• 57 56:11
    4:9
    (Plachá)

TJ Sokol Královské Vinohrady - FBC Liberec 4:9
branky: 24. Karolína Štandová, 49. Michaela Richtrová, 53. Eliška Dryáková, 57. Michaela Richtrová - 6. Amálie Mlčochová, 8. Karolína Klubalová, 10. Veronika Šmídková, 12. Tereza Holcová, 28. Petra Škodová, 34. Karolína Klubalová, 35. Lucie Cidlinská, 48. Petra Škodová, 55. Amálie Mlčochová; rozhodčí: Antonín Pavlíček - Jakub Vycpálek; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 38; zásahy brankářů: Anna Holomek 24 - Julie Marková 17; po třetinách: 0:4, 1:3, 3:2
60:00 Komentář domácích Král Šimon Jakub (Trenér): Úvod utkání byl z naší strany velm vlažný. Neplnili jsme pokyny, nedostupovali soupeře na středu a směrem vpřed kombinovali pouze ojediněle. Inkasovali jsme branky, které jsme soupeři v podstatě darovali, začátek byl z naší strany nepovedený. Později se nám podařilo naši hru zlepšit, avšak brankový rozdíl už byl výrazný. Soupeři děkujeme za utkání a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář hostů Navrátil Ondřej (Trenér): Dnes to byl víceméně pohodový zápas, ve kterém jsme vyzkoušeli různé varianty, které v play off už zkoušet nebudeme. Tím pádem naše hra občas strádala a my se dopouštěli drobných chyb. Psychika také udělala své. Na druhou stranu, se takovéto zápasy musíme naučit také zvládat (ne se pouze připravovat na top týmy). Jsem rád, že to holky zvládly. Děkujeme soupeřkám za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 7:11
59:40 Domácí hráčky se tlačí za brankou i na konci utkání.
56:11 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 4:9
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #27 Michaela Richtrová, asistoval #99 Josefína Plachá (4:9)
56:11 Richtrová po skvělé individuální akci rozjásala Rieger arénu.
55:25 Zápas se dohrává v klidném tempu.
54:08 GÓL FBC Liberec! 3:9
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #37 Amálie Mlčochová, asistoval #18 Karolína Klubalová (3:9)
52:47 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 3:8
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #5 Eliška Dryáková, asistoval #21 Kateřina Šindelářová (3:8)
49:34 Trestné střílení družstva FBC Liberec neproměnil #75 Kateřina Jirsová.
49:34 Hráčky Liberce byly obdarovány trestným střílením, ale Holomek chytá.
48:30 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:8
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #27 Michaela Richtrová, asistoval #65 Rozálie Štandová (2:8)
48:30 Vinohrady rychle odpovídají na branku hostů.
47:34 GÓL FBC Liberec! 1:8
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #17 Petra Škodová, asistoval #24 Aneta Fryčová (1:8)
45:40 Liberec začal znovu zvyšovat tempo zápasu.
41:36 Liberec promarnil svou první velkou šanci třetí třetiny.
40:00 Střely ve 2. části: 8:9
37:20 Domácí mají vytvářejí trvalejší tlak na libereckou branku.
34:14 GÓL FBC Liberec! 1:7
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #42 Lucie Cidlinská, asistoval #18 Karolína Klubalová (1:7)
34:14 Liberec vyžívá přisilovou hru.
33:58 Vyloučen hráč #20 Lucie Žišková družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání
33:33 GÓL FBC Liberec! 1:6
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #18 Karolína Klubalová, asistoval #17 Petra Škodová (1:6)
32:20 Zvoní tyč domácí branky.
30:40 Holomek právě vytáhla skvělý zákrok.
27:30 GÓL FBC Liberec! 1:5
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #17 Petra Škodová, asistoval #18 Karolína Klubalová (1:5)
23:42 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #64 Karolína Štandová bez asistence (1:4)
23:42 Hráčka domácích právě vymetla všechny pavučiny z liberecké branky.
21:30 Liberec právě nepotrestal velkou chybu domácích.
20:01 Vinohrady vyhrály úvodní vhazování druhé části.
20:00 Střely v 1. části: 6:13
19:01 Domácí bohužel přesilovku nevyužily.
17:01 Vyloučen hráč #6 Markéta Šorfová družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání
17:01 Máme tady první přesilovou hru dnešního utkání
14:20 Vinohrady měly i přes výrazně nižší držení míčku již několik pěkných šancí.
11:51 GÓL FBC Liberec! 0:4
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #7 Tereza Holcová, asistoval #30 Nicol Červenková (0:4)
11:51 Liberec využil další svou šanci.
09:27 GÓL FBC Liberec! 0:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #95 Veronika Šmídková, asistoval #42 Lucie Cidlinská (0:3)
07:45 Liberec po brankách pokračuje ve vysokém tempu.
07:16 GÓL FBC Liberec! 0:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #18 Karolína Klubalová, asistoval #24 Aneta Fryčová (0:2)
05:49 GÓL FBC Liberec! 0:1
04:50 Liberec trefuje již podruhé brankovou konstrukci.
01:10 První větší šanci zápasu měl Liberec.