9:3
    Alexandra ŠÍPOVÁ
    (Köhlerová)

FBC Liberec - FBC Česká Lípa 9:3
branky: 2. Veronika Šmídková, 19. Karolína Klubalová, 19. Karolína Klubalová, 26. Petra Škodová, 32. Karolína Klubalová, 36. Petra Škodová, 43. Karolína Klubalová, 47. Petra Škodová, 58. Pavla Petrová - 6. Daniela Jandáčová, 20. Štěpánka Haklová, 60. Alexandra Šípová; rozhodčí: Vojtěch Beránek - Tomáš Novotný; vyloučení: 1:1 + Kateřina Hanzlíková 4; využití: 1:0; diváků: 47; zásahy brankářů: Aneta Fryčová 15, Julie Marková 4 - Viktorie Ševrová 23; po třetinách: 3:2, 3:0, 3:1
60:00 Komentář domácích Navrátil Ondřej (Trenér): Ospalá první třetina z naší strany. Čekali jsme, že zápas půjde sám. Od druhé třitiny, zlepšený pohyb, kterým jsme zápas kontrolovali. Zlepšené přesilové hry a pohyb nám vyhráli utkání, Děkuji holkám za povedený kalendářní rok, doufám, že si těď trouchu odpočinou a v lednu pokračujeme. Soupeřkám děkujeme za utkání.
60:00 Komentář hostů Bartošová Lenka (Trenér): Hrát 9 min z 60 je opravdu málo. Liberec má prostě jednu střelkyní, která dokáže zápas vyhrát. No a my jsme si s ní prostě neporadili. nVšem přejeme krásné Vánoce a štastný Nový rok.
60:00 Střely ve 3. části: 12:8
59:49 GÓL FBC Česká Lípa! 9:3
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #40 Alexandra Šípová, asistoval #27 Anna Köhlerová (9:3)
57:51 Góóóól. Na poslední chvilku, ale přece. Gól z florbalky vycházející dobrušské hvězdy Páji Petrové,
57:50 GÓL FBC Liberec! 9:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #3 Pavla Petrová, asistoval #4 Valentina Kopecká (9:2)
56:37 Hisemová pohrdla, krásnou přihrávkou od Klubalové a o milimetry míjí levou tyč.
55:27 Mlčochová potřetí, ale velká škoda. Gólmanka hostí ji gól asi dnes nepřeje.
51:43 Útok hostí zachycen ve středním pásmu a jdem tři na jednu. Červenkové ale jen trefuje gólmanku.
46:46 Báječně za brankou Kopecká. Dává s citem před kasu a pro Škodovou je to bonbónek.
46:45 Timeout FBC Česká Lípa
46:45 GÓL FBC Liberec! 8:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #17 Petra Škodová, asistoval #4 Valentina Kopecká (8:2)
46:45 Střídání brankáře. Nový brankář #16 Julie Marková družstva FBC Liberec
45:24 Holcová posouvá po mantinelu Klubalové, ta z výběhu trefuje masku hostující gólmanky.
44:50 Na konci oslabení domácí ve velké šanci.
44:10 Domácí zatím hrají oslabení dobře. Hosté se pokouší dostat balonek mezi bránící čtveřici, ale všechny pokusy pozorně bránící domácí lapají a chodí do protiútoku.
42:55 Vyloučen hráč #17 Petra Škodová družstva FBC Liberec na 2 minuty za hra rukou
42:10 Další brejk od půlky a Klubalová už s jistotou sobě vlastrní proměňuje. Pěkný blafáček.
42:09 GÓL FBC Liberec! 7:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #18 Karolína Klubalová, asistoval #75 Kateřina Jirsová (7:2)
41:39 Nedáš a valí se na tebe rychlí protiútok. Mlčochová běžela od půlky sama na branku, ale nedává.
41:12 Výbrorný blok JIrsové. Lípa se tlačí do zakončení.
40:00 Střely ve 2. části: 12:8
39:50 Čekáme na sirénu, v této třetině se již další branka neurodí.
39:19 Tak se nám to tu rozběhalo, hra má spád. Hostující Menšíková prověřila Fryčovou.
37:30 Šmídková se probíjí podél mantinelu, ale neprobila hustou obranu českolipských.
35:05 Také Cidlinská dnes hraje výborný zápas. Pro Škodovou bylo snadné dostat míček do branky.
35:02 GÓL FBC Liberec! 6:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #17 Petra Škodová, asistoval #42 Lucie Cidlinská (6:2)
34:38 JIrsová asi četla naše onliny a tentokrát střílí z dobré pozice. Ševrová zázračně chytá.
32:50 V pěkné šanci Mlčochová, ale Ševrová ji střelu chytá.
31:43 KLubalová opět v akci, tentokrát už z jistotou zakončuje.
31:42 GÓL FBC Liberec! 5:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #18 Karolína Klubalová bez asistence (5:2)
30:30 Klubalová natahuje,..., spouští, ale trefuje pouze nohu blokující hráčky.
29:32 Opět cinkla tyčka za Ševrovou.
28:50 Po střele Šmídkové zvoní tyčka za Ševrovou.
27:20 Aktivní Jirsová pěkně vyváží míček. V dobré pozici ovšem nestřílí a je vytlačena až za bránu, kde se ovšem od míčku nenechá odstavit.
25:52 Domácí jsou odměněny za aktivitu gólem. JIrsová vysílá do zakončení Škodovou, která našla prostor na levou nohou Ševrové.
25:51 GÓL FBC Liberec! 4:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #17 Petra Škodová, asistoval #75 Kateřina Jirsová (4:2)
25:40 Holcová trefuje pouze blok.
24:44 Klubalová trefuje dobře postavenou gólmanku hostí.
23:05 Pokud hosté získají balónek, tak jsou nebezpeční. Pěkná střela Jandačové.
21:03 Domácí stále aktivnější.
20:01 Na  konci první třetiny jsme tu měli zranění kolene domácí hráčky Kučerové, ošetření si vyžádalo nějaký čas. Přejeme Agátě rychlé uzdravení.
20:00 Střely v 1. části: 8:6
19:46 GÓL FBC Česká Lípa! 3:2
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #25 Štěpánka Haklová, asistoval #64 Kateřina Hanzlíková (3:2)
18:37 GÓL FBC Liberec! 3:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #18 Karolína Klubalová bez asistence (3:1)
18:30 GÓL FBC Liberec! 2:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #18 Karolína Klubalová, asistoval #17 Petra Škodová (2:1)
18:19 Jirsová v dobré pozici, ale trestuhodně volí přihrávku do rohu místo gólové střeli,
17:06 Klubalová ze středu nad.
16:20 Hraje se převážně na polovině hostí, kteří ale mají velmi nebezpečné protiútoky.
15:36 Cidlinská zastavuje útok hostí a jde do střely, ale míří těsně nad.
12:40 Přesilovka domácích zatím bez velkých šancí. Naopak hosté zahrozili z protiútoku.
09:50 Vyloučen hráč #64 Kateřina Hanzlíková družstva FBC Česká Lípa na 2+2 minuty za vysoká florbalka
08:52 Domácí v tlaku. Nejprve pěkná střela Klubalové. Vyražený míček zkouší naprat do branky Holcová.
07:57 Míček vyváží JIrsová, míří přesně, ale trefuje hůl blokující hráčky.
07:20 Hra dostává spád. Teď v dobré šanci sama před branko Šorfová, ale těsně míjí horní růžek branky.
05:23 Útok hostí zakončuje Jandačová pěknou střelou k pravé tyči nad nohou golmanky. Střela to nebyla nikterak prudká, ale přesná.
05:22 GÓL FBC Česká Lípa! 1:1
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #10 Daniela Jandáčová, asistoval #22 Michaela Mazurová (1:1)
04:50 Domácí více na míčku, ale rozehrávka je ve vlažném tempu. Hosté zachytávají a vrhají se do útoku.
03:20 Venku mrzne, ale na hale máme příjemně. Každopádně tempo hry je zatím vlažné.
01:02 Domácí sehráli přesilovku výtečně. Šmídková dostala přihrávku do předbrankového prostoru a přesně zavěšuje k levé tyči.
01:00 GÓL FBC Liberec! 1:0
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #95 Veronika Šmídková, asistoval #18 Karolína Klubalová (1:0)
00:02 Začínáme s drobným spožděním. Tým hostí se zapomněl v šatně a dostává malý trest.
00:01 Vyloučen hráč #27 Anna Köhlerová družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za zdržování hry