(Kytlicová)
59
  • 59 58:33

Panthers Praha - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 1:8
branky: 25. Zuzana Cihelková - 17. Anna Kytlicová, 31. Anna Kytlicová, 39. Aneta Vojtěšková, 44. Anna Kytlicová, 45. Šárka Hromková, 54. Anna Kytlicová, 57. Rozálie Janošová, 58. Aneta Feiková; rozhodčí: Jan Hanzal - Vojtěch Kos; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Markéta Rundštuková 16 - Magdaléna Hrišková 10; po třetinách: 0:1, 1:2, 0:5
60:00 Komentář domácích Lombino Marco (Vedoucí): Dnes jsme s Ostravou drzeli dve třetiny, bohužel efektivita a vlastní gol na 1:5 nás zlomil. I tak jsem vděčný za super dvě třetiny na které zítra navážeme.
60:00 Komentář hostů Pasecký Luděk (Trenér): Chtěli jsme se dnes hodně zaměřit na hru na míčku a na mezihru, což se určitě povedlo, jen nás to stálo trochu víc soustředění na finální fázi a zakončení, takže jsme produktivní začali být až ve třetí části. Ale i s nižším početem hráček a přeskládanými lajnami fajn zápas s hromadou dobrých situací.
60:00 Střely ve 3. části: 3:6
58:33 Trestné střílení družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava neproměnil #7 Rozálie Janošová.
57:29 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:8
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #90 Aneta Feiková, asistoval #12 Anna Kytlicová (1:8)
56:58 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:7
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #7 Rozálie Janošová, asistoval #22 Aneta Vojtěšková (1:7)
53:46 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:6
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #12 Anna Kytlicová, asistoval #65 Radka Niemczyková (1:6)
50:48 Timeout Panthers Praha
47:30 Vyloučen hráč #21 Kristýna Gajdečková družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání
44:17 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:5
Vlastní branku družstva Panthers Praha vstřelil #68 Šárka Hromková (1:5)
43:15 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:4
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #12 Anna Kytlicová, asistoval #90 Aneta Feiková (1:4)
40:00 Střely ve 2. části: 5:9
38:55 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #22 Aneta Vojtěšková, asistoval #7 Rozálie Janošová (1:3)
32:18 Mauerová zachraňuje protiútok.
32:16 Hromkové se nepodařila klička a Ostrava jde do útoku.
30:49 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:2
30:49 Ostrava se z rychlého protiútoku dostává do vedení.
30:12 Teď měl domácí tým obrovské štěstí. Netrefená prázdná brána.
29:10 Braunové ta přihrávka přes střed snad nikdy nevyjde, ale zkouší to dál.
28:30 Mauerová zahodila soupeřku na mantinel. Fanoušci šílí.
27:45 Domácí si pomalu vytvářejí šance, ale ke střele se nedostanou.
24:54 GÓL Panthers Praha! 1:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #24 Zuzana Cihelková, asistoval #64 Eliška Tázlerová (1:1)
24:54 Ve správný čas na správném místě - střela Elišky Tázlerové trefila Cihelkové čepel a míček přeskočil brankářku hostů.
24:40 Další důležitý zákrok brankářky domácích.
23:23 Druhá část mi přijde dosti ospalá.
20:00 Střely v 1. části: 3:9
16:52 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 0:1
16:52 Hosté otevírají stav utkání.
14:34 Feiková pokoupala obě obránkyně domácích, ale bohužel ke střele se ona ani její spoluhráčka nedostala.
14:02 Sekání od Panthers - rozehrávka Ostravy na své polovině.
12:37 Další skvělý zákrok Rundštukové.
10:24 Ostravě se nedaří prosadit ze středu hřiště.
05:00 Hra začíná nabírat na tempu.
03:35 Drábková byla značně pomalejší a tudíž v souboji prohrála.
02:25 Rundštuková zachraňuje.
02:23 Braunová se rozhodla přihrávku na středu nezpracovat a nechala jít Ostravu do protiútoku.
01:59 Rozehrávka domácích ze svého rohu, uvidíme co vymyslí.
01:12 Hosté více na balónku.
00:23 Rozhodčí píská sekání od Panthers.
00:01 Úvodní buly pro Ostravu.
00:00 Vítám Vás u 17. kola 1. ligy juniorek.