• 58 57:43
    2
    Nikol KOVÁRNÍKOVÁ

GC System Bulldogs Brno - SK Meťák České Budějovice 5:1
branky: 6. Karolina Bartoňková, 9. Karolína Vaněčková, 13. Kristýna Veselá, 25. Veronika Stuchlíková, 50. Liliana Bolfová - 48. Petra Skříšovská; rozhodčí: Pavel Brückner - Michal Rada; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 42; zásahy brankářů: Lenka Richterová 4, Veronika Fiedlerová 10 - Eliška Bártová 26; po třetinách: 3:0, 1:0, 1:1
60:00 Komentář domácích Brouček Martin (Trenér): Děkujeme za zápas. Prešovský beton měl občasné dírky, které jsme umě zakončili. Pěkný zbytek roku 22
60:00 Komentář hostů Zimová Eliška (Trenér): Těžko se hodnotí tento zápas. Holky tady nechaly i duši. Ať se zamyslí každá nad sebou z těch, co nás v tom tady nechaly. Děkujeme soupeři za hru a hezké svátky všem.
60:00 Střely ve 3. části: 8:9
57:43 Vyloučen hráč #98 Nikol Kovárníková družstva GC System Bulldogs Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení
57:11 Fiedlerová s přehledem zvládla sekanici před bránou.
54:55 Hra je jako na horské dráze, oba týmy velmi dobře přechází do protiútoků.
54:14 Fiedlerová chytla nechytatelné.
49:45 GÓL GC System Bulldogs Brno! 5:1
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #64 Liliana Bolfová, asistoval #55 Veronika Machálková (5:1)
47:21 GÓL SK Meťák České Budějovice! 4:1
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #39 Petra Skříšovská, asistoval #15 Marie Jozová (4:1)
45:04 Bolfová N. zachraňuje téměř jistou šanci hostujících.
40:00 Střely ve 2. části: 9:3
34:57 Meťák předvedl výbornou kombinační akci, avšak brankářka je jako z betonu.
32:48 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Veronika Fiedlerová družstva GC System Bulldogs Brno
29:29 Domácí se snažily potrestat nepřesnou rozehru hostů, střela ale pouze prolétla okolo tyčky.
28:28 Tým hostů šlápl do pedálů, hra nabrala otáčky.
26:34 Richterová vychytala prudkou střelu Meťáku.
24:25 GÓL GC System Bulldogs Brno! 4:0
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #30 Veronika Stuchlíková, asistoval #55 Veronika Machálková (4:0)
22:50 Urbanová střílí od mantinelu, střela ale letí mimo bránu.
20:26 Bolfová našla před brankou volnou Kovárníkovou, střela byla tečována obranou hostujících a končí mimo bránu.
20:00 Střely v 1. části: 14:3
13:42 Bulldočky měly standartku z rohu, Machálková střílí, ale střela se odrazila od helmy brankářky.
12:26 GÓL GC System Bulldogs Brno! 3:0
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #16 Kristýna Veselá, asistoval #27 Karolina Bartoňková (3:0)
12:26 Urbanová střílí z půlky hřiště, ale střela končí v rukavicích brankářky.
10:14 Míček s přelévá ze strany na stranu, hra je velmi vyrovnaná.
09:05 Hosté tlačí na obranu domácích.
08:02 GÓL GC System Bulldogs Brno! 2:0
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #5 Karolína Vaněčková, asistoval #8 Karolína Václavíková (2:0)
07:33 Bulldogs s klidnou hlavou rozehrávají.
05:41 Hostující tým se vydal do útoku, ale střelu vychytala brankářka.
05:08 GÓL GC System Bulldogs Brno! 1:0
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #27 Karolina Bartoňková, asistoval #98 Nikol Kovárníková (1:0)
03:45 Bolfová dobře doklepla míček, od zakončení chyběl jen kousek.
00:00 Úvodní buly vyhrál tým hostujících.