• 59 58:52
    8:3
    (Hanzlíková)

TJ Sokol Královské Vinohrady - FBC Česká Lípa 8:3
branky: 8. Miriam Kaminski, 13. Barbora Hajžmanová, 30. Adéla Haaszová, 32. Karolína Štandová, 43. Miriam Kaminski, 45. Eliška Hladíková, 54. Ema Forštová, 54. Adéla Haaszová - 47. Štěpánka Haklová, 53. Kateřina Šindelářová, 59. Štěpánka Haklová; rozhodčí: Richard Iltis - Ngoc Mai Tran; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 41; zásahy brankářů: Zita Kočmaroš 7 - Ada Červinků 15; po třetinách: 2:0, 2:0, 4:3
60:00 Komentář hostů Sedláčková Kateřina (Trenér): Do dnešního zápasu jsme bohužel vstoupily i přes velká očekávání pomalu a to se také podepsalo na průběhu hry. Když jsme se ale v šatně po dvou třetinách pořádně nahecovaly, hra nabrala trochu jiný směr a z naši strany si myslím byla tato třetina nejlepší. Bohužel to už bylo dost pozdě na to obracet stav k našemu prospěchu. Děkuji holkám za zápase a soupeři gratuluji k výhře.
60:00 Komentář domácích Král Šimon Jakub (Trenér): Náš dnešní výkon nebyl ten nejlepší, který jsme zatím v sezóně podali a o to více mě těší, že jsme utkání takto zvládli. Rozhodně jsme zvedli produktivitu v zakončení a za to jsem velmi rád. Obranná činnost dnes naopak trochu poklesla a v zápase jsme čelili pár nebezpečným brejkům. Věřím, že se nám podaří předvést kvalitní výkony i proti dalším, těžkým soupeřům.
60:00 Střely ve 3. části: 10:7
59:59 Závěrečná siréna ukončuje zápas 19. kola 1. ligy juniorek, ve kterém domácí SKV Florbal přestříleli Českou Lípu 8:3. Vinohrady se tak dnešní výhrou prozatím posunuly 16. příčku soutěže. V Brně však stále probíhá utkání druhého uchazeče o toto umístění. Rádi bychom Vás pozvali ještě na zítřejší utkání proti týmu FBC Liberec. Zápas započne v 15 hodin středoevropského času. Děkujeme, že jste byli s společně námi u online přenosu a přejeme Vám příjemný zbytek večera. Na slyšenou.
58:53 Hanzlíková zpoza klece domácích shodila míč na Haklovou, která přesnou umístěnou střelou upravuje stav na 8:3.
58:52 GÓL FBC Česká Lípa! 8:3
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #25 Štěpánka Haklová, asistoval #64 Kateřina Hanzlíková (8:3)
53:27 Další nepřesnost v kombinaci hostů, ze které těží SKV. Před polovinou hřiště si míč ukořistila Haaszová a svůj průnik dotlačila až do branky na opačné polovině.
53:26 Timeout FBC Česká Lípa
53:26 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 8:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #24 Adéla Haaszová bez asistence (8:2)
53:01 Rychlá odpověď na vlastní zaváhání. Míček na středu hřiště si našla Forštová, proklouzla podél pravého mantinelu a pod rukou brankářky Červniků střílí další branku.
53:00 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 7:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #88 Ema Forštová bez asistence (7:2)
52:42 A máme tady další střelu do vlastních řad, tentokrát na straně SKV. Šindelářová pěkně uklidnila míček před vlastní brankářkou a chystala se postupným útokem rozběhnout vpřed. Míček jí při pohybu na osu však utekl, musíme ale uznat, že umístění přesně k za tyčku se jí podařilo parádně.
52:41 GÓL FBC Česká Lípa! 6:2
Vlastní branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #21 Kateřina Šindelářová (6:2)
47:35 Dnešní utkání sleduje tady v RIEGR Aréně 41 diváků, děkujeme Vám!
46:31 Hosté rozehráli volný úder z rohu hřiště bleskově, první pokus z poloviny byl zblokován k Haklové, která od střídačky Vinohrad uklízí míček pod břevno.
46:30 GÓL FBC Česká Lípa! 6:1
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #25 Štěpánka Haklová, asistoval #31 Adéla Měchurová (6:1)
44:14 Forštová sice svůj pokus na malém brankovišti promáchla, následně se však rychle zorientovala a sklepla míček na Hladíkovou k mantinelu. Ta svým projektilem sice branku soupeře ohrozit nemohla, bohužel pro Lípu byla střela zblokovaná bránící hráčkou do vlastní sítě. Snad si to nebude dávat dlouho za vinu.
44:13 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 6:0
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #84 Eliška Hladíková bez asistence (6:0)
42:45 Vinohrady skórují těsně po návratu Jandačové. Hladíková od mantinelu našla Kaminski na ose útočné poloviny, ta využila ještě rozhozeného bloku Lípy a ochozy se ozývá pátá!
42:44 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 5:0
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #28 Miriam Kaminski, asistoval #84 Eliška Hladíková (5:0)
40:38 Haaszová se uvolnila na středu, dostala kýženou přihrávku a když už se chystala do přečíslení, hostující Jandačová zatáhla za záchranou brzdu. Nyní už s rozsudkem míří na křesílko oproti strídačkám.
40:37 Vyloučen hráč #10 Daniela Jandáčová družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání
40:01 Po desetiminutové přestávce se opět vracíme zpět na hrací plochu. První pohledy diváků míčí na polovinu hostů, Lípa po buly znovu na míčku.
40:00 Střely ve 2. části: 6:1
38:00 Českolipští se stále nevzdávají, předvádí sympatickou hru. Jejich finální přihrávky jsou však nepřesné.
31:42 Velké chyby se dopustila obranná dvojice Lípy, skákající míček zkrotila Karolína Štandová a z bezprostřední blízkosti upravuje skóre.
31:41 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 4:0
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #64 Karolína Štandová bez asistence (4:0)
29:25 Haaszová s přehledem proměňuje trestné střílení jednoduchou kličkou do forhendové strany a svým nájezdem tak navyšuje brankový rozdíl.
29:24 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 3:0
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #24 Adéla Haaszová z trestného střílení (3:0)
27:20 domácí už asi po čtvrté udělali chybu v rozehrávce a zatím se pořád nepoučili
26:46 Česká Lípa bojovně nehází flintu do žita a snaží se dosáhnout kontaktní branky. V druhé části zatím konkuruje domácím v počtu střel, na branku jich však míří pouze zlomek.
25:38 Golmanka Červinků vytahuje jeden fantastický zákrok za druhým, Obětavě hájí svou branku před útoky domácích.
24:20 Diváci jsou nyní svědky ostrého florbalu plného tvrdých soubojů, naopak trochu kolísá provedení technických prvků hry a míček můžeme spatřit spíše metr nad palubovkou než na ní.
22:15 Česká Lípa teď čelí nepříjemnému útoku Vinohrad. Hráčky jsou na hřišti dlouho a čekají na chybu SKV, aby mohly zahájit střídání.
20:25 Haklová parádně oběhla domácí obránkyni, následně si i položila brankářku Kočmaroš, avšak odkrytou klec domácích míjí. Vstup do 2. třetiny se vydařil více hostům, bohužel pro ně na ukazateli svítí stále 2:0.
20:01 Začíná nám 2. třetina dnešního zápasu, Vinohrady do druhé třetiny vstupují s dvoubrankovým náskokem. Zahajovací souboj na středovém kruhu však znovu prohrávají.
20:00 Střely v 1. části: 7:2
19:00 Poslední minuta 1. dějství započala, Česká Lípa nyní na balónku a připravuje jeden z posledních útoků na branku domácíh.
18:00 Dnešní klání je místy opravdu nahoru-dolů. Občasně ztrácíme tempo a oba týmy jakoby vyčkávají na svou příležitost.
16:12 Po čtvrthodině hry mají z utkání více domácí Vinohrady. Převaha je nyní na jejich straně.
14:20 SKV okupují branku soupeře, zvojí tyč.
12:30 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:0
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #58 Barbora Hajžmanová, asistoval #65 Rozálie Štandová (2:0)
07:50 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:0
07:50 Gólový účet domácích otevírá Kaminski, která si našla odražený míček a svou střelou jej umístila k levé tyčce.
02:30 Zatím velmi vyrovnaný duel předvádí oba týmy.
00:01 Úvodní vhazování vyhrává hostující celek.