útočník Lukáš Pokorný, držitelem klubového rekordu v počtu kanadských bodů, ale bohužel platnost hostování končí až zítra. Dnes to budou muset domácí Panthers zváldnout i bez tohoto borce. Věřím, že tento zápas bude skvělou podívanou pro diváka a oba týmy v tomto zápase nechají všehno. Začínáme již za 15 minut.