trest do konce utkání
  • 60 59:16
    4

SK Florbal Benešov - T.B.C. Králův Dvůr 8:6
branky: 6. Miloš Vojtíšek, 9. Petr Tůma, 13. Martin Šimek, 15. Petr Tůma, 20. Martin Poláček, 30. Petr Tůma, 44. Kryštof Garreis, 45. Martin Poláček - 12. Tomáš Hájek, 30. Adam Lešuk, 33. Michal Mašek, 44. Tomáš Hájek, 49. Tomáš Vlček, 51. Tomáš Hájek; rozhodčí: David Hejzlar - Martin Kněžík; vyloučení: 4 + Michal Vojtíšek TDKU + 4:5; využití: 4:2; diváků: 27; zásahy brankářů: Šimon Zídek 43 - David Křeček 20, Jiří Procházka 21; po třetinách: 5:1, 1:2, 2:3
60:00 Komentář hostů Kubert Michal (Trenér): Prohráli jsme si utkání sami v první třetině. Bohužel jsme začali dotahovat pozdě a domácí zaslouženě vyhráli. Chtěl bych pochválit Tomáše Hájka v jeho prvním zápase za TBC a střídajícího brankáře Procházku. K ostatním věcem co se děly na hřišti se bohužel nemůžu vyjádřit, ale mrzí mne zranění Dana Škouly v poslední minutě. My se musíme začít soustředit na další zápasy a pěvně věřím, že ještě budeme hrát o play off. Díky soupeři za zápas.
60:00 Komentář domácích Kieler Roman (Trenér): Zápas rozhodla první třetina, kdy nám tam vše padalo. V podstatně jsme rozhodli o výsledku. Druhá a třetí třetina byly ubojovaný. Pro nás hodně důležité vítězství. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00 Střely ve 3. části: 17:23
59:59 Domácí tým pokračuje ve své cestě za body a vítězí v dalším domácím utkání.
59:50 Poláček minul prázdnou bránu.
59:16 Vyloučen hráč #22 Michal Vojtíšek družstva SK Florbal Benešov na 2+2 minuty za hrubost
59:16 Vyloučen hráč #22 Michal Vojtíšek družstva SK Florbal Benešov do konce utkání
59:16 Mimořádná událost, kdy Vojtíšek zahodil Škoulu na brankovou konstrukci.
58:45 Opět hra v šesti od hostujícího týmu.
58:00 Pulpán jako raketa letěl středem hřiště.
57:30 Kryštof Garreis naskočil, odpracoval si své a zase střídá.
56:30 Ve hře je opět Alby a předvádí svou hrubou hru v obranné části.. to teď potřebujeme.
56:08 Zbytečně ztrácíme balonky na půlce hřiště. Chce to být více na balonku.
55:35 Hosté netrefují opakovaně bránu,buďme za to rádi.
54:57 Teď sem do hry tak zažraný, že nezvládám ani psát.
53:33 Miloš Vojtíšek zaklíněný se soupeřem, rozhodl se, že si ho odvede na střídačku.
52:58 Zíďa opět zachraňuje svůj tým.
51:36 Hosté napadají hodně hluboko, je potřeba proměnit nějaký protiútok.
50:26 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 8:6
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #80 Tomáš Hájek, asistoval #13 Michal Mašek (8:6)
50:26 Posledních 10 minut bude ještě zajímavých.
50:10 Tempo hry se zvedá.
48:58 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 8:5
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #11 Tomáš Vlček, asistoval #80 Tomáš Hájek (8:5)
48:46 Hosté to zkouší v šesti hráčích.
48:41 Timeout T.B.C. Králův Dvůr
47:57 Vyloučen hráč #73 Jan Pavlíček družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za zvedání florbalky
46:29 Sklenář překvapil celé hřiště rychlou rozehrávkou, na zadní tyčce byl stejně překvapený i Šimek a neproměnil.
44:55 GÓL SK Florbal Benešov! 8:4
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #28 Martin Poláček, asistoval #7 Martin Šimek (8:4)
44:55 Rozehrávka standartky a Poláček uklidil balonek za záda Procházky.
43:53 GÓL SK Florbal Benešov! 7:4
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #88 Kryštof Garreis, asistoval #73 Jan Pavlíček (7:4)
43:53 Garreis Kryštof vykouzlil backhandem přelobnutí brankáře.
43:11 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 6:4
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #80 Tomáš Hájek, asistoval #12 David Zeman (6:4)
43:11 Hájek prohodil obránce mezi nohama, poté i brankáře a snižuje skóre.
42:30 Skleny výborný vrácení, zachránil gól.
41:30 Zídek drží svůj tým.
40:25 Hned zvoní břevno nad hlavou Zídka.
40:00 Před námi je třetí třetina, doufejme, že Benešov bude úspěšnější.
40:00 Střely ve 2. části: 13:13
39:48 Šimek si myslel, že seká špalky a zlomil hokejku o nohu Vlčka.
39:10 Dva crossy za sebou, brankář hostů se stihl přesunout a vychytat pokus Tůmy.
38:55 Benešov dohrává na balonu.
37:53 Čas se zastavil a na tabuly svítí konec trestu 00:00, nenechal se od pořadatelů vyhecovat a neskočil do hry. Počkal si až trest zmizí.
37:05 Miloš Vojtíšek předvedl skvost, kdy proběhl celé hřiště, oběhl bránu a z výběhu zakončil, škoda že nebyl gol.
36:41 Další hra 4 na 4.
36:39 Vyloučen hráč #66 Adam Lešuk družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za hrubost
35:53 Vyloučen hráč #22 Michal Vojtíšek družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za nedovolené vrážení
35:10 Máme štěstí, že nám bloky stále fungují.
34:40 Sklenář při presování vvybojoval balon.
33:40 Do hry se dostal Kuba Švarc, v obraně zatím bezchybný.
33:05 Je potřeba zabrat.
32:36 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 6:3
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #13 Michal Mašek, asistoval #66 Adam Lešuk (6:3)
31:22 V domácí obranné hře začínají vznikat díry, doufejme v lepší sformování.
29:29 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 6:2
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #66 Adam Lešuk, asistoval #80 Tomáš Hájek (6:2)
29:29 První vážnější chyba v obraně a Lešuk proměňuje.
29:11 GÓL SK Florbal Benešov! 6:1
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #63 Petr Tůma, asistoval #7 Martin Šimek (6:1)
29:11 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Jiří Procházka družstva T.B.C. Králův Dvůr
29:11 Dnes ta přesilová hra prostě šlape, další gól si připisuje Tůma.
28:46 Benešov v plném počtu a následuje přesilová hra, dnes domácím přesilová hra šlape, snad se promění.
28:02 Při hře 4 na 4 na balonu domácí.
27:38 Vyloučen hráč #11 Tomáš Vlček družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za hrubost
26:45 Vyloučen hráč #73 Jan Pavlíček družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za hrubost
25:46 Sklenář Jakub z výběhu střílí, střela přizvednutá a následuje rozehrávka z rohu.
24:28 Benešov klidní tempo hry ve svůj prospěch.
23:40 Dvojice Poláček-Šimek se dokaží najít i přes celé hřiště.
22:52 Šimon Zídek předvádí v bráně skvělý zákrok za zákrokem.
22:06 Pulpán Albetr velice důležitý zákrok při přečíslení 2 na 1.
21:24 Garreis Kryštof prošel přes 3 hráče, střela zblokovaná.
20:10 Hosté vstupují do třetiny hodně aktivně, snad to otevře hru a budou padat další pěkné góly.
20:00 Střely v 1. části: 19:13
19:19 GÓL SK Florbal Benešov! 5:1
19:19 Akorát sem chtěl psát, že se už nic nestane. Dvojice Šimek-Poláček mě vyvedli v omyl a navyšují náskok.
17:58 Na Zídka moc střel neletělo, obranná činnost funguje na jendičku.
17:10 Pokorný vyblokoval střelu Šimka, velká škoda.. zívala na něho prázdná brána.
16:05 První lajna domácích si skvěle sedla.
14:38 GÓL SK Florbal Benešov! 4:1
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #63 Petr Tůma, asistoval #28 Martin Poláček (4:1)
14:38 Poláček dostal nabito z rohu, střela mu sjela a Tůma si s tím poradil na jedničku a přidává další branku.
13:38 Benešov v přečíslení, pokus Miloše Vojtíška hostující brankář chytá.
12:52 Vorel na výletě v útoku, balonek mu nikdo nevezme.
12:00 GÓL SK Florbal Benešov! 3:1
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #7 Martin Šimek, asistoval #14 Ladislav Vorel (3:1)
12:00 Vorel přihrál Šimkovi na lajnu a ten neminul a zvyšuje náskok.
11:19 Vyloučen hráč #57 Daniel Škoula družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za držení
11:06 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 2:1
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #80 Tomáš Hájek, asistoval #66 Adam Lešuk (2:1)
10:53 Vyloučen hráč #87 Jakub Sklenář družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za nedovolené vrážení
10:53 Hosté proměňují přesilovou hru.
09:43 Hosté delší pasáž na balonu, k žádné střele se nedostali.
08:07 GÓL SK Florbal Benešov! 2:0
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #63 Petr Tůma, asistoval #22 Michal Vojtíšek (2:0)
08:07 Vojtíšek Michal našel crossovou přihrávkou Tůmu a ten spřehledem proměňuje.
07:48 Šimek hledá Poláčka crossem, brankář chytá.
07:17 Zatím jsme se nedostali ani ke střele v přesilové hře. Snad přijde společně s gólem.
06:41 Vyloučen hráč #13 Michal Mašek družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za hrubost
05:26 GÓL SK Florbal Benešov! 1:0
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #43 Miloš Vojtíšek, asistoval #63 Petr Tůma (1:0)
05:26 Tůma krásně našel Miloše Vojtíška a ten posílá domácí do vedení.
04:03 Na hřišti vidíme Martina Jagera, který je po včerejších zápasech za B tým určitě při chuťi
03:20 Dobrá práce před brankou, Šimek nastřeluje tyč!
01:52 Hraje se zatím přelévá ze strany na stranu, nikdo se nikam nežene
00:01 Zdravíme všechny florbalové nadšence, kteří se bohužel nedostavli, nicméně využíjí druhou adventní neděli ke sledování tohoto šlágru.