• 57 56:42
    2
    Barbora HAJŽMANOVÁ

SK Meťák České Budějovice - TJ Sokol Královské Vinohrady 11:5
branky: 9. Klára Jiříková, 13. Petra Skříšovská, 16. Denisa Čiháková, 18. Markéta Míchalová, 24. Petra Skříšovská, 26. Klára Jiříková, 33. Denisa Čiháková, 34. Markéta Míchalová, 44. Denisa Čiháková, 52. Anežka Macháčková, 57. Adéla Řežábová - 10. Miriam Kaminski, 21. Ema Forštová, 38. Adéla Haaszová, 45. Adéla Haaszová, 53. Běla Novotná; rozhodčí: Jaroslav Peterka - Jan Korábek; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Tereza Mikešová 23 - Anna Holomek 32; po třetinách: 4:1, 4:2, 3:2
60:00 Komentář hostů: Dnes jsme bohužel nezvládli udržet v hlavách 1. třetinu. Po zbytek zápasu jsme doháněli už velký z rozdíl. Soupeři děkujeme za utkání.
60:00 Komentář domácích Tibitanclová Eliška (Vedoucí): Dnes nám chyběl větší klid na hokejkách, jinak  jsme většinu zápasu byli lepším týmem a konečně jsme proměňovali šance. Chvílemi jsme se nechali strhnout a byla to plácaná.  nDěkujeme soupeři za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 14:5
56:42 Vyloučen hráč #58 Barbora Hajžmanová družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za bránění ve hře
56:00 GÓL SK Meťák České Budějovice! 11:5
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #7 Adéla Řežábová, asistoval #10 Anežka Macháčková (11:5)
54:39 Rozhodčí neuznal domácím branku, asi dnes neodjede domů.
52:37 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 10:5
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #16 Běla Novotná, asistoval #84 Eliška Hladíková (10:5)
51:04 GÓL SK Meťák České Budějovice! 10:4
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #10 Anežka Macháčková bez asistence (10:4)
51:04 Macháčková se konečně trefuje. To to trvalo.
46:27 Trinh zablokovala gólovku.
44:58 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 9:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #24 Adéla Haaszová, asistoval #29 Karolína Prošková (9:4)
43:25 GÓL SK Meťák České Budějovice! 9:3
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #22 Denisa Čiháková bez asistence (9:3)
40:00 Střely ve 2. části: 9:13
37:25 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 8:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #24 Adéla Haaszová, asistoval #72 Barbora Doležalová (8:3)
33:21 GÓL SK Meťák České Budějovice! 8:2
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #14 Markéta Míchalová bez asistence (8:2)
33:21 Míchalová si vymíchala soupeřku a vstřelila gól.
32:06 GÓL SK Meťák České Budějovice! 7:2
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #22 Denisa Čiháková, asistoval #14 Markéta Míchalová (7:2)
31:10 Vyloučen hráč #22 Linda Benešová družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za nedovolené vrážení
27:58 Hostí teď v šanci tři na gólmana. I tak situace brankou nekončí.
26:58 Duo Míchalová-Čiháková nám dnes připomínají slavné duo z NHL McDavid-Draisaitl.
25:19 GÓL SK Meťák České Budějovice! 6:2
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #34 Klára Jiříková, asistoval #17 Anna Pražáková (6:2)
25:02 Opět ostřejší souboj, faul tentokrát domácích.
24:25 Ostřejší souboj u mantinelu. Faul hostí.
23:52 GÓL SK Meťák České Budějovice! 5:2
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #39 Petra Skříšovská bez asistence (5:2)
20:12 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 4:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #88 Ema Forštová, asistoval #84 Eliška Hladíková (4:2)
20:00 Střely v 1. části: 20:10
19:46 Vinohrady po dlouhé době v šanci, brankářka chytá
17:55 GÓL SK Meťák České Budějovice! 4:1
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #14 Markéta Míchalová, asistoval #22 Denisa Čiháková (4:1)
15:08 GÓL SK Meťák České Budějovice! 3:1
15:08 Čiháková hezkou střelou upravuje skóre
12:59 GÓL SK Meťák České Budějovice! 2:1
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #39 Petra Skříšovská, asistoval #14 Markéta Míchalová (2:1)
12:15 Mikešová drží své mužstvo sérií dobrých zákroků
09:08 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #28 Miriam Kaminski, asistoval #16 Běla Novotná (1:1)
09:08 Po chybě domácích se také prosazují hosté
08:19 GÓL SK Meťák České Budějovice! 1:0
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #34 Klára Jiříková, asistoval #15 Marie Jozová (1:0)
08:19 Souhra Jiříkové a Jozové končí parádní první brankou domácích
07:35 Macháčková si vymíchala protihráčku, avšak její střela neměla šanci na úspěch
06:01 Střela hostí končí v házenkářské bráně
05:44 Mnoho nepřesností na obou stranách
03:36 Jiříková si hezky obhodila protihráčku, ale její střela byla zlikvidována.
02:20 Jozová v šanci, následně byla faulována.