6:10
    Petr HEŘMANSKÝ
    ()

FAT PIPE Traverza - FbC Hradec Králové 6:10
branky: 3. Jan Fiala, 3. Adam Pospíchal, 27. Radim Fořt, 40. Vojtěch Bagin, 56. Vojtěch Bagin, 59. Petr Heřmanský - 6. Adam Hušek, 17. Adam Hušek, 20. Vít Heger, 27. Adam Hušek, 29. Ondřej Souček, 40. Max Kuštan, 47. Michal Rolín, 53. David Krása, 55. Max Kuštan, 57. Lukáš Kašpar; rozhodčí: Milan Baloun - Tomáš Sommer; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 45; zásahy brankářů: Josef Bína 21 - Ondřej Bárta 27; po třetinách: 2:3, 2:3, 2:4
60:00 Komentář domácích Řehulka Filip (Trenér): Dnes vyrovnané, divácky atraktivní utkání. Rozhodlo ho extrémní množství našich chyb, které soupeř snadno trestal. Už teď se těšíme na odvetu, protože cítíme že skóre mohlo vypadat úplně jinak. nDekujileme soupeři i rozhodčím za fér utkání.
60:00 Komentář hostů Pokorný Tomáš (Trenér): Dnes nás zde čekalo hodně tvrdé utkání, na což jsme z prozatimního průběhu NL nebyli připraveni. Doufám, že jsme neposbírali moc zranění. Jinak dneska jsme utkání zvládli morální silou a větší kreativitou v útočném pásmu. Děkuji soupeři za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 11:13
58:30 GÓL FAT PIPE Traverza! 6:10
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #7 Petr Heřmanský bez asistence (6:10)
58:30 Při skrumáži před brankou dorážel Kuzma i Heřmanský. Vytěžili 6. gol domácích.
56:54 GÓL FbC Hradec Králové! 5:10
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #5 Lukáš Kašpar, asistoval #99 Michael Souček (5:10)
56:54 Z rychlého protiútoku se trefuje hostujícíc Kašpar.
56:45 Traverza aktivně napadá rozehrávku  Hradce.
55:14 GÓL FAT PIPE Traverza! 5:9
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #23 Vojtěch Bagin, asistoval #24 Tomáš Vávra (5:9)
55:13 Vyloučen hráč #78 Ondřej Fous družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za hrubost
54:31 GÓL FbC Hradec Králové! 4:9
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #8 Max Kuštan, asistoval #5 Lukáš Kašpar (4:9)
54:14 Pospíchal z první od mantinelu, Bárta chytá.
53:49 Bagin ani Fiala z dorážky míček za Bártu nedostali.
52:23 GÓL FbC Hradec Králové! 4:8
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #9 David Krása, asistoval #94 Daniel Elicer (4:8)
52:23  Krása vymetl pavučinky ve vingu Bínovy branky.
52:12 Střelu Syrovátka tečuje Kerzel, bohužel vedle.
51:02 Fiala na pozici beka chytá přihrávku do prázdné branky.
49:47 Valenta doběhl nemožné a likviduje záběhovou přihrávku Hradce a poté zakončuje brejk.
48:37 Hráč Hradce se sportovně přiznal, že tečoval balonek u míčku opět domácí.
47:37 Vávrovu krosovku nevyužil Fiala, Bagin následně vyjel z rohu, brankář Bárta pozorný.
46:39 GÓL FbC Hradec Králové! 4:7
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #24 Michal Rolín, asistoval #78 Ondřej Fous (4:7)
46:39 Rychlou akci kolem tyčky zakončuje hostující Rolín.
46:13 Vávra na středu nezpracoval nahrávku a po dlouhém tlaku Traverzy se k balonku dostal Hradec.
45:30 Bagin vybojoval balonek pro Vávru. Ten trefuje do gólmana.
44:35 Balonek vypíchl Plášek a řítil se sám na Bártu, tomu se nakonec podařilo udržet balonek před brankovou čárou.
42:20 Jsme svědky několika protiútoků každého týmu.
41:54 Souboje i hra se přiostřuje.
40:00 Střely ve 2. části: 13:7
39:33 GÓL FAT PIPE Traverza! 4:6
39:33 Bagin zakončuje nádhernou kombinaci Traverzy.
39:09 GÓL FbC Hradec Králové! 3:6
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #8 Max Kuštan, asistoval #97 Vojtěch Nosek (3:6)
38:20 Noha běžel na branku hostů stíhaný soupeřem. Situace skončila Nohou na zemi a rozehrávkou hostů.
38:03 Syrovátko z půlky 10 cm vedle.
37:48 Bagin z první trefuje břevno
36:43 Štipka zakončuje 10 cm vedle tyče.
34:21 Fiala bekchandem jednoruč, Bárta pozorný.
34:11 V přeilovce pálí Koubek vedle.
33:48 Vyloučen hráč #47 Tomáš Kuzma družstva FAT PIPE Traverza na 2 minuty za sekání
33:48 Kuzma se snažil dorazit střelu obránce, trefil při dorážce i golmana a dostává 2minutový trest.
33:02 Vávra sám před Bártou, bohužel nezpracoval a tak nezakončil.
31:20 Pospíchal vybojoval míček pro Nohu, ten pouze do nohy brankáře Bárty.
30:06 Aktivní Plášek sám proti Bártovi, ten vyraží.
29:13 Fořt ve 100% šanci jen do gólmana.
28:43 GÓL FbC Hradec Králové! 3:5
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #53 Ondřej Souček, asistoval #33 Milan Koubek (3:5)
28:43 Další akce jako z učebnice - ťukes hostů zakončuje Souček.
26:35 GÓL FAT PIPE Traverza! 3:4
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #14 Radim Fořt, asistoval #68 Robert Štipka (3:4)
26:35 Podobnou akcí na druhé straně snižuje Fořt.
26:22 GÓL FbC Hradec Králové! 2:4
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #47 Adam Hušek, asistoval #33 Milan Koubek (2:4)
26:22 Přihrávku do prázdné brány přes celé hřiště dostal Hruška od Koubka, Hruška tak kompletuje hattrick.
26:02 Kerzel aktivně napadá, na chvilku balonek získal ale poté opět hrají hosté.
25:05 Fiala našel volného Bagina krosovou přihrávkou, Bárta chytá.
22:47 Fiala využívá pozici na velkém brankovišti a snižuje stav zápasu.
20:00 Střely v 1. části: 9:11
19:43 GÓL FbC Hradec Králové! 2:3
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #77 Vít Heger, asistoval #33 Milan Koubek (2:3)
19:43 Přesilovku před odchodem do šatny využívá hostující Heger.
18:46 Vyloučen hráč #23 Vojtěch Bagin družstva FAT PIPE Traverza na 2 minuty za sekání
18:41 Bagin si vyjel zpoza brány, při zakončení bylo slyšet hokejky o sebe. Následně je vyloučen za sekání.
16:49 GÓL FbC Hradec Králové! 2:2
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #47 Adam Hušek, asistoval #53 Ondřej Souček (2:2)
16:49 Rychle rozehraná standardka hostů končí gólem.
15:59 Kašík pohotově z otočky, Bárta chytá.
14:15 Spojnice tyčí zvoní i na druhé straně - po střele Kerzela.
13:59 Hostující Hruška střílí po ťukesu domácích do tyče.
13:37 Série výhozů a prohozů na stranách.
11:52 Noha tečoval střelu Valenty, bohužel pro domácí neúspěšně.
11:15 Pospíchal od mantinelu pouze do gólmana.
09:05 Hostující Kašpar pálí od mantinelu, Bína postaven správně.
07:25 Bagin ve 100% šanci pouze do gólmana.
06:35 Série nahrávek do prázdné na polovině domácíc Traverzy gólem neskončila.
05:59 GÓL FbC Hradec Králové! 2:1
05:59 Z rychlého brejku se prosazuje hostující Adam Hušek.
05:37 Výborně hrající Schubert nejdříve zblokoval přihrávku do prázdné a poté zakončoval brejk. Stav se ale nemění.
04:46 Bagin vybojoval balon a našel úplně volného Fialu, toho vychytal hostující Ondřej Bárta.
04:02 Hradec se rychle tlačí za vyrovnáním. A drží Traverzu na její polovině.
02:54 GÓL FAT PIPE Traverza! 2:0
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #20 Adam Pospíchal, asistoval #70 Mikuláš Plášek (2:0)
02:54 Pospíchal otevírá skôre ranou 20 cm nad zemí.
02:47 GÓL FAT PIPE Traverza! 1:0
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #13 Jan Fiala, asistoval #23 Vojtěch Bagin (1:0)
01:34 Hra je plná protiútoků na obou stranách.
00:10 Úvodní buly zápasu vyhrál tým domácích.