7:10
    Martin POLÁČEK
    (Balík)

Panthers Praha - SK Florbal Benešov 7:10
branky: 2. David Mašát, 8. Vojtěch Wojnar, 33. Matouš Hrubý, 47. Jan Kšír, 50. Matěj Vavroušek, 53. Jan Kšír, 59. Petr Škoda - 5. Petr Tůma, 10. Miloš Vojtíšek, 17. Miloš Vojtíšek, 33. Martin Šimek, 38. Miloš Vojtíšek, 38. Adam Balík, 40. Lukáš Koukol, 52. Martin Šimek, 52. Petr Tůma, 60. Martin Poláček; rozhodčí: David Rousek - Ondřej Sochůrek; vyloučení: 2 + John Adam Hodek OS:1 + Ladislav Vorel 4; využití: 0:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Jan Kobza 11, Jan Buzík 4 - Lukáš Brož 21; po třetinách: 2:3, 1:4, 4:3
60:00 Komentář domácích Míka Patrik (Trenér): Ztráty ztráty a zase ztráty! Náš decision making a nezodpovědnost s míčkem je trestní, což generuje právě výše uvedené ztráty. Do příště musíme tyto věci vylepšit, abychom pomýšleli na vytoužené vítězství. Díky soupeři za utkání.
60:00 Komentář hostů Kieler Roman (Trenér): Pro nás velice důležité vítězství, tímto však nekončí a musíme pokračovat dál, abychom se dostali do play-off. Chtěl bych poděkovat svým hráčům za výborný výkon po celé uktání. Děkujeme soupeři za skvělý zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 13:7
59:59 GÓL SK Florbal Benešov! 7:10
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #28 Martin Poláček, asistoval #20 Adam Balík (7:10)
58:19 GÓL Panthers Praha! 7:9
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #25 Petr Škoda, asistoval #20 Jakub Žiška (7:9)
55:57 Timeout Panthers Praha
54:32 Napětí v hale roste a i samotná hra se vyostřuje. Mám strach z pozápasových emocí.
52:38 GÓL Panthers Praha! 6:9
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #40 Jan Kšír, asistoval #73 Dominik Hudec (6:9)
52:38 Pohotová rozehrávka domácích přináší další gól.
51:14 GÓL SK Florbal Benešov! 5:9
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #63 Petr Tůma, asistoval #22 Michal Vojtíšek (5:9)
51:14 Tůma vystřelil mezi nohama kapitána domácích a zajišťuje pohodlné vedení svému týmu.
51:02 GÓL SK Florbal Benešov! 5:8
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #7 Martin Šimek, asistoval #87 Jakub Sklenář (5:8)
49:05 GÓL Panthers Praha! 5:7
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #65 Matěj Vavroušek, asistoval #27 Antonín Ježek (5:7)
48:00 Ježek trefuje pouze blok.
46:55 GÓL Panthers Praha! 4:7
46:55 Tak konečně se domácím podařilo.
45:50 Střelnice jak na matějské pouti, ale pomyslnou růžičku se jim nedaří vystřelit.
44:03 Panthers si vytvářejí skvělé šance, bohužel většina střel končí mimo branku.
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #34 Jan Buzík družstva Panthers Praha
40:00 Střely ve 2. části: 8:6
39:53 GÓL SK Florbal Benešov! 3:7
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #3 Lukáš Koukol, asistoval #87 Jakub Sklenář (3:7)
37:48 GÓL SK Florbal Benešov! 3:6
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #20 Adam Balík, asistoval #28 Martin Poláček (3:6)
37:38 GÓL SK Florbal Benešov! 3:5
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #43 Miloš Vojtíšek, asistoval #14 Ladislav Vorel (3:5)
32:54 GÓL SK Florbal Benešov! 3:4
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #7 Martin Šimek, asistoval #28 Martin Poláček (3:4)
32:38 GÓL Panthers Praha! 3:3
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #91 Matouš Hrubý, asistoval #25 Petr Škoda (3:3)
32:01 S touto třetinou se toho hodně změnilo. Ze zápasu bez emocí se stal možná až zbytečně vyhrocený zápas a zároveň s tím hra hodně nabrala na tempo.
28:36 Vyloučen hráč #96 John Adam Hodek družstva Panthers Praha - osobní trest
28:36 Vyloučen hráč #14 Ladislav Vorel družstva SK Florbal Benešov na 2+2 minuty za hrubost
28:36 Vyloučen hráč #96 John Adam Hodek družstva Panthers Praha na 2 minuty za nesportovní chování
28:11 Daňek se pokusil golmana hostí přehodit.
26:07 Vyloučen hráč #91 Matouš Hrubý družstva Panthers Praha na 2 minuty za hrubost
26:07 Vyloučen hráč #14 Ladislav Vorel družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za hrubost
20:00 Střely v 1. části: 7:12
16:58 GÓL SK Florbal Benešov! 2:3
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #43 Miloš Vojtíšek, asistoval #63 Petr Tůma (2:3)
15:00 Wojnar pálí rovnou do připraveného bloku.
13:11 Hra je zatím pomalá a bez emocí.
10:57 Benešov zkouší střílet ze všeho.
09:50 Hrubý přestřeluje branku Benešova.
09:31 GÓL SK Florbal Benešov! 2:2
07:45 Teď fantastická Wojnarova střela posílá Panthers do vedení.
07:34 GÓL Panthers Praha! 2:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #93 Vojtěch Wojnar, asistoval #73 Dominik Hudec (2:1)
05:21 Benešov teďka trefuje pouze blokující hráče.
04:27 GÓL SK Florbal Benešov! 1:1
03:49 Mašát přehodil golmana hostí nahrávkou na Škodu. Tomu se však za golmanova záda dostat nepodařilo.
01:05 GÓL Panthers Praha! 1:0
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #49 David Mašát, asistoval #20 Jakub Žiška (1:0)
01:05 Žiška poslal nahrávku přímo na volného Mašáta. Ten už zakončil do prázdné branky.
00:01 Úvodní buly pro Benešov.