• 60 59:40
    8:5
    (Čermáková)

FbŠ Bohemians - Tatran Střešovice 8:5
branky: 23. Sabina Siňorová, 23. Markéta Seidlerová, 29. Markéta Seidlerová, 37. Kateřina Strnadová, 44. Sabina Siňorová, 50. Tereza Spoustová, 54. Lucie Vodičková, 60. Markéta Seidlerová - 4. Karolína Bláhová, 23. Lucie Vernerová, 25. Nikola Pieczonková, 31. Karolína Stůjová, 34. Barbora Lovíšková; rozhodčí: Filip Novák - Matyáš Vašňovský; vyloučení: 2:3; využití: 2:0; diváků: 33; zásahy brankářů: Tereza Kučerová 30 - Veronika Novotná 20; po třetinách: 0:1, 4:4, 4:0
60:00 Komentář hostů Michálek Marek (Trenér): Velmi  kvalitni utkání ve vysokem tempu, ktery rozhodla nase nepovedena treti tretina. Diky divakum za podporu a vsem hezke svatky.
60:00 Komentář domácích Cabejšek Daniel (Trenér): Dnes musím před svými hráčkami smeknout, protože to jak jsme se semknuli hlavně před 3. třetinou, to jsem snad u nás ještě neviděl. Mohl bych tady psát, že jsme nebyli první dvě třetiny dostatečně důrazní v obraně, že jsme nechali místy Tatran zbytečně hrát. Ale to vem v tuto chvíli čert. Posledních 20 minut jsme ukázali jak jsme silní a jak říká můj kolega Kryštof - rozhoduje třetí třetina. Teď si konečně trochu odpočineme, nabereme novou sílu a po novém roce do toho zase vlítnem se stejnou chutí a půjdeme si pro to, co tady všichni chceme. Děkuji soupeři za fér hru a děkuji všem rodičům, kteří nám pomohli při pořádání. Tak všem hezké svátky a tomu našemu florbálku, teď na delší dobu, zdar!
60:00 Střely ve 3. části: 13:15
59:59 Neskutečná radost na straně Bohemians. Je to v tomto roce poslední zápas a proto přejeme všem krásné Vánoce, šťastný rok 2023 s mnoha sportovními zážitky
59:40 GÓL FbŠ Bohemians! 8:5
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #36 Markéta Seidlerová, asistoval #61 Lucie Čermáková (8:5)
59:21 Míček jen těsně míjí prázdnou branku
58:31 Hráčky Tatranu se navzájem povzbuzují, trenér Bohemians zase nutí své hráčky zůstat v klidu
56:55 Timeout Tatran Střešovice
56:55 Celá 5 Bohemians zaslouží tentokrát obrovskou pochvalu Spoustová, Čermáková, Bunterová, Stará, Vodičková neskutečně zavřely Tatran a tak raději po hvizdu volí trenér Tatranu timeout
55:04 Bára Matějková přichází o svou hokejku - zlomenina vejpůl - tady se bude asi kupovat nová pod stromeček
54:02 Střelu Pavlíny Soukupové vytěsňuje brankářka domácího týmu Tereza Kučerová mimo 3 tyče
53:37 GÓL FbŠ Bohemians! 7:5
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #43 Lucie Vodičková, asistoval #34 Tereza Spoustová (7:5)
53:37 Vyloučení je potrestáno, Bohemians si připisuje další gól
52:44 Vyloučen hráč #14 Barbora Lovíšková družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
52:44 Hra se začíná přiostřovat, už to tady zavání úrazem, toto by chtělo sklidnit, možná tomu přispěje vyloučení za ostrý zákrok tatranské hráčky, i když jejich trenérovi se to nelíbí
51:55 Tatranské hráčky začaly o poznání více napadat, rozhodně se nechtějí se stavem skóre smířit, to se bude jistě ještě přepisovat, ovšem otázkou je, na kterou stranu?
50:36 Tatran je ze strany diváků mohutně povzbuzován trumpetami
49:22 GÓL FbŠ Bohemians! 6:5
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #34 Tereza Spoustová, asistoval #36 Markéta Seidlerová (6:5)
49:22 Tereza Spoustová za pomoci Markéty Seidlerové dostává Bohemians do vedení
48:28 Šárka Ježdíková nestačí v rychlosti na Kateřinu Strnadová,ta ji předbíhá a ještě ukazuje zkušenou otočku s míčkem na čepeli
46:15 Tereza Spoustová s Marií Čápovou opět čarují před brankou Tatranu, ale zatím neuspěšně
44:59 Tatran na rozehrávce, ale Lucie Čermáková rychle míček dostává do svého držení
43:56 Rychlý protiútok Tatranu nebyl využit, šly 3 tatranky na 2 zelenobílé2, ale střela šla nad
43:27 GÓL FbŠ Bohemians! 5:5
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #90 Sabina Siňorová, asistoval #36 Markéta Seidlerová (5:5)
43:27 Přesilovkový gól a srovnávací zároveň střílí Sabina Siňorová
42:18 Vyloučen hráč #77 Adéla Bořilová družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za hra rukou
42:18 Rukou se při florbale hrát nemůže, za tento zákrok si jde hráčka Tatranu Adéla Bořilová sednout
40:45 Vyloučen hráč #89 Kateřina Bünterová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za špatné střídání
40:45 Další přesilovka v podání Tatranu Střešovice, holky z Bohemky si nedaly pozor a naskákalo jich na hrací plochu o trošku víc
40:00 Střely ve 2. části: 7:12
39:49 Poslední šance Lucie Čermákové na Annu Starou, ta střílí, střela by šla do branky, ale Jessica Kabelková střelu blokuje svým tělem
38:52 I trenér Bohemians své svěřenkyně povzbuzuje a snaží se je dotlačit k větším výkonům, nechce se mu do šatny s náskokem Tatranu o jednu branku
37:37 Lucie Vodičková vyzrála na Barboru Lovíškovou, čistě získala míček a může se posunout na útočnou polovinu hřiště
36:58 GÓL FbŠ Bohemians! 4:5
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #2 Kateřina Strnadová bez asistence (4:5)
36:58 Trenér Tatranu povzbuzuje své hráčky jak hrají skvěle, v zápětí o míček přichází a chybu Kačka Strnadová trestá
35:11 Kateřina Bunterová získává míček za brankou Střešovic, snaží se nahrát Lucii Vodičkové, avšak míček jí sklouzkl z čepele a získává ho Tatran
33:51 Tvrdý souboj Nely Kočvarové Jessiky Kabelkové ustála lépe Nela a pokračuje ve hře dál
33:02 GÓL Tatran Střešovice! 3:5
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #14 Barbora Lovíšková, asistoval #37 Karolína Bláhová (3:5)
33:02 Takhle to vypadá tak jednoduše, ale najít tu skulinu mezi tolika nohama je těžké, ale Barboře Lovíškové se to povedlo
31:55 Valentýna Viková v jasné gólové šanci, ale střílí vysoko nad
30:47 GÓL Tatran Střešovice! 3:4
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #11 Karolína Stůjová, asistoval #12 Valentýna Viková (3:4)
30:47 Teď už není, Karolína Stůjová si připisuje další bodík do kanadského bodování a  Tatranu se rozsvítí na tabuli gól číslo 4
30:22 Karolína Stůjová zkouší brankářku Bohemians, zda i přes skrumáž těl je v pozoru - je
30:21 Opět dvojice Čápová, Seidlerová řádí na hřišti, tektokrát ještě s pomocí Kristýny Říhové, tentokrát ale bez úspěchu
28:50 GÓL FbŠ Bohemians! 3:3
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #36 Markéta Seidlerová, asistoval #10 Marie Čápová (3:3)
28:50 Marie Čápová u mantinelu v souboji s Klárou Němcovou, která ji nechce pustit k míčku, ovšem Marie našla skulinku, posouvá míček k Markétě Seidlerové, která neomylně trefuje
26:54 Adéla Bořilová zachytává výhoz bohemácké brankářky Terezy Kučerové, ale Anna Stará je ihned u ní a nenechá jí vystřelit
25:55 Štěpánka Kubánková zastoupila cestu hráčce Tatranu Kateřině Fialové a Tereza Spoustová si její ztracený míček bere na svou čepel
24:46 Denisa Hebíková jednou, Denisa Hebíková podruhé, obě rány byly tvrdé,ale tatranská brankářka obě chytá
24:05 GÓL Tatran Střešovice! 2:3
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #98 Nikola Pieczonková, asistoval #92 Tereza Tkadlecová (2:3)
24:05 S góly se nám rozthl pytel, hráčky to tam sází jak brambory, opět je ve vedení Tatran Střešovice
22:59 GÓL Tatran Střešovice! 2:2
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #8 Lucie Vernerová, asistoval #19 Jessica Kabelková (2:2)
22:59 Neuplynula ani minuta a světelná tabule hlásí stav 2:2, hráčky Tatranu rychle zareagovaly
22:15 GÓL FbŠ Bohemians! 2:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #36 Markéta Seidlerová bez asistence (2:1)
22:15 5 vteřin a rázem Bohemians vede - zasloužila se o to Markéta Seidlerová
22:10 GÓL FbŠ Bohemians! 1:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #90 Sabina Siňorová, asistoval #61 Lucie Čermáková (1:1)
22:10 Lucie Čermákovou si jako poslední rozehrála svou hru, dokázala se v rychlosti nahrát Sabině Siňorové a tak propaluje poprvé brankářku Tatranu
20:23 Prozatím se hra odehrává na obranné polovině Bohemians
20:00 Střely v 1. části: 7:8
19:50 1.třetina se odehrává v dost rychlém tempu, skóre již asi změněno prozatím nebude, uvidíme, zda se bude ve vražedném tempu pokračovat i ve 2.třetině
17:45 Tereza Čermáková nastřeluje tyč hostí
17:09 Karolína Bláhová nezachycuje přihrávku od Káji Stůjové,  velká příležitost pro Kateřinu Strnadovou
16:16 Lucie Vodičková po nahrávce od Kateřiny Bunterové nastřeluje brankářku Střešovic
15:14 Markéta Seidlerová vybojovala děrovanou kuličku nad Terezou Tkadlecovou, chybělo málo a mohlo se přepisovat skóre
14:20 Zatím přesilovka nevypadá jako přesilovka, hra je každou chvilku na jiné polovině, jakoby žádná hráčka nechyběla
13:11 Toto se domácím hráčkám moc nepovedlo a Barbora Lovíšková jde sama na branku, ale netrefuje
12:40 Vyloučen hráč #12 Valentýna Viková družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání
12:40 Tentokrát zahřeje lavičku hráčka Tatranu Střešovice za sekání
11:55 Další rána z čepele Terezy Spoustové,tentokrát brankářka Tatranu vyskakuje a chytá na čáře brankoviště míček do ruky
10:01 Tereza Spoustová v souboji u mantinelu je úspěšnější a nahrává Marii Čápové, která si o míček říká
08:24 Anna Stará a Kristýna Říhová kombinují na své obranné polovině a snaží se najít vpředu volnou hráčku, které by nahrály
07:21 Kateřina Strnadová se svém vlastním oslabení dostává k míčku a vyváží ho skoro přes celé hřiště
06:24 Polovina tatranské přesilovky je za námi, ale zatím hostující hráčky nepředvedly žádnou velkou akci
05:29 Vyloučen hráč #10 Marie Čápová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání
05:29 Marie Čápová z Bohemians použila nedovolený zákrok a tak půjde na 2 minuty na trestnou lavičku
04:12 Příležitost Sofie Gocové při rychlém uniku směrem k bohemácké brance, Štěpánka Kubánková hasí její možnost zakončit
03:31 GÓL Tatran Střešovice! 0:1
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #37 Karolína Bláhová, asistoval #14 Barbora Lovíšková (0:1)
02:33 Nela Kočvarová obírá o  míček svou bývalou spoluhráčku Pavlínu Soukupovou, která momentálně obléká dres Tatranu
01:12 Lucie Čermáková krásnou, rychlou a přesnou nahrávkou z poloviny hřiště posouvá míček na Sabinu Siňorovou, která může zakončit
00:01 První hvizd a na buly jsou úspěšnější jsou lepší domácí hráčky
00:00 Dobrý den,vítáme Vás na utkání 1. ligy juniorek,kde se utkají týmy FbŠ Bohemians a Tatran Střešovice