59
  • 59 58:52
    2

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - Sklo Bohemia Světlá n/S 6:3
branky: 7. Anna Kytlicová, 14. Radka Niemczyková, 17. Aneta Vojtěšková, 22. Kristýna Gajdečková, 45. Kristýna Gajdečková, 55. Kristýna Gajdečková - 12. Barbora Beránková, 43. Šárka Kudlová, 53. Kristýna Milfaitová; rozhodčí: Vít Morkes - Jakub Palowski; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; diváků: 45; zásahy brankářů: Magdaléna Hrišková 22 - Lucie Melicharová 23; po třetinách: 3:1, 1:0, 2:2
60:00 Komentář domácích Pasecký Luděk (Trenér): Dnes zápas dvou osekaných sestav, který měl docela vysoké tempo. Pokud jsme udrželi chladnou hlavu, měli jsme zápas pod kontrolou, vytvářeli si šance a dávali branky. Každou chvíli nám ale bouchly saze začali jsme běhat všude možně a odpalovat míčky k soupeři, kterého jsme tak drželi na koni. Zítra musíme mnohem lépe.
60:00 Komentář hostů Rosecký Tomáš (Trenér): Trochu jsme se obávali dlouhé cesty v tomto počasí, ale nakonec jsme dojeli naprosto v pořádku a holky nedaly domácí Ostravě nic zadarmo. Sice prohra, ale po dobrým výkonu, s tímto výkonem můžeme zítra potrápit i Vítkovice. Děkujeme soupeři za skvělej zápas a přejeme hodně štěstí zítra.
60:00 Střely ve 3. části: 9:9
59:00 Probíhá poslední minuta 3. třetiny.
58:52 Vyloučen hráč #26 Barbora Beránková družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
57:43 Bínová drží míček za bránou Hriškové, hráčky hostí se snaží napadat, avšak nevypadá, že jim to projde.
56:12 Feiková vypálila celkem jedovku, Melicharová vyráží.
54:01 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 6:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #13 Kristýna Gajdečková, asistoval #22 Aneta Vojtěšková (6:3)
54:01 Gajdečková kompletuje hattrick.
53:23 Ostrava obléhá polovinu hostí.
52:01 Timeout FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
52:01 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 5:3
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #20 Kristýna Milfaitová bez asistence (5:3)
50:23 Štursová si vyjela s míčkem na střed a vypálila ho do první hráčky před sebou.
48:23 Světlá n. S. stále bojuje a kombinuje na polovině domácích.
46:17 Klubalová to zkusila od mantinelu, nakonec trefuje pouze blok.
45:23 Hraje se nahoru dolů. Nyní získává míček Ostrava po útočném faulu Zikmundové.
44:31 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 5:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #13 Kristýna Gajdečková, asistoval #77 Kristýna Klubalová (5:2)
43:09 Klubalová vyslala na první pohled nebezpečnou střelu, míček však míří nad bránu.
42:43 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 4:2
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #6 Šárka Kudlová, asistoval #12 Radka Zikmundová (4:2)
41:56 Domácí hrají v plném počtu.
40:46 Hráčky ze Světlé n. S. drží míček na útočné polovině a snaží se proměnit přesilovku, domácí zatím parádně brání.
40:01 Buly pro Ostravu.
40:00 Střely ve 2. části: 9:6
39:56 Vyloučen hráč #23 Nela Blažková družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání
39:00 Probíhá poslední minuta 2. třetiny.
38:18 Dnešní utkání sleduje 45 diváků, děkujeme.
36:34 Hosté drží míček na své polovině.
35:03 Hosté také v plném počtu.
34:48 Domácí hrají v plném počtu.
34:17 Glacová naskočila na herní plochu.
33:03 Vyloučen hráč #29 Tereza Štursová družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za sekání
33:03 Nějak se nám tady zvrhla vyloučení, vidíme hru 3na4.
32:48 Vyloučen hráč #3 Nikol Pitáková družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za hrubost
32:17 Vyloučen hráč #38 Zuzana Glacová družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za špatné střídání
30:26 Hra se přelévá ze strany na stranu.
28:43 Světlá n. S. drží míček ve svém obranném pásmu a uklidňuje hru.
26:42 Zajímavá souhra Klubalové s Blažkovou končí střelou nad bránu.
25:43 Prokšová to zkusila skoro z poloviny, trefuje však pouze blok.
23:57 Vojtěšková mohla zvedat skóre, avšak v dobré šanci to napálila přímo do Melicharové.
22:54 Světlá n. S. po útočném faulu Ostravy získává míček a snaží se kombinovat na domácí polovině.
21:19 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 4:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #13 Kristýna Gajdečková, asistoval #7 Nela Golombová (4:1)
20:41 Domácí drží míček na útočné polovině.
20:01 Buly pro Ostravu.
20:00 Střely v 1. části: 11:10
19:00 Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
18:26 Holky ze Světlé se toho nebojí a přidávají další nebezpečnou střelu, kterou Hrišková vyráží.
16:48 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 3:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #22 Aneta Vojtěšková, asistoval #13 Kristýna Gajdečková (3:1)
16:02 Světlá n. S. má nyní míček na svých hokejkách a drží domácí holky pod tlakem na ostravské polovině.
14:32 Hraje se nahoru dolů.
13:14 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #65 Radka Niemczyková, asistoval #71 Karolína Bínová (2:1)
13:14 Niemczyková ze středu parádně zakončuje a bere svůj tým do vedení.
11:17 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 1:1
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #26 Barbora Beránková, asistoval #29 Tereza Štursová (1:1)
11:17 Beránková se objevila sama na středu a zúročila tuto skvělou pozici.
09:02 Vojtěšková se objevila v dobré pozici na středu, dostala pěknou nahrávku, ale její pokus konči v bloku.
07:55 Ostrava opět vyvíjí tlak na polovině hostí.
06:49 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #99 Anna Kytlicová, asistoval #71 Karolína Bínová (1:0)
06:49 Kytlicová parádně vyjela a otevírá skóre.
04:56 Včelná to zkusila z první, míček končí v rukou Melicharové.
03:23 Zajímavá akce první ostravské lajny vede pouze ke střele do gólmanky.
02:03 Ostrava kombinuje na útočné polovině.
00:53 Střela Vackové míří mimo bránu.
00:01 Úvodní buly pro domácí tým.