• 65 64:57
    4:5
    (Pudich)

Florbal Primátor Náchod - FAT PIPE Traverza 4:5p
branky: 12. Matěj Mikšovský, 19. Lukáš Rázl, 33. František Donaj, 45. Adam Jakubský - 5. Marek Chlumský, 9. Tomáš Vávra, 48. Tomáš Vávra, 50. Jan Pudich, 65. Marek Chlumský; rozhodčí: David Hejzlar - Martin Kněžík; vyloučení: 4:3; využití: 1:0; diváků: 59; zásahy brankářů: Vlastimil Skalický 27 - Vít Lukáč 24; po třetinách: 2:2, 1:0, 1:2, 0:1
65:00 Komentář domácích Třešňák Tomáš (Trenér): Co jsme čekali se stalo, beton soupeře a zatažená obrana, kterou jsme museli celý zápas dobývat. Soupeř pouze čekal na chyby, které trestal. Začátek se nám opět nepovedl, ale pak jsme se zlepšili a byli lepším týmem, škoda naší produktivity, že jsme nedokázali odskočit na vyšší brankový rozdíl. Díky fanouškům za podporu a soupeři za lekci z produktivity.
65:00 Komentář hostů Pudich Jan (Vedoucí): Dnes jsme si moc na míčku nezhráli a koukali na soupeře jak si přihrává u vlastní brány, nebo občas i za ní. Utrápené utkání, kdy jsme museli přehrát soupeře, který nechtěl hrát florbal. Doufáme, že do odvety si zahrajeme atraktivní florbal. nOmlouváme se divákům, že toto trápení museli vidět a děkujeme soupeři za fér hru, bez zbytečných faulů. n
65:00 Střely v prodloužení: 3:1
64:58 Mukařov rozhoduje 3 vteřiny před koncem...
64:57 GÓL FAT PIPE Traverza! 4:5
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #51 Marek Chlumský, asistoval #55 Jan Pudich (4:5)
59:00 Svoboda vyslal nebezpečnou dalekonosnou střelu
57:10 Náchod skvěle ubránil oslabení a už hraje opět v plném počtu!
55:10 Náchod bude hrát oslabení ve velmi nevhodnou dobu
55:09 Vyloučen hráč #51 František Donaj družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nedovolené vrážení
54:20 Odložené vyloučení na domácí straně
53:30 M. Mikšovský si hezky prohodil obránce hostů a ještě se snažil zakončit, to se mu ale bohužel nepovedlo
52:24 Hosté už hrají v plném počtu
51:30 Donajovi ani M. Mikšovskému se nepodařilo prostřelit brankáře Mukařova
50:25 Náchod bude hrát 2 minuty v přesilové hře!
50:24 Vyloučen hráč #92 Filip Řehulka družstva FAT PIPE Traverza na 2 minuty za bránění ve hře
49:39 Hosté zkušeně proměnili situaci 3 na 1 a máme vyrovnáno
49:38 GÓL FAT PIPE Traverza! 4:4
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #55 Jan Pudich, asistoval #68 Robert Štipka (4:4)
48:25 M. Mikšovský trefil tyč!
47:15 Zadělává se nám tu na velké drama! Hosté opět snižují na jednobrankový rozdíl
47:14 GÓL FAT PIPE Traverza! 4:3
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #24 Tomáš Vávra, asistoval #55 Jan Pudich (4:3)
46:15 Skalický skvěle vyřešil chaotickou situaci v náchodském brankovišti
44:32 Velmi kuriozní branka, ale počítá se každá! Náchod vede o 2 branky!
44:31 GÓL Florbal Primátor Náchod! 4:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #87 Adam Jakubský bez asistence (4:2)
44:06 Náchod ubránil další přesilovku!
42:55 Hosté rozehrávali volný úder z hranice velkého brankoviště
42:07 Náchod bude hrát hned ze začátku třetí třetiny další oslabení
42:06 Vyloučen hráč #32 Adam Středa družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání
41:45 Skvěle hrající Donaj střílel z dobré pozice, bohužel neúspěšně
40:01 Úvodní bule pro Náchod
40:00 Střely ve 2. části: 9:11
39:00 Skalický tradičně předvádí skvělý výkon!
38:02 Náchod opět dokázal ubránit přesilovku soupeře!
36:02 Náchod bude muset ubránit další přesilovou hru
36:01 Vyloučen hráč #96 Filip Čáp družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za bránění ve hře
35:50 Na míčků je nyní více Traverza, ale náchodská obrana funguje fantasticky
33:55 Vlášek skvěle nahrál Křížovi, ale jeho následnou střelu vyrazil gólman
32:07 Donaj neskutečnou bombou využívá přesilovku a posílá Náchod do vedení!
32:06 GÓL Florbal Primátor Náchod! 3:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #51 František Donaj, asistoval #96 Filip Čáp (3:2)
31:03 Uvidíme krátkou hru 4 na 4, po které bude následovat náchodská přesilovka
31:02 Vyloučen hráč #12 Ondřej Valenta družstva FAT PIPE Traverza na 2 minuty za sekání
29:17 Náchod bude hrát první oslabení v zápasu
29:16 Vyloučen hráč #87 Adam Jakubský družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání
28:00 Hra je ve druhé třetině velmi vyrovnaná
26:05 Mukařov rozehrával volný úder z velkého brankoviště, Náchod je ale k ničemu nebezpečnému nepustil
24:10 Náchod nevyužil akci 2 na 1
22:25 Hosté trefili jenom boční síť
21:30 Jakubský střílel z dobré pozice, ale nepřekonal gólmana hostů
20:01 Úvodní bule pro Náchod
20:00 Střely v 1. části: 9:10
18:54 A máme tu vyrovnáno! Rázl pokračuje ve své neskutečné formě!
18:53 GÓL Florbal Primátor Náchod! 2:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #24 Lukáš Rázl, asistoval #74 Vojtěch Železo (2:2)
17:30 Náchod se v druhé polovině první třetiny dostal více do hry
15:39 Hosté už opět hrají v plném počtu, Náchod přesilovku nevyužil
15:00 Donaj střílel po pěkné křižné nahrávce, bohužel ale o pár centimetrů vedle
13:40 Náchod bude mít ideální možnost vyrovnat, protože bude hrát 2 minuty v početní převaze
13:39 Vyloučen hráč #93 Ondřej Schuller družstva FAT PIPE Traverza na 2 minuty za sekání
13:00 Další závar před brankou domácích
11:54 Trutnovské ofenzivní duo opět úřaduje a Náchod snižuje!
11:53 GÓL Florbal Primátor Náchod! 1:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #56 Matěj Mikšovský, asistoval #65 Jonáš Mikšovský (1:2)
11:00 Náchodu se zatím vůbec nedaří rozehrávat na vlastní polovině
09:45 Hosté vyvíjí obrovský tlak na Náchod, který zatím hrozí spíše z protiútoků
08:20 Náchod opět nevstoupil do zápasu dobře a prohrává už o 2 branky
08:19 GÓL FAT PIPE Traverza! 0:2
08:00 Monster save Vlasty Skalického!
07:20 Hosté obstřelují branku Náchoda ze všech stran
06:10 Macháček se pohlednou kličkou uvolnil, ale jeho backhandový blafák na brankáře mu už nevyšel
05:30 Náchod už podruhé zachánila tyčka
04:27 Nedáš, dostaneš. Hosté se dostávají do vedení
04:26 GÓL FAT PIPE Traverza! 0:1
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #51 Marek Chlumský, asistoval #93 Ondřej Schuller (0:1)
03:55 Svoboda prověřil hostujícího gólmana z dálky
02:58 Kříž bohužel neproměnil nájezd, který byl udělen za zásah vysokou hokejkou
02:57 Trestné střílení družstva Florbal Primátor Náchod neproměnil #12 Daniel Kříž.
01:55 Náchod zatím více na míčku
00:01 Úvodní bule pro Traverzu