9:2
    Michaela CENDELÍNOVÁ
    (Stránská)

Tatran Střešovice - GC System Bulldogs Brno 9:2
branky: 10. Nikola Pieczonková, 12. Nikola Pieczonková, 26. Nikola Pieczonková, 33. Nikola Pieczonková, 44. Natálie Nesnídalová, 46. Karolína Bláhová, 51. Nikola Pieczonková, 58. Nikola Pieczonková, 60. Michaela Cendelínová - 31. Kristýna Veselá, 32. Adéla Urbanová; rozhodčí: Filip Novák - Artem Zolotar; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 43; zásahy brankářů: Veronika Novotná 17 - Natálie Jabůrková 21; po třetinách: 2:0, 2:2, 5:0
60:00 Komentář domácích Michálek Marek (Trenér): Obrovský posun od posledního zápasu v koncentraci na utkání. Dnes se přidala i produktivita a obcas pohledne kombinace. Skvele nam zachytala golmanka. Negativem jsou stale chyby v obrane. Rozhodne stale musime pracovat smerm k playoff. Děkujeme souperi za utkani.
60:00 Komentář hostů Brouček Martin (Trenér): Chyby v rozehravce, neproměnovaní šancí, to je náš pruser letošní sezony. Druhá třetina naše nejlepší, dobré věci, rychlá hra dopředu, zakončení, třetí kolaps. Bohužel, bylo na lepší výsledek. Snad zítra. Díky
60:00 Střely ve 3. části: 10:5
59:31 GÓL Tatran Střešovice! 9:2
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #89 Michaela Cendelínová, asistoval #4 Michaela Stránská (9:2)
59:31 Půl minuty před koncem zápasu gól domácích.
57:25 Necelé tři minuty před koncem domácí opět zvyšují svůj gólový náskok.
57:15 GÓL Tatran Střešovice! 8:2
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #98 Nikola Pieczonková, asistoval #25 Adéla Procházková (8:2)
56:35 Bulldogs se ještě pokouší útočit na Tatranskou bránu, zatím neúspěšně.
55:21 Zbývá pár minut do konce zápasu, Tatranská brankářka vychytala střelu soupeřek.
53:25 Několik rychlých přihrávek hráček Bulldogs, míček trefil brankovou tyč.
50:27 I přes oslabení domácí střílí sedmý gól.
50:22 GÓL Tatran Střešovice! 7:2
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #98 Nikola Pieczonková, asistoval #37 Karolína Bláhová (7:2)
48:28 Vyloučen hráč #4 Michaela Stránská družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za hra rukou
46:25 Vyloučen hráč #15 Nela Bolfová družstva GC System Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání
45:23 GÓL Tatran Střešovice! 6:2
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #37 Karolína Bláhová bez asistence (6:2)
45:23 Při druhém rychlém pokusu o gól se Karolína Bláhová trefuje a opět zvyšuje Tatranské skóre.
45:20 Karolína Bláhová (Tatran) útočí na branku soupeřek, ale brankářka střelu vychytává.
43:13 GÓL Tatran Střešovice! 5:2
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #58 Natálie Nesnídalová bez asistence (5:2)
43:13 Střela Natálie Nesnídalové přidala Tatranu další gól.
42:33 Krásná nahrávka Bulldogs zakončená střelou na bránu, gól ale nepadl.
41:59 Hra se rychle prolíná ze strany na stranu, zatím neproběhlo mnoho střel.
40:00 Střely ve 2. části: 13:7
39:40 Poslední rychlé nahrávky před koncem třetiny.
38:20 Střela Urbanové Adély (Bulldogs) šla mimo branku.
37:00 Probíhá souboj o míček poblíž brány domácích.
36:07 Probíhá střídání.
35:49 Novotná Alžběta (Tatran) střílí na branku.
32:56 GÓL Tatran Střešovice! 4:2
32:56 Odpověď domácích na dva rychlé góly od Bulldogs na sebe nenechala dlouho čekat, skóre 4:2.
31:17 GÓL GC System Bulldogs Brno! 3:2
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #6 Adéla Urbanová, asistoval #88 Lota Najsrová (3:2)
31:17 Po dlouhé době, kdy se hostům přes všechnu snahu nedařilo prostřelit  Tatranskou brankářku teď rychle snižují Tatranský náskok se skórem 2:3.
30:44 GÓL GC System Bulldogs Brno! 3:1
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #16 Kristýna Veselá bez asistence (3:1)
25:03 GÓL Tatran Střešovice! 3:0
25:03 Dvojice Pieczonková Nikola a Bláhová Karolína se již potřetí prosazují a střílí třetí Tatranský gól
24:40 Kovárníková Nikol (Bulldogs) střílí na branku
24:00 Probíhá boj o míček za Tatranskou bránou.
20:45 Byla zahájena druhá třetina, probíhá střídání.
20:00 Střely v 1. části: 7:7
19:50 Tatran byl v první části hry aktivnějším týmem.
17:50 Hra se přelévá ze strany na stranu.
14:23 Zákrok Tatranské brankářky, míček udržela mimo branku.
11:57 GÓL Tatran Střešovice! 2:0
11:57 Tatran využil přesilovku a vede 2:0.
10:49 Vyloučen hráč #98 Nikol Kovárníková družstva GC System Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání
10:49 Znovu se vylučuje, tentokrát ale z Brněnského týmu.
09:40 GÓL Tatran Střešovice! 1:0
09:40 Skóre zápasu otevřeno, domácí vedou 1:0.
09:10 Poslední chvíle oslabení byly napínavé, juniorky z Bulldogs silně útočily na bránu.
07:14 Vyloučen hráč #12 Valentýna Viková družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání
07:14 Vylučuje se, Tatran hraje v oslabení.
04:30 Bláhová Karolína (Tatran) mířila k brance soupeřek, míček jí ale vyklouzl než stačila vystřelit.
02:40 Probíhají první střely na branku hostů.
00:00 Vítáme Vás u zápasu juniorek mezi týmy Tatran Střešovice a GC System Bulldogs Brno.