(Štekerová)
  • 57 56:00
    2

BLACK ANGELS - FBC Česká Lípa 8:2
branky: 5. Eliška Koželuhová, 12. Eliška Koželuhová, 25. Eliška Koželuhová, 38. Eliška Koželuhová, 41. Linda Fuchsová, 43. Linda Fuchsová, 52. Denisa Vachulová, 57. Linda Fuchsová - 30. Blažena Menšíková, 48. Alexandra Šípová; rozhodčí: Jan Šubrt - Jakub Krise; vyloučení: 1:6; využití: 3:1; zásahy brankářů: Eliška Svrčková 19 - Ada Červinků 35; po třetinách: 2:0, 2:1, 4:1
60:00 Komentář hostů Ševčíková Lenka (Asistent trenéra): Od dnešního zápasu jsme čekaly jiný výsledek a tak trochu věřily, že se budeme radovat my. Nasazení jsme měly dobré, ale bohužel štěstí při nás nestálo. To je hold život. Děkujeme soupeřkám za to, že s námi odehrály dobré souboje u mantinelu a nehroutily se, jak domeček z karet.  nTáke díky rozhodčím a našim skvělým rodičům za podporu a dopravu. n nMějte hezkou neděli a opatrujte se.  n
60:00 Komentář domácích Chaloupecká Markéta (Vedoucí): Holky měly dobré nasazení, byl to týmový výkon. Poradily si i s dramatičtější fází zápasu. Děkujeme soupeřům, rozhodčím a divákům za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 12:6
58:36 O výsledku utkání je rozhodnuto ...
56:35 GÓL BLACK ANGELS! 8:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #16 Linda Fuchsová, asistoval #36 Nikola Štekerová (8:2)
56:00 Vyloučen hráč #81 Lucie Smrčková družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za nedovolené vrážení
55:54 Páté vyloučení na straně hostů.
55:41 Vyloučen hráč #33 Barbora Hedánková družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za vysoká florbalka
52:22 Domácí využívají druhou přesilovku v utkání.
51:52 GÓL BLACK ANGELS! 7:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #9 Denisa Vachulová, asistoval #31 Agáta Procházková (7:2)
51:21 Promění tým BA čtvrtou přesilovku?
50:52 Celá hala na chvíli strichla.
50:00 Vyloučen hráč #81 Lucie Smrčková družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za hrubost
50:00 Čtvrtá přesilovka domácího týmu.
50:00 Probíhá posledních 10 minut zápasu. Mají hosté sílu průběh a výsledek zápasu zvrátit na svoji stranu?
47:40 Hosté využívají přesilovku a dávají druhý gól.
47:20 GÓL FBC Česká Lípa! 6:2
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #40 Alexandra Šípová, asistoval #25 Štěpánka Haklová (6:2)
46:46 Vyloučen hráč #97 Tereza Staňková družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání
46:46 Využijí hosté první přesilovku?
43:25 Domácí rychle přidávají šestý gól.
42:57 GÓL BLACK ANGELS! 6:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #16 Linda Fuchsová, asistoval #99 Denisa Výborná (6:1)
42:10 Tutovka týmu BA brankou nekončí.
40:59 GÓL BLACK ANGELS! 5:1
40:59 Nebuběhla ani první minuta třetí třetiny a domácí tým zvyšuje na 5:1.
40:00 Střely ve 2. části: 16:8
38:30 Hra se dvě minuty před koncem druhé třteiny přelévá nahoru dolů.
38:01 Golmanka domácího týmu si připisuje bod do kanadského bodování za úžasnou asistenci.
37:31 GÓL BLACK ANGELS! 4:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #95 Eliška Koželuhová, asistoval #66 Eliška Svrčková (4:1)
37:00 Bouřlivé emoce především na laviččce hostujícího týmu.
37:00 Hra je nyní plná nepřesností.
35:02 Dvě obrovské šance na obou stranách nekonční golem.
34:33 Promění BA další přesilovku?
32:49 Vyloučen hráč #64 Kateřina Hanzlíková družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za nedovolené vrážení
32:02 Faul hostů na hraně 2 minutového trestu.
31:30 Tým BA se usadil v obranném pásmu hostů. Střela střídá střelu.
30:53 Hra se přitvrdila.
29:50 Hosté využívají chybu ve střídání domácí týmu a snižují skore.
29:36 GÓL FBC Česká Lípa! 3:1
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #29 Blažena Menšíková, asistoval #19 Karolína Zikmundová (3:1)
28:21 Domácí tým hezky kombinuje a úspěšně napadá rozehrávku, soupeř se snaží využívat rychlých protiútoků.
25:30 Po krásné kombinace domácéí hráčka č.95 dává třetí branku v zápase!
24:56 GÓL BLACK ANGELS! 3:0
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #95 Eliška Koželuhová, asistoval #16 Linda Fuchsová (3:0)
24:00 Promění domácí druhou přesilovku?
23:27 Vyloučen hráč #22 Michaela Mazurová družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za nedovolené vrážení
21:00 Úvodní buly druhé části sice vybojoval odmácí tým, první střelu druhého poločasu však vystřelil hostující tým.
20:00 Střely v 1. části: 15:7
19:40 Tým hostů jistým zákrokem opět podržela brankářka .
18:30 Dvě "tutové" šance na obou stranách nekončí brankou.
17:31 Několi šancí týmu BA gólem nekončí .
16:03 Domácí tým svoji první přesilovku neproměnil.
14:03 Vyloučen hráč #25 Štěpánka Haklová družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání
12:00 Domácí zvýšují skore díky důrazu před brankou.
11:57 GÓL BLACK ANGELS! 2:0
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #95 Eliška Koželuhová, asistoval #31 Agáta Procházková (2:0)
10:43 Nepřesný pokus domácí hráčky AG míři vysoko nad.
08:00 Hra plná nepřeností na obou stranách.
04:32 GÓL BLACK ANGELS! 1:0
04:32 Hráčky BA využívají svůj důraz před brankou soupeře.
03:25 Úspěčšný zákrok si připsala brankářka hostujícího týmu.
02:56 Tlak BA zatím nepřinesl branku.
02:10 Hráčky BA úspěšně eliminují rozehrávku soupeře.
01:00 Od prvních vteřin utkání tým domácíh kontroluje míček