• 60 59:25
    11:3
    (Zerzánová)

FBS Olomouc - SK Meťák České Budějovice 11:3
branky: 4. Barbora Poláchová, 6. Barbora Poláchová, 9. Lada Hana Logrová, 20. Barbora Poláchová, 27. Tereza Brančíková, 32. Valentýna Zerzánová, 36. Klára Souralová, 48. Gabriela Vaculová, 53. Veronika Mrázková, 59. Šárka Zhébalová, 60. Veronika Mrázková - 10. Marie Jozová, 48. Anežka Macháčková, 49. Anežka Macháčková; rozhodčí: Václav Jiruška - Ladislav Špaček; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 26; zásahy brankářů: Klára Hodulíková 10 - Tereza Mikešová 25; po třetinách: 4:1, 3:0, 4:2
60:00 Komentář hostů: Dnes holky předvedly skvělý týmový výkon. I přes prohru to byl zatím nejlepší zápas sezony, kdy sedm statečných s golmankou hrálo celý zápas na 100%.  nDěkujeme soupeři, za férový zápas a přejeme hodně štěstí do dalších zápasů.
60:00 Komentář domácích Čoček Ondřej (Trenér): Děkujeme soupeři za zápas, hoky i v oslabené sestavě podaly zajímavý výkon. My se snažili nacvičit některé věci z tréninku, trochu točili sestavou, ale výkon bych hodnotil kladně.  nPřejeme holkám z Budějic pohodovou cestu domů a hodně štěstí do dalších bojů!
60:00 Střely ve 3. části: 12:4
59:25 GÓL FBS Olomouc! 11:3
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #63 Veronika Mrázková, asistoval #31 Valentýna Zerzánová (11:3)
58:31 GÓL FBS Olomouc! 10:3
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #84 Šárka Zhébalová, asistoval #58 Veronika Nejedlá (10:3)
58:20 Domácí nehodlají opustit útočné pásmo.
56:50 Po delší době střela na Hodulíkovou.
55:20 Fantastický zákrok Mikešové!
52:57 GÓL FBS Olomouc! 9:3
52:57 Mrázková chytrou otočkou kolem brány upravuje skóre.
52:23 Timeout SK Meťák České Budějovice
50:18 Přečíslení 2 na 1 nepřineslo vyraznější příležitost.
49:29 Příklep Zerzánové těsně minul pravý roh brány.
48:19 GÓL SK Meťák České Budějovice! 8:3
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #10 Anežka Macháčková bez asistence (8:3)
47:55 GÓL SK Meťák České Budějovice! 8:2
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #10 Anežka Macháčková, asistoval #15 Marie Jozová (8:2)
47:46 GÓL FBS Olomouc! 8:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #68 Gabriela Vaculová, asistoval #63 Veronika Mrázková (8:1)
46:33 Vyloučen hráč #81 Lada Hana Logrová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za nedovolené vrážení
46:05 Nepříjemná střela ze zápěstí domácích, ale nebyla k užitku.
45:10 Velký závar na velkém brankovišti, ale k ohrožení nedošlo.
40:42 Poláchová se dostala k zakončení, ale těsně minula.
40:00 Střely ve 2. části: 13:4
39:50 Domácí i v oslabení pohotově obsadili útočné pásmo.
39:12 Vyloučen hráč #84 Šárka Zhébalová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za blokování florbalky
38:55 Olomouc se drží v útoku.
37:55 Olomouc poklidně střídá.
35:48 GÓL FBS Olomouc! 7:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #91 Klára Souralová, asistoval #78 Nela Dlouhá (7:1)
35:48 Souralové zvyšuje scóre.
34:50 Precizní sklepávka do brankoviště málem skončila na hokejce Zerzánové.
33:30 Přímočaré sólo Mrázkové málem ohrozilo bránu Budějovic.
32:40 Skvělý zákrok Hodulíkové drží obranu Olomouce.
31:27 Zerzánová přesnou střelou na bližší tyč rozvlnila síť hostí.
31:20 GÓL FBS Olomouc! 6:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #31 Valentýna Zerzánová, asistoval #49 Kateřina Čočková (6:1)
30:40 Hosté po dlouhé době na útočné polovině.
29:40 Domácí uklidňují hru.
28:25 Hráčky Budějovic se přesunuly do útočného pásma.
27:48 Olomouc zakládá útok.
26:08 Brančíková zametla míček za bezmocnou Mikešovou.
26:01 GÓL FBS Olomouc! 5:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #19 Tereza Brančíková, asistoval #71 Klára Horčičková (5:1)
25:30 České Budějovice po dlouhé době u balonku.
24:30 Domácí nepouští hosty k míčku.
23:20 Další pokus Poláchové, tentokrát úspěšnější brankářka hostů.
22:30 Dobrý pokus Čočkové, ale pouze do bloku.
21:01 Olomouc již ze začátku obléhá bránu hostů, ale chybí přesnější zakončení.
20:01 První buly 2.třetiny úspěšné pro domácí.
20:00 Střely v 1. části: 11:5
19:03 GÓL FBS Olomouc! 4:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #61 Barbora Poláchová, asistoval #31 Valentýna Zerzánová (4:1)
19:03 Poláchová přesnou střelou pod víko zvyšuje stav utkání.
18:05 Nadějný pokus Brančíkové zastavila brankářka hostí.
16:20 Zerzánová předvedla pěknou individuální akci, zbývalo pouze přesnější zakončení.
15:45 Olomouc uklidňuje hru.
13:53 Hra se přelévá ze strany na stranu, větší šance ale nejsou k vidění.
13:01 První přesilovka zůstává nevyužita.
12:24 Brančíková pouze těsně minula svatyni hostů.
10:25 Vyloučen hráč #14 Markéta Míchalová družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za sekání
10:25 Olomouc dostává první šanci ve formě přesilové hry.
09:29 GÓL SK Meťák České Budějovice! 3:1
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #15 Marie Jozová bez asistence (3:1)
09:29 Jozová přesnou pozemní střelou snižuje na 3:1.
08:26 GÓL FBS Olomouc! 3:0
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #81 Lada Hana Logrová, asistoval #84 Šárka Zhébalová (3:0)
08:26 Logrová zvyšuje na 3:1 a hráčky domácích poklidně pokračují za vítězstvím.
07:05 Domácí neustále v držení míčku.
05:40 GÓL FBS Olomouc! 2:0
05:40 Paláchová podruhé úspěšně prostřelila hostující brankářku a zvyšuje na 2:0
05:25 Domácí se přesouvají do útočného pásma.
03:17 GÓL FBS Olomouc! 1:0
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #61 Barbora Poláchová, asistoval #63 Veronika Mrázková (1:0)
03:17 Poláchová klidným zakončením do prazdné brány otevírá stav utkání.
02:46 Olomouc zatím v drtivé převaze, ale šance si nevytváří.