()
  • 56 55:23
    Vítkovice

Sklo Bohemia Světlá n/S - 1. SC TEMPISH Vítkovice 3:6
branky: 11. Daryna Bank-Bedej, 47. Tereza Štursová, 56. Markéta Chmelová - 3. Nela Sikorová, 18. Nela Kubalčíková, 30. Jana Horečková, 42. Nela Kubalčíková, 48. Karolína Šimková, 50. Blanka Gajdošová; rozhodčí: Tomáš Fuciman - Petr Jindra; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 40; zásahy brankářů: Lucie Melicharová 25 - Amelie Kotásková 25; po třetinách: 1:2, 0:1, 2:3
60:00 Komentář hostů Šebesta Jan (Trenér): Komentář trenéra hostů (Jana Šebesta): Utkání se nám povedlo pouze ze strany zisku tří bodů. Soupeř nám ukázal, kde máme opravdu rezervy a musíme na nich pracovat. Domácí předvedli velice atraktivní běhavý výkon a my jsme s takovou hrou neporadili. Bereme tři body a zítra ukončíme základní část, výhrou.
60:00 Komentář domácích Rosecký Tomáš (Vedoucí): S kvalitním soupeřem jsme drželi krok. Přestože jsme prohráli, je nutné holky ocenit za pěknou hru. Bohužel několik dobrých střeleckých šancí především v první třetině zůstalo nevyužito, což soupeř následně potrestal jejich góly. Směrem do play-off mají naše výkony stoupající trend. Budeme to chtít potvrdit i zítra proti neporažené Olomouci. Děkujeme soupeři za férovou hru a přejeme šťastný návrat domů.
60:00 Střely ve 3. části: 10:11
59:50 Pokus o nához na prázdnou branku končí těsně vedle, Vítkovice tak vítězí v tomto duelu 6:3. Děkujeme divákům a čtenářům, byli jste skvělí!
59:00 Světlá jde do šesti, narozdíl od protějšího týmu odvolali brankáře, takže se nevylučuje.
56:49 Světlá zvýšila intenzitu hry, přestala šeptat a začala pořádně křičet. Je to jasssný, že zápas ještě není u konce.
55:23 Timeout 1. SC TEMPISH Vítkovice
55:23 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 3:6
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #19 Markéta Chmelová bez asistence (3:6)
55:23 Markétka vrací nádech do utkání a ve vlastním oslabení snižuje na 3:6
54:09 Vyloučen hráč #26 Barbora Beránková družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za sekání
54:09 Přísně písknutý faul od rozhodčích, Světlá hraje oslabení.
51:52 Náš časoměřič se nevěnuje časomíře a přemýšlí tu filizofickými otázkami o životě.
49:33 Timeout Sklo Bohemia Světlá n/S
49:33 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:6
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #89 Blanka Gajdošová, asistoval #33 Adéla Částečková (2:6)
49:33 Světlá se ve třetí třetině rozpadá a vypadá to, že Vítkovice už udrží své vedení.
47:49 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:5
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #24 Karolína Šimková bez asistence (2:5)
47:49 Vítkovice rychle odpovídají brankou a znovu se ujímají 3-gólového vedení.
46:23 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 2:4
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #29 Tereza Štursová, asistoval #21 Viktorie Váňová (2:4)
46:23 Souhra holek ze Startu snižuje vedení Vítkovic na 4:2, Světlá má stále šanci
45:18 Další nepísknutý faul Vítkovic, tentokrát to schytal tahoun týmu, Veronika Beránková.
41:42 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #96 Nela Kubalčíková, asistoval #33 Adéla Částečková (1:4)
41:42 Vítkovice využívají hned první přesilovou hru v zápase a zvyšují tak své vedení na 4:1
40:00 Střely ve 2. části: 8:8
39:54 Světelský kriminální zákrok posílá hráčku s číslem 21 na trestnou. Ty se tak dostávají do situace 4 na 4 a ve třetí třetině tak budou začínat.
39:51 Vyloučen hráč #21 Viktorie Váňová družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za sekání
38:26 Vyloučen hráč #88 Kateřina Zavadilová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za špatné střídání
35:40 Mladý Beran neproměňuje break, toto bude Světlou mrzet! Při střele do gólmanky jí ještě radši prověřila plácnutím přes prsty.
33:40 Světlá začala kombinovat, hned vidíme více akcí a Vítkovice se dostávají pod tlak.
31:12 Sekejka jak z ajsenálu Franty Hroma ze strany Vítkovic nebyla písknuta, ty se tak dostávají na útočnou polovinu a kombinují.
29:52 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #5 Jana Horečková, asistoval #24 Karolína Šimková (1:3)
29:52 Nakonec tu máme gól hostí, zvyšují na 3:1 po vychytralé akci.
29:31 Po ponechané výhodě při faulu Váňové končí kvalitní akce Vítkovic mimo bránu.
27:53 Výborná atmosféra v hale zatím nepomáhá rozjet se domácímu celku. Stále prohrávají 1:2 a nedaří se jim rozjet klasický válec.
23:51 Vítkovice netrefují prázdnou bránu a pouze razítkují tyč Melicharové.
22:17 Přesilovka Světlé moc nevyšla, druhá přesilovková formace se skoro nedostala ke střele, první také ničím neoslnila.
20:00 Střely v 1. části: 13:9
18:54 Vyloučen hráč #12 Abigail Mojová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
17:08 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:2
17:00 Výborně umístěná střela k tyči posílá moravskloslezský kádr do vedení. Vítkovice vedou 2:1
12:15 Veronika Beránková poslala 4 hráčky Vítkovic na párek, poté ale nezakončila.
10:48 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 1:1
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #15 Daryna Bank-Bedej bez asistence (1:1)
10:48 Po přečtené nahrávce a přesné střele vítáme hráčku s číslem 15 mezi světelské snipery.
05:11 Na stolku máme kaši, podobná je v obraně Světlé, zatím se nedaří bránit Vítkovické útoky.
03:22 Krásná střela od mladé Beránkové vykryta helmou hostující brankařky.
02:04 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #20 Nela Sikorová, asistoval #89 Blanka Gajdošová (0:1)
02:04 První gól utkání střílí vítkovický mančaft. Po několik nepovedených akcích Světlé je to tak smolná pro domácí tým.