7:6
    Bára ZEMÁNKOVÁ
    (Klvačová)

K1 Florbal Židenice - SK Meťák České Budějovice 7:6p
branky: 2. Anna Klvačová, 30. Anna Klvačová, 43. Anna Klvačová, 47. Viktorie Hrazdírová, 55. Viktorie Hrazdírová, 58. Anna Klvačová, 61. Bára Zemánková - 10. Marie Jozová, 12. Marie Jozová, 21. Anežka Macháčková, 25. Anežka Macháčková, 37. Markéta Míchalová, 39. Marie Jozová; rozhodčí: Tomáš Kašík - Matyáš Reif; vyloučení: 1:1; využití: 1:1; diváků: 43; zásahy brankářů: Nela Hájková 9, Ema Čechová 7 - Eliška Bártová 26; po třetinách: 1:2, 1:4, 4:0, 1:0
65:00 Komentář domácích Filipová Eva (Vedoucí): Opět jsme zaspaly začátek a soupeř nás dokázal uhrát i v tak chudém počtu. Do zápasu musíme začít vstupovat koncentrovaně a začít makat od prvního hvizdu. Není možné probudit se až v třetí třetině a začít dotahovat celý zápas. Pochvala za poslední třetinu, kdy jsme začaly konečně hrát smysluplně a proměňovat šance.
65:00 Komentář hostů Zimová Eliška (Trenér): První dvě třetiny super hra v tomto počtu. Nebylo co vytknout, až na pár chybek. Ve třetí třetině nevím co se stalo, nechápu to. Soupeř otočil a v prodloužení rozhodl. Děkuji za zápas.
65:00 Střely v prodloužení: 1:0
60:25 GÓL K1 Florbal Židenice! 7:6
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #24 Bára Zemánková, asistoval #2 Anna Klvačová (7:6)
60:00 Střely ve 3. části: 19:7
59:17 Timeout K1 Florbal Židenice
59:17 Vyloučen hráč #17 Anna Pražáková družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za sekání
58:34 Domácí zazdily situaci 3 na 1...
57:08 GÓL K1 Florbal Židenice! 6:6
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #2 Anna Klvačová bez asistence (6:6)
57:08 Anička Klvačová srovnává a Židenice stále mohou vyhrát!!!
54:58 Timeout SK Meťák České Budějovice
54:58 GÓL K1 Florbal Židenice! 5:6
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #75 Viktorie Hrazdírová, asistoval #87 Tereza Eva Šehičová (5:6)
54:58 Až to cinklo!!! Viki Hrazdírová krásnou střelou snižuje na 5:6.
52:38 Kdyby tady nebyla Viki Hrazdírová, která se jediná vrací tak by padl další gól Meťáku.
50:30 Židenice začaly hrát, bohužel trošku pozdě.
49:45 Kachýnka opět netrefuje bránu.
47:30 Střelba je teď velmi hojná.
46:20 GÓL K1 Florbal Židenice! 4:6
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #75 Viktorie Hrazdírová, asistoval #44 Kateřina Jančová (4:6)
46:20 Viktorka po krásné individuální akci vstřeluje gól.
44:28 Krásný zákrok Emy Čechové.
42:00 GÓL K1 Florbal Židenice! 3:6
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #2 Anna Klvačová, asistoval #75 Viktorie Hrazdírová (3:6)
42:00 Klasický teploměr, krásná střela Klvačové po nahrávce Hrazdírové.
40:50 První střela 3. třetiny z hole hráčky Meťáku.
40:01 Opět úvodní buly třetiny pro Meťák.
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #30 Ema Čechová družstva K1 Florbal Židenice
40:00 Střely ve 2. části: 6:6
38:56 GÓL SK Meťák České Budějovice! 2:6
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #15 Marie Jozová, asistoval #10 Anežka Macháčková (2:6)
38:56 Máme tu hattrick hráčky číslo 15 z Meťáku.
38:24 Krásná střela Viktorky Hrazdírové, bohužel do gólmanky.
36:14 GÓL SK Meťák České Budějovice! 2:5
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #14 Markéta Míchalová, asistoval #17 Anna Pražáková (2:5)
36:14 Nedůraz před bránou Židenic přinesl gól Meťáku.
34:57 Hra je nahoru dolů.
30:56 Backhand až na mars.
29:43 GÓL K1 Florbal Židenice! 2:4
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #2 Anna Klvačová, asistoval #37 Viktorie Fuchsová (2:4)
29:43 Krásný gól ze vzduchu Klvačové po nahrávce Fuchsové.
29:20 Židenice přestaly hrát.
24:43 GÓL SK Meťák České Budějovice! 1:4
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #10 Anežka Macháčková, asistoval #15 Marie Jozová (1:4)
24:43 Nepozornost domácí gólmanky přináší ovoce pro Budějovice.
24:39 Židenice zblokovaly standartku.
23:05 Slušná petelice v podání Klvačové.
22:17 Budějovice akorát střílí z dálky, Židenice by to měly také praktikovat.
21:27 Židenice to chtějí očividně dávat až dio kuchyně, moc jim to nevychází.
20:17 GÓL SK Meťák České Budějovice! 1:3
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #10 Anežka Macháčková, asistoval #11 Eliška Bártová (1:3)
20:17 Budějovice dobily baterky a prosazují se hned na začátku třetiny.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny pro hosty.
20:00 Střely v 1. části: 7:9
19:36 Skvělý zákrok gólmanky Hájkové.
19:05 Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
18:45 Už se pomalu dohrává první třetina.
17:45 Kombinace dvou Viktorií se opět nepovedlo.
16:05 Sólíčko Fuchsové bohužel nevyšlo.
13:02 Střela Židenic ze středu do brankářky.
11:22 GÓL SK Meťák České Budějovice! 1:2
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #15 Marie Jozová bez asistence (1:2)
11:22 Jozová opět střílí do spodní části brány a je to gól.
09:42 GÓL SK Meťák České Budějovice! 1:1
09:42 Jozová z brejku v přesilovce střílí pod ruku Hájkové a dává gól.
08:10 Vyloučen hráč #1 Nela Hájková družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za hra rukou
05:15 Židenice chtějí více ze hry.
04:22 Holky z Budějovic se snaží více střílet.
01:47 GÓL K1 Florbal Židenice! 1:0
01:47 Anička Klvačová dobře vymetla pavučinku.
01:18 První pokus o střelu taky pro hosty.
00:01 Úvodní buly pro hosty.