• 65 64:23
    2
    Ondřej VALENTA

TJ Sokol Jaroměř - FAT PIPE Traverza 5:4p
branky: 9. Jiří Hofman, 11. Vojtěch Výborný, 12. Tomáš Hejzlar, 18. Tomáš Hejzlar, 65. Vojtěch Výborný - 8. Marek Chlumský, 10. Radim Fořt, 20. Mikuláš Plášek, 54. Tomáš Vávra; rozhodčí: David Bezucha - Michal Bezucha; vyloučení: 3:3; využití: 0:0; diváků: 74; zásahy brankářů: Mikuláš Futschik 13 - Josef Bína 17; po třetinách: 4:3, 0:0, 0:1, 1:0
65:00 Komentář domácích Balcar Roman (Vedoucí): Souboj s Traverzou je vždy na hraně a tvrdě do těla. Prvních osm minut se však na hřišti hrálo opatrně a pro diváka celkem nuda. Pak se rozjela přestřelka a padlo sedm gólů. Defenziva obou týmů se po zbytek základní hrací doby zlepšila. Traverza však byla v závěru gólová a zápas tak šel do prodloužení. Nakonec jsme týmem šťastnějším a vítězným a bereme alespoň dva body. Díky soupeři za zápas a děkujeme fans za podporu !!
65:00 Komentář hostů Čechák Jan (Vedoucí): Klasické jaroměřské peklo nás neusmažilo a odehráli jsme na této palubovce poctivý silový florbal, na který jsme zvyklí. Dělba bodů zasloužená, prodloužení už bylo vabank a radoval se šťastnější. nDíky všem dvanácti statečným Traverzákům, kteří nenechali domácím nic zadarmo.  nDíky za pěkný zápas hodný play off
65:00 Střely v prodloužení: 4:1
64:41 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 5:4
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #24 Vojtěch Výborný, asistoval #23 Milan Sucharda (5:4)
64:40 Krásná střela od vojtěcha výborného, která zaručila jeho titul nejlepší hráč utkání domácích.
64:23 Vyloučen hráč #12 Ondřej Valenta družstva FAT PIPE Traverza na 2 minuty za opakované přestupky
64:00 Na míčku hostí, kteří né tak agresivně jako Jaroměř, útočí.
62:30 Útoky Jaroměře se zesilují, ale  Traverza má opravdu výtečného golmana.
62:00 Hejzlar Tomáš se zničehonic objevil před brankou hostí, bohužel však nevystřelil.
61:30 Proboření mantinu, který skončil o metr mimo. Následovaný dalším pádem mantinelu. Letecké střely jsou nejčastější typ střel.
61:00 Traverza má u lévého středa, ale střílí mimo.
60:30 Oba tými nepřetžitě a marně střílí, ale nic.
60:01 Buly v prodloužení pro Traverzu.
60:00 Střely ve 3. části: 4:2
59:57 Timeout TJ Sokol Jaroměř
59:53 Jaroměř na poslední tři vteřiny střílí, ale bez výsledku.
59:00 Právě probíhá poslední minuta poslední třetiny a všichi se nepřetržiě snaží. Pokud by Jaroměř vyhála byla by druhá.
58:00 Jaroměř s vervou útočí, ale kvůli zfaulování nestřílí a hráč Traverzy je tak vyloučen.
57:30 Jaroměř cítí že tohle může být její šsnce a tak rychle a nepřetržitě útočí, marně.
57:16 Vyloučen hráč #51 Marek Chlumský družstva FAT PIPE Traverza na 2 minuty za sekání
57:00 Rychlé vypíchávání míčku Traverzy  znamená další neúspěšné útočení ze strany Jaroměře.
56:00 Standartní situace před brankou soupeře se týmu hostí nepovedla a trefili se do golmana.
55:00 Sedláček Daniel střílí, ale rychlá hra Traverzy značí to že střela bude neúspšná.
54:00 V běhu byl odstrčen Tomáš Hejzlar, který to nestihl ubrzdit a dveřmi opuští halu.
53:53 GÓL FAT PIPE Traverza! 4:4
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #24 Tomáš Vávra, asistoval #47 Tomáš Kuzma (4:4)
53:00 Sedláček Daniel zabíhá za branku hostí, kde se nestačí vymotat. A tak střílí špatně.
52:00 Janeček Michal se snaží vystřelit, ale golmana zastává obránce, která odpaluje míček pryč.
51:00 Brutálnější situace u pravého rohu u branky Jarměře, ale nic vážného. Vše se rychle vyřeší.
50:00 Tomáši hejzlarovi se před brankou hostí připletl obránce, kvůli tomu nevystřelil.
49:00 Přehrávání od hostí se se nedaří a my vidíme rozehrávací útok.
48:00 Traverza úročí a my vidíme né moc výraznou hru z obou týmů.
47:00 Útok Jaroměře je marný a pomalý, ale Jaroměř nemé v plánu ůtočit, ale udřžet si skóre.
46:00 Hra se uklidňuje a po silných výpadech hostí se Jaroměř stahuje a přeskupuje.
45:00 Krásná souhra Traverzy před brankou zase míček letí mimo a my vidíme domácí u míčku.
44:00 Vypjatá situace u pravého rohu u domácích jeden na tři se rychle vyřešila a Jaroměř Přešla do útoku.
43:00 Díky výskoku týmu hostí Jaroměř má míčak a u mantinelu provádí rychlý útok na bránu.
42:00 Vidíme časté střídání od obou týmů dobrou střelu Tomáše Hejzlara. Tu však zablokoval golman Traverzy.
41:00 Utočí hostí a my vidíme velkou leteckou přihrávku, kterou ale zablokuje oránce domácích.
40:01 Poslední úvodní buly pro nedočkavou Jaroměř.
40:00 Střely ve 2. části: 5:8
39:30 Jaroměř na poslední chvíli střílí z půlky. Golman, ale věe chytil.
39:00 Ubýhá poslední minuta zápasu a vidíme skvěle sehrané útoky hostí a špatnější přihrávky domácích.
38:00 Nehezké obsekání od Jaroměře skončilo marnou střelou z rozehrání Traverzy.
37:00 Pudich Jan špatně spracoval míček těsně před brankou Jaroměře, kvůli tomu nevystřelil.
36:00 Šance, z obehrání celé obrany týmu hostí, se však nevydařila a my můžeme vidět míček těsně před brankou.
35:00 Hra se uklidnila a jaroměř se přeskupuje na odtažitou hru. Traverza pořád usilovně střílí, ale bez výsledku.
34:00 Valenta ondřej získává míček z rozhrávky u branky soupeře v levo ale trefuje se úplně mimo hřiště.
33:00 Krásná šance levého útočníka Jaroměře k levému břevnu branky, míček se však odráží od golmanovi helmy.
31:30 Bagin Vojtěch střílí, ale je blokován obranou Jaroměře, které obrací hru u levého mantinelu.
30:00 Hra 4 na 4 je extrémě svižná a Jaroměř útočí a odtažitá hra Traverzy pokračuje.
28:55 Vyloučen hráč #8 Martin Kašík družstva FAT PIPE Traverza na 2 minuty za hrubost
28:55 Vyloučen hráč #8 Miroslav Nepraš družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hrubost
28:00 Tým domácích hrají v plném počtu a dělostřeleckými ranami dávají silné střely do obrany Traverzy.
27:00 Krásný útok jaroměře, ale zmařila obrana hostí jako kámen, která se nebojí použít velké množství síly.
26:10 Vyloučen hráč #77 Michal Nožička družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za zdržování hry
25:00 Hráčům zas a znova dochází trpělivost a to i protože se hraje hra 5 na 3.
24:26 Vyloučen hráč #23 Milan Sucharda družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nedovolené vrážení
24:00 Hra se zostřuje a můžeme vidět vyhrocené situac, za které si mnozí chodí sednout.
23:00 Dva na jednoho v podání Hejzlara a Janečka. Míček skončil v boční síti.
22:00 Traverza má na své půlce a hraje zase staženě, nejspíš se znaží zfaulovat a tak se dostat do dobré pozici.
21:00 Traverza prostě chce dát gól a tak rychle útočí s nebývalou vervou.
20:01 Strany se mění ma můžeme vidět odpočaté hráče. Úvodní buly pro Traverzu.
20:00 Střely v 1. části: 9:6
19:50 GÓL FAT PIPE Traverza! 4:3
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #70 Mikuláš Plášek, asistoval #59 Jakub Noha (4:3)
19:00 Právě probíhá poslední minuta první třetiny a málem Tomáš Hejzlar dává gól. Obrana hostí je ale hodně dobrá
18:00 Hostí u domácího pravého rohu u branky, rychle ale opět získává míček Jaroměř, ze straceného míčku za mantinel.
17:18 Tomáš Hejzlar opět nezklamal a po rychlé souhře s Janečkem dává dnes už druhý gól.
17:17 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 4:2
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #61 Tomáš Hejzlar, asistoval #11 Michal Janeček (4:2)
16:00 Jaroměř u levého středu rozehrává, ale díky poho tovému vystartovaání hostí strácí míček. Avšak Futschik Mikuláš nezklamal.
15:00 Michal Janeček vypíchává útočníku Traverzy míček a sám u pravého manťáku běží na branku, ale obránce hostí byl rychlejší.
14:00 Traverza na míčku a dychtivě se snaží vyrovnat. Míček však po útoku končí mimo hřiště.
11:10 Užasný a nečekaný gól od Hejzlara, Přitom co silnou střelou se trefil mezi zmatené obránce Traverzy
11:09 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 3:2
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #61 Tomáš Hejzlar, asistoval #71 Daniel Kroupa (3:2)
11:00 Rychlá Jaroměř se dere přes obranu hostí, ale rychlou kličkou a vypíchnutím stráví těsně před brankou míček.
10:09 Vypadá to na poduktivní zápas, protože oba tými se s vervou pouštějí do sebe a snaží se dát gól.
10:08 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 2:2
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #24 Vojtěch Výborný, asistoval #14 Daniel Sedláček (2:2)
09:56 Traverza překvapuje a po minutě dává z půlky gól.
09:55 GÓL FAT PIPE Traverza! 1:2
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #14 Radim Fořt, asistoval #70 Mikuláš Plášek (1:2)
08:44 Jaroměř, se sle nevzdává a s vervou dávají rychlý gól nad levou ruku golmana.
08:43 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 1:1
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #88 Jiří Hofman, asistoval #8 Miroslav Nepraš (1:1)
07:40 Hostí předvádějí, že když chtějí můžou vyrazit rychle vstřív brance domácích a dávají brilantní gól.
07:39 GÓL FAT PIPE Traverza! 0:1
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #51 Marek Chlumský, asistoval #14 Radim Fořt (0:1)
07:00 Kašík Martin střílí za standartky, které vznikla nedovoleným bránění, ale Jaroměřští blokují střelu.
06:00 Sedláček Daniel z Jaroměře běží na bránu, prolítá ladně obranou, ale bohužel to brankář chytil.
05:00 Jak můžeme vidět hlavní předností týmu hostí jsou rychlé střely, skvěle to využívají při své stažené a né moc aktivní hře.
04:15 Buly vpravo na středu, ze zajímavé situace, vyhrává Traverza.
04:00 Hostí útočí, ale netrefují se. Jaroměř rychle bere míček a nepozornou Traverzu přehrává.
02:30 Tým hostí jsou odtažití a drží se vzádu. Toho domácí využívají a rychle přechází do útoku.
02:00 Traverza útočí, ale Jaroměř je rychlá a obrací chod hry.
00:01 Prvního buly se zmocnila Jaroměř, která automaticky vyrazili vstříc brance soupeře.