• 59 58:23
    6:8
    ()

Prague Tigers - SK Florbal Benešov 6:8
branky: 19. Martin Hort, 32. Martin Hort, 38. Thomas Heřmanský, 39. Vojtěch Kučera, 50. Adam Novák, 56. Vojtěch Řádek - 13. Adam Balík, 17. Michal Vojtíšek, 18. Vojtěch Pavlíček, 19. Martin Poláček, 44. Adam Balík, 47. Miloš Vojtíšek, 50. Michal Vojtíšek, 59. Michal Vojtíšek; rozhodčí: Filip Gaberdén - Filip Leibl; vyloučení: 3:3; využití: 1:2; diváků: 32; zásahy brankářů: Pavel Dundr 11 - Lukáš Brož 12; po třetinách: 1:4, 3:0, 2:4
60:00 Komentář hostů Vojtíšek Miloš (Trenér): První třetina nám vyšla podle našich představ. Bohužel jsme si zápas zbytečně zkomplikovali v té druhé. Naštěstí nás naše produktivita udržela nad vodou a zápas jsme zdárně dotáhli do vítězného konce. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme štěstí do sezony.
60:00 Komentář domácích Gattnar Vít (Trenér): Dnes rozhodla druhá půlka první třetiny, kdy jsme zbytečně začali lítat. Ve druhé jsme se vrátili do hry a třetí byla o tom kdo dá první gól. Úvodní zkušenost v národce, budeme se postupně zlepšovat.
60:00 Střely ve 3. části: 8:7
59:05 Domácí odvolávají brankáře a zkusí své štěstí při hře v 6.
58:23 GÓL SK Florbal Benešov! 6:8
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #22 Michal Vojtíšek z trestného střílení (6:8)
58:23 Trestné střílení pro hosty za stání hráče v brankovišti.
57:40 Timeout Prague Tigers
57:10 Tigers napadají soupeřovu rozehru a těží z toho zisky míčků na soupeřově polovině.
55:52 GÓL Prague Tigers! 6:7
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #75 Vojtěch Řádek bez asistence (6:7)
55:52 Řádek dokázal využít chyby v rozehře hostů a míří přesně k pravé tyči.
55:20 Hra je plná nepřesností na obou stranách.
49:59 GÓL SK Florbal Benešov! 5:7
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #22 Michal Vojtíšek, asistoval #20 Adam Balík (5:7)
49:59 A máme tu rychlou odpověď Benešova! Téměř bezprostředně po snížení navyšuje zpět na rozdíl dvou gólů Vojtíšek.
49:26 GÓL Prague Tigers! 5:6
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #19 Adam Novák, asistoval #81 Martin Hort (5:6)
49:26 Novák dokázal napravit svou chybu a střílí gól.
48:42 Řádek předložil Novákovi před prázdnou bránu, jeho pokus se ovšem mezi tři tyče nevešel.
46:01 GÓL SK Florbal Benešov! 4:6
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #43 Miloš Vojtíšek bez asistence (4:6)
46:01 Po chybě domácího obránce zvyšuje Vojtíšek.
44:43 Kavan v oslabení běžel sám na bránu, ale minul pokusem o přehození brankáře.
43:29 Vyloučen hráč #29 Vojtěch Kučera družstva Prague Tigers na 2 minuty za vysoká florbalka
43:18 GÓL SK Florbal Benešov! 4:5
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #20 Adam Balík, asistoval #22 Michal Vojtíšek (4:5)
43:18 Dobře zahraná přesilová hra od Benešova končí brankou Balíka.
42:32 Vyloučen hráč #36 Marek Mochan družstva Prague Tigers na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
41:39 Píše z těžké pozice pálí pouze do tyče.
40:01 První buly pro domácí.
40:00 Střely ve 2. části: 8:4
38:42 GÓL Prague Tigers! 4:4
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #29 Vojtěch Kučera, asistoval #81 Martin Hort (4:4)
38:42 Kučera dává z brejku a máme tu vyrovnáno!
38:10 Novák dokázal uvolnit Řádka, jeho pokus o přehození bohužel nevyšel.
37:05 GÓL Prague Tigers! 3:4
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #77 Thomas Heřmanský, asistoval #36 Marek Mochan (3:4)
37:05 Heřmanský dokázal okamžitě využít hry v přečíslení a snižuje na rozdíl jediné branky!
36:56 Vyloučen hráč #22 Michal Vojtíšek družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za hrubost
36:47 Nejistý zákrok Brože vede k nebezpečné dorážce.
35:30 Tigers jsou ve své rozehře nejistí.
35:09 Po nenápadné akci Benešova končí míček na tyčce.
33:10 Tigers si stále ve svých početních výhodách nejsou schopni vytvořit nebezpečné situace. U toho si navíc stále musí dávat pozor na rychlé protiútoky Benešova.
31:47 Vyloučen hráč #16 Albert Půlpán družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za hra na zemi
31:40 GÓL Prague Tigers! 2:4
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #81 Martin Hort bez asistence (2:4)
31:40 Hort dokázal snížit z protiútoku.
30:45 Řádek před odkrytou brankou netrefil balonek ze vzduchu.
30:30 Vojtíšek dokázal prokličkovat celé hřiště, ale nezakončil a nakonec fauloval.
28:12 Za celou přesilovku se domácí nedokázali dostat do žádné větší šance.
26:40 Hned na úvod oslabení se dokázal oslabený Benešov dostat do šance.
26:12 Vyloučen hráč #10 Marek Garreis družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za nedovolené vrážení
24:30 Vojtíšek prověřil pozornost domácího brankáře nepříjemnou střelou z půlky.
23:00 Novák dokázal zastavit slibně se rozvíjející protiútok Benešova.
21:45 Úvod 2. třetiny se zatím nese ve stejně aktivním duchu jako konec té 1.
20:01 Úvodní buly 2. třetiny pro domácí!
20:00 Střely v 1. části: 2:8
18:24 GÓL SK Florbal Benešov! 1:4
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #28 Martin Poláček, asistoval #63 Petr Tůma (1:4)
18:24 Benešov se stihl rychle oklepatl po snížení a Poláček zvyšuje na 1:4
18:09 GÓL Prague Tigers! 1:3
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #81 Martin Hort bez asistence (1:3)
18:09 Rychlá odpověď domácích! Hort vybojoval míček a snižuje na 1:3.
17:40 GÓL SK Florbal Benešov! 0:3
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #71 Vojtěch Pavlíček, asistoval #10 Marek Garreis (0:3)
17:40 Nádherná střela na střed a hosté vedou už o 3!
16:40 GÓL SK Florbal Benešov! 0:2
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #22 Michal Vojtíšek, asistoval #43 Miloš Vojtíšek (0:2)
16:40 V těžké situaci obklíčen obránci si Vojtíšek dokázal poradit a zvyšuje!
14:44 Nováka ve skvělé příležitosti vychytal Brož.
13:44 Novák ze vzduchu těsně minul branku.
12:39 GÓL SK Florbal Benešov! 0:1
12:39 Balík otevírá skóre zápasu střelou po crossové přihrávce Vojtíška.
12:00 Monster save Pavla Dundra!
11:18 A máme tu první vyloučení zápasu! Kavan si za sekání odsedí 2 minuty na trestné lavici.
11:12 Vyloučen hráč #46 Vilém Kavan družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání
09:25 Novák se těžko zvedal ze země, nakonec odkulhal na střídačku.
08:36 Benešov v rychlém brejku nedokázal vstřelit branku, výborný zákrok provedl Dundr!
06:39 Sledovali jsme zatím poklidnou hru, ale teď se málem Novákovi povedlo obhodit gólmana, bohužel těsně míjí branku.
03:51 Zatím ani jeden z týmů neseřídil svá mířidla a stále hrajeme bez jediné střely na bránu.
02:37 Zblokovaná střela od Tůmy.
00:40 Hra je zatím plná nepřesností ve středu hřiště.
00:35 Půlpán nekompromisně poslal Fišera za hrazení.
00:01 První buly pro hosty!
00:00 Vážení diváci, vítejte na on-line přenosu 1. kola Národní ligy - západ. V čakovické hale se proti sobě utkají domácí Prague Tigers a hosté SK Florbal Benešov.