59
  • 59 58:35
    Panthers Praha

K1 Florbal Židenice - Panthers Praha 4:2
branky: 23. Anna Klvačová, 37. Adéla Poláchová, 43. Bára Zemánková, 55. Kateřina Jančová - 43. Kristýna Mandíková, 46. Tereza Mandíková; rozhodčí: Daniel Galanský - Zdeněk Dolíhal; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 22; zásahy brankářů: Ema Čechová 33 - Kateřina Macounová 18; po třetinách: 0:0, 2:0, 2:2
60:00 Komentář hostů Skazko Pavel (Trenér): První dvě třetiny hodně za našema možnostma. Třetí třetina to i přes náš tlak nezachránila a tak soupeř dneska bere zaslouženě tři body. Každopádně za víkendový výjezd je potřeba holky pochválit a navázat na ty kvalitní čtyři třetiny, které předvedly.
60:00 Komentář domácích Filipová Eva (Trenér): Naprosto koncentrovaný vstup do zápasu, kdy jsme dokázaly zatlačit soupeře na jejich poloviny a kontrolovat hru. Velká pochvala pro holky za odmakaný zápas. Tolik střel co jsme zahodily a mohly vytežit mě velmi mrzí. Zápas mohl být více golově bohatý. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 7:17
59:40 Židenice pod tlakem.
59:02 Hosté zkouší v šesti.
58:40 Hosté napadají, Židenice mají situaci pod kontrolou.
58:35 Timeout Panthers Praha
58:09 Poláchová se z obrany dostala až do dobré střelecké pozice. Střela mířila do bloku.
57:22 Andrýsková střílí nad.
54:03 GÓL K1 Florbal Židenice! 4:2
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #44 Kateřina Jančová, asistoval #75 Viktorie Hrazdírová (4:2)
54:03 Nahození Jančové od poloviny hřiště se dostalo až za záda golmanky.
53:20 Vyloučen hráč #74 Kateřina Macounová družstva Panthers Praha na 2 minuty za hrubost
52:39 Hrazdírová do tří, míček jí zůstává.
51:17 Macounová se dnes dobře vyspala, míček letící do šibenice chytá nohou.
50:40 Fuchsová střílí přímo do Tázlerová.
49:50 Braunové se zamotal míček pod nohy.
48:16 Srážka, dvě hráčky Panthers leží na zemi.
48:02 Šehičová, Jančová jsou dnes jistota.
47:05 Hrazdírová střílí z dálky mimo.
46:04 Zápas začíná být zajímavější, máme tu i zlomenou florbalku.
45:48 GÓL Panthers Praha! 3:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #85 Tereza Mandíková, asistoval #68 Šárka Hromková (3:2)
42:52 GÓL K1 Florbal Židenice! 3:1
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #24 Bára Zemánková, asistoval #2 Anna Klvačová (3:1)
42:27 GÓL Panthers Praha! 2:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #75 Kristýna Mandíková, asistoval #82 Lucie Drábková (2:1)
41:32 Zubová střílí do bloku.
40:30 Panterky tlačí, míček poskakuje před bránou.
40:01 Buly pro domácí.
40:00 Střely ve 2. části: 8:12
38:53 Klvačová si z protihráček udělala slalom, na golmanku už nestačila.
37:55 Nebezpečný break hostů.
36:17 GÓL K1 Florbal Židenice! 2:0
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #38 Adéla Poláchová, asistoval #87 Tereza Eva Šehičová (2:0)
36:17 Krásná střela Poláchové končí za zády golmanky.
36:02 Čechová zachraňuje.
34:05 Reissingerová střílí od mantinelu, Fuchsová těžký balón doráží přímo do golmanky.
32:50 Rozehrávka židenic dnes vypadá lépe než včera.
30:00 Trenérka domácích se chytá za hlavu. Domácí mají spoustu šancí, které ale nekončí v bráně.
27:50 Najmonová střílí z dálky.
26:45 Klvačová se zamotala do svých noh.
26:09 Šance hostů neproměněna.
24:25 Povedená střela Hrazdírové.
22:46 GÓL K1 Florbal Židenice! 1:0
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #2 Anna Klvačová, asistoval #44 Kateřina Jančová (1:0)
22:46 A máme tu první gól. Po nahrávce Jančové se Klvačová prosazuje z osy.
22:05 Tři velké šance domácích, žádná nekončí gólem.
20:25 Židenice do druhé třetiny vstoupily mnohem aktivněji, míček poskakuje v brankovišti.
20:00 Jančová se snaží podplatit pořadatelský stolek.
20:00 Střely v 1. části: 7:6
18:33 Hromková je rychlá jako hrom. Střela však nevyšla.
17:07 Fuchsová na zemi.
15:35 Větší šance ze strany židenic končí v rukou golmanky.
14:25 Mandíková střílí přesně z dálky, golmanka připravena.
13:02 Klvačová koriguje svoji lajnu velmi hlasitě.
12:16 Panthers se pokouší o rozehrávku.
09:04 Break hostí zastavuje Jančová. Končí na zemi.
07:53 Klvačová do bloku.
06:45 Zubová zkouší svůj backhand, Čechová připravena.
05:17 Fuchsová trefuje tyč.
04:17 Velké šance domácích, Klvačová střílí, ostatní doráží. Marně, Macounová chytá.
02:46 Šehičová střílí mimo.
01:42 První střelu mají hostí.
00:55 Po dobrém napadání Fuchsové, se Zemánková snaží zakončit.
00:01 Úvodní buly pro hosty.