10:3
    Alžběta JANDAČKOVÁ
    (Sikorová)

1. SC TEMPISH Vítkovice - GC System Bulldogs Brno 10:3
branky: 9. Nela Sikorová, 10. Jana Horečková, 16. Nela Sikorová, 17. Vendula Podsedníková, 25. Nela Sikorová, 26. Dagmar Hradilová, 32. Blanka Gajdošová, 34. Adéla Částečková, 43. Abigail Mojová, 52. Alžběta Jandačková - 8. Karolina Bartoňková, 23. Nikol Kovárníková, 37. Karolina Bartoňková; rozhodčí: Vít Morkes - Jakub Palowski; vyloučení: 3:3; využití: 1:1; diváků: 54; zásahy brankářů: Aneta Pavlínová 7 - Martina Prátová 8, Natálie Jabůrková 13; po třetinách: 4:1, 4:2, 2:0
60:00 Komentář domácích David Patrik (Vedoucí): Z naší strany dobré utkání, které jsme měli od začátku pod kontrolou. Do playoff musíme eliminovat hluché pasáže, kterých tam bylo na náš vkus poměrně dost. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00 Komentář hostů Brouček Martin (Trenér): V celém zapase jsme tahali za kratší konec. Vyhranych souboju bylo poskromnu, střel jako jahod ve snehu....Přislo mi, že věci které nás zdobily nedávno se uplně vytratily.
60:00 Střely ve 3. části: 11:4
59:58 Kovárniková ještě střílí, ale do bloku.
59:18 Podsedníková se opřela do střely, ale gól to není.
59:12 Zavadilová to zkusila sama, ale přestřeluje.
58:10 Slušná nejdřív vybojovala míček v rohu a o pár sekund později z druhé strany střílí, ale nad.
57:54 Částečková našla nádherným pasem Gajdošovou, ale ta z voleje míjí.
56:50 Kovárníková vybojovala míček, ale střílí mimo.
56:02 Smetanová vyslala prudkou střela a zastavovat ji musela až Jabůrková.
55:03 Mojová si na hranici velkého brankoviště chtěla zahrát fotbal a míček odkopává pryč.
54:52 Pavlínová chytá a bude rozehrávat.
54:15 Sikorová na Gajdošovou, ale střela jde mimo.
53:08 Čižmárová střílí, ale domácí golmanka připravena.
51:27 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 10:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #10 Alžběta Jandačková, asistoval #20 Nela Sikorová (10:3)
51:27 Sikorová přečetla přihrávku, obešla soupeřky, ale gól musela dát až dorážející Jandačková, která desítku umístila stylově pod víko!
51:13 Gajdošová procpala míček před bránu, ale nic z toho nakonec není.
50:23 Lukášová na Čižmárovou, ale u té protiútok končí.
49:01 Smetanová přečetla přihrávku soupeřek a rozjíždí útočnou akci.
47:45 Jandačková z úniku trefuje tyčku a není se sebou spokojena.
46:00 Bartoňková vyhrála buly v rohu a pěkně přihrávala před bránu.
45:50 Veselá střílí mimo a pak se chytá za ruku a odchází na střídačku.
44:57 Gajdošová svou dělovkou s největší pravděpodobností udělala důlek do břevna, ale gól to není!
44:40 Bolfová to chtěla zkusit přímo z rozehrávky, ale míček jde vysoko nad.
43:43 Jabůrková vykopává přízemní střelu, pěkný zákrok.
43:30 Rychlá rozehrávka Veselé na Urbanovou, ale ta netrefuje míček úplně ideálně.
42:40 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 9:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #12 Abigail Mojová, asistoval #33 Adéla Částečková (9:3)
42:40 Mojová vymetla horní růžek a připisuje si dnes také gól!
42:13 Burianová si pohlídala přihrávku soupeřek a pěkně zasahuje.
41:39 Pavlínová vychytala Bělohoubkovou.
40:32 Smetanová před odkrytou bránou netrefila míček úplně ideálně a ten skáče kousek od ní.
40:15 Kovárníková střílí mimo.
40:01 Sikorová na buly opět úspěšná.
40:00 Střely ve 2. části: 10:3
39:59 Pavlínová opět ukončuje třetinu s míčkem v ruce.
39:11 Jabůrková si připisuje krásný zákrok po střele Hradilové.
39:00 Bělohoubková dala krásnou zadovku před branku soupeřek, ale spoluhráčky nikde.
38:18 Hra se nyní celkem uklidnila oba celky čekají na chybu protihráček.
36:32 GÓL GC System Bulldogs Brno! 8:3
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #41 Karolina Bartoňková, asistoval #73 Adéla Mikšlová (8:3)
36:32 Bartoňková se doslova protlačila až do zakončení a snižuje!
36:03 Burianová svou střelou trefuje pouze první hráčku.
35:20 Sikorová se uvolnila a vyslala ze své hole další jedovku. Jabůrková ale připravena.
34:50 Podsedníková se snaží svým klepáním rozbít palubovku.
33:58 Bulldočky kazí rozehrávky až moc často.
33:19 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 8:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #33 Adéla Částečková bez asistence (8:2)
33:19 Částečková se trefuje pod horní tyčku!
33:11 Zavadilová našla úplně volnou Gajdošovou, ale ta netrefila míček.
32:12 Śimková pěkně vystřelila a Jabůrková chytá.
31:30 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 7:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #89 Blanka Gajdošová, asistoval #10 Alžběta Jandačková (7:2)
31:30 Po velké chybě v rozehrávce Bulldoček našla Jandačková z první Gajdošovou a ta upravuje skóre!
30:14 Střídání brankáře. Nový brankář #27 Natálie Jabůrková družstva GC System Bulldogs Brno
29:59 Smetanová na Burianovou a ta našla úplně volnou Šimkovou na středu, ale ta pouze promáchla.
29:12 Bulldočky trpělivě kombinují na své polovině a čekají na skulinu v obraně Vítkovic.
28:22 Vaněčková vybojovala míček a snažila se vystřelit.
27:36 Mlčoušková vybojovala míček u mantinelu a přihrává dozadu.
25:06 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 6:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #6 Dagmar Hradilová, asistoval #33 Adéla Částečková (6:2)
25:06 Částečková našla před bránou úplně volnou Hradilovou a ta zvyšuje!
24:58 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 5:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #20 Nela Sikorová, asistoval #17 Tereza Smetanová (5:2)
24:58 Smetanová našla Sikorovou a ta proměňuje! Hattrick!
24:23 Holky si nedají nic zadarmo a na trestnou chodí, jak pro slevy do obchodu.
24:14 Vyloučen hráč #24 Kristýna Mlčoušková družstva GC System Bulldogs Brno na 2 minuty za hrubost
23:59 Bolfová střílí, ale Pavlínová chytá.
22:29 GÓL GC System Bulldogs Brno! 4:2
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #98 Nikol Kovárníková, asistoval #5 Karolína Vaněčková (4:2)
22:29 Kovárníková snižuje!
22:13 Vyloučen hráč #12 Abigail Mojová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za blokování florbalky
21:48 Veselá si hrála asi půl minuty s míčkem a výsledkem bude další vyloučení Vítkovic.
21:08 Vyloučen hráč #41 Karolina Bartoňková družstva GC System Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání
20:23 A bude se vylučovat i na druhé straně.
20:01 Vítkovice začínají oslabením, ale Sikorová vybojovala buly.
20:00 Střely v 1. části: 10:3
19:58 Pavlínová ještě chytá poslední šanci Bulldoček.
19:55 Vyloučen hráč #17 Tereza Smetanová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
19:55 Smetanová si jde sednout, ale tvrdí, že to bylo rameno.
18:56 Smetanová našla Mojovou a ta to zkouší z velké dálky.
17:37 Holky z Vítkovic pěkně kombinují a přichází další ohrožení brány soupeřek.
17:23 Sikorová trefuje blok.
16:37 Vyloučen hráč #73 Adéla Mikšlová družstva GC System Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání
16:27 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 4:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #31 Vendula Podsedníková, asistoval #12 Abigail Mojová (4:1)
16:27 Mojová si libuje v asistencích a tentokrát přihrává Podsedníkové, která se nemýlila!
15:56 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #20 Nela Sikorová, asistoval #89 Blanka Gajdošová (3:1)
15:56 Sikorová dostala pěknou přihrávku od Gajdošové a zvyšuje vedení!
15:30 Vaněčková střílí, ale do bloku.
14:40 Pavlínová chytá přízemní střelu.
14:09 Vaněčková vybojovala míček za brankou domácích.
13:02 Sikorová střílí, ale pouze do golmanky.
12:12 Hradilová střílí, ale Prátová připravena.
11:39 Smetanová vytlačila soupeřku po mantinelu.
11:14 Pavlínová chytá skákavý balonek a uklidňuje hru.
10:45 Rozehrávka Vítkovic po faulu.
09:09 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #5 Jana Horečková, asistoval #17 Tereza Smetanová (2:1)
09:09 Smetanová našla nádhernou přihrávkou volnou Horečkovou a ta bleskurychle otáčí skóre!
08:58 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #20 Nela Sikorová, asistoval #12 Abigail Mojová (1:1)
08:58 Sikorová je ale proti a ihned srovnává!
07:48 GÓL GC System Bulldogs Brno! 0:1
07:48 Bartoňková z celkově první střely na bránu prostřeluje domácí golmanku na přední tyčce a posílá Bulldočky do vedení!
06:51 Vyloučen hráč #11 Bára Slušná družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za opakované přestupky
06:03 Šimková si vyměnila míček s Horečkovou, ale ta nedokázala vystřelit.
05:53 Bulldočky trpělivě rozehrávají.
04:45 Podsedníková rozjela akci zpoza své brány a nahrála Gajdošové, která bohužel z první míjí.
04:05 Prátová chytá.
03:41 Hradilová dostala namazáno, ale úplně sama před golmankou vysoko přestřeluje.
02:26 Gajdošová bojovala o míček v rohu na útočné polovině, ale rozehrávají Bulldočky.
01:32 Hradilová trefuje břevno!
01:02 Vítkovické hráčky kombinují na polovině soupeřek.
00:01 První buly pro Vítkovice.
00:00 Krásné nedělní odpoledne, vítám Vás u dnešního zápasu 1. ligy juniorek, ve kterém se utkají domácí Vítkovice s Bulldogs Brno.