• 60 59:46
    2
    Valentina KOPECKÁ

FBC Liberec - BLACK ANGELS 4:0
branky: 5. Amálie Mlčochová, 17. Amálie Mlčochová, 35. Amálie Mlčochová, 59. Karolína Hisemová; rozhodčí: Josef Heřmánek - Jakub Mauer; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Aneta Fryčová 22 - Eliška Svrčková 14; po třetinách: 2:0, 1:0, 1:0
60:00 Komentář domácích: Hráčkám patří plné absolutorium, navázali jsme na povedený a úspěšný turnaj Gothia cup. Jsem moc rád, jaký se z nás stal kolektiv a parta. V dnešním zápase, jsme hráli, co jsme chtěli a potřebovali. Byli jsme prostě silnější pes! Děkujeme soupeřkám za utkání a všem fanouškům za podporu.
60:00 Komentář hostů Fuchs Vladimír (Asistent trenéra): Dnes nás utkání nezastihlo v dobrém rozpoložení, všude jsme byli pomalejší, v malém počtu hráček jsme se snažili hrát do plných. Stříleli jsme z málo nebezpečných pozic. Liberec velké množství našich pokusů výborně zblokoval a byl nebezepčný v brejkových situacích. A dnes si došel pro zasloužené vítězství.
60:00 Střely ve 3. části: 6:6
59:46 Vyloučen hráč #4 Valentina Kopecká družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání
58:43 N. Fryčová poslala míček až na diváky.
58:15 GÓL FBC Liberec! 4:0
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #26 Karolína Hisemová, asistoval #18 Karolína Klubalová (4:0)
58:14 Hisemová doráží a Liberec v posledních minutách utkání vede 4:0. SIUUUU děkujeme
57:43 Fuchsová odzbrojila Holcovou prý čistě.
56:41 Šorfová s Mlčochovou ve vlastním oslabení v 2 brakových situacích ihned za sebou.
55:36 Škodová skvělý blok střely Fuchsové a skvělý zápal do hry.
54:43 Vyloučen hráč #18 Karolína Klubalová družstva FBC Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení
54:14 BA drží Liberec v zámku a neustále si nahrávají mezi sebou
52:30 Koželuhová se nechala faulovat a předvedla roštěp za který by se nemusel stydět ani paní Věra Čáslavská
51:30 Jirsová dnes předvádí skvělé obranné zákroky.
51:03 Opět v šanci dnešní duo Klubalová a Mlčochová.
49:13 Dvěma rychlými crossovými přihrávkami rozjely BA slibný útok, ale Liberec dnes skvěle blokuje.
48:48 BA ustály oslabení a pokračují v 5
46:48 Vyloučen hráč #6 Nicol Fryčová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za bránění ve hře
46:47 N. Fryčová složila Pavlů na zem a teď už si také sama sedla na trestnou židli.
45:56 Holcovou posadila Koželuhová na mantinel a o pár sekund později sama odchází na střídačku s brekem a rukou na hlavě.
44:21 Škodová s Cidlinskou předvádí jeden skvělý blok za druhým
43:00 Silový souboj mezi Procházkovou a Holcovou končí standartkou pro domácí.
42:00 Holcová zastavila možný brake BA.
41:30 Škodová nahazuje bohužel neúspěšně.
40:19 Hisemová v první šanci ze třetí třetiny, kterou bohužel nevyužila. ou nou
40:00 Střely ve 2. části: 6:9
39:00 Šance BA v poslední minutě druhé třetiny bohužel nevyšla.
36:13 Kolkusová sekla do protihráčky tak, že to bylo slyšet až ven z haly.
34:07 GÓL FBC Liberec! 3:0
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #37 Amálie Mlčochová bez asistence (3:0)
34:07 Mlčochová z dorážky kompletuje hattrick! Doufáme, že se nevyčervala a zítra na turnovské palubovce předvede alespoň stejně dobrý výkon. (SH TJ Turnov 17:00 FBC Liberec VS FA MB, doražte :) )
33:00 Střela N. Fryčové, kterou vychytává A. Fryčová.
31:40 Fryčová podržela svůj tým po ztrátě míčku v předbrankovém prostoru.
30:30 Klubalová roztočila kolotoč a přizvala také hráčky z BA, které se určitě skvěle povozily.
29:30 Majerová posílá míček mezi nohama Škodové a míček sbírá spoluhráčka a zakládá útok, který je bohužel bez zisku.
28:30 Fryčová dnes chytá jako s lepidlem na rukavicích!
27:45 Cidlinská se neuvěřitelně obtočila kolem chumlu hráček BA a pošílá míček na Klubalovou.
27:30 Dnešní utkání sleduje zde v hale 35 diváků děkujeme <3
25:00 Malé informační okénko pro fanoušky libereckého florbalu: Ženy FBC Liberec dnes na brněnské palubovce sehrály velice povedené utkání. Bohužel bez bodového zisku tímto je zdravíme do jejich Ferrari na D1 a doufáme, že utkání juniorek prožívají stejně jako my jejich.
19:13 Liberec ustál oslabení a pokračuje v 5
17:13 Vyloučen hráč #18 Karolína Klubalová družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání
16:05 GÓL FBC Liberec! 2:0
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #37 Amálie Mlčochová, asistoval #18 Karolína Klubalová (2:0)
16:04 Klubalová s Mlčochovou předvádí skvělou souhru a v hale všichni zažívají deja vu
14:30 Štekerová vytvořila šanci Black Angels, ale nebylo komu přihrát
12:30 To bylo o fous!!!
11:30 Black Angels po chybě obrany domácích míří do útoku
10:40 Šorfová obrala Fuchsovou u mantinelu
09:19 Výborná ve výborné šanci prověřila Fryčovou zpoza brány
08:15 Klubalová posílá obranu Black Angels na párek.
04:41 GÓL FBC Liberec! 1:0
04:40 Nedáš, dostaneš! Klubalová s Mlčochovou otevřely skóre dnešního utkání, Liberec vede 1:0
04:20 Hostí byli v první velké šanci golmanka Fryčová Liberec podržela.
03:30 Hisemová atakuje obranu hostí
00:01 Utkání bylo zahájeno