3:8
    Agáta KUČEROVÁ
    (Jirsová)

ACEMA Sparta Praha - FBC Liberec 3:8
branky: 31. Viola Kratochvílová, 46. Julie Urbánková, 48. Viola Kratochvílová - 17. Karolína Klubalová, 26. Karolína Klubalová, 27. Karolína Klubalová, 32. Karolína Klubalová, 36. Petra Škodová, 46. Aneta Fryčová, 47. Karolína Klubalová, 51. Agáta Kučerová; rozhodčí: Veronika Kučerová - Tomáš Grigar; vyloučení: 3:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Karolina Hujerová 24 - Anna Wienerová -1, Anna Wienerová 3, Julie Marková 8; po třetinách: 0:1, 1:4, 2:3
60:00 Komentář hostů Navrátil Ondřej (Trenér): Dnes jsme se truchu trápili, přesto jsem rád, že si odvážíme povinné tři body, pro které jsme sem přijeli. Doufám, že holky ušetřily trouchu sil na zítřejší zápas. Soupeři děkujeme za férová zápas.
60:00 Komentář domácích Kozlík Tomáš (Trenér): Během utkání jsme zlepšovali náš výkon a jsem rád, že jsme dokázali reagovat na hru soupeře. Ukazuje se, že máme problém s fauly, na čemž musíme zapracovat. Pozitivní je, že jsme dokázali všechny oslabení ubránit a že Kája chytla nájezd soupeře. Dnes jsme získali spoustu cenných zkušeností. A děkuji našim rodičům a starším žákyním za pomoc s pořádáním. :-)
60:00 Střely ve 3. části: 7:8
50:53 GÓL FBC Liberec! 3:8
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #74 Agáta Kučerová, asistoval #75 Kateřina Jirsová (3:8)
49:04 Vostřáková to zkusila z dálky.
47:45 GÓL ACEMA Sparta Praha! 3:7
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #79 Viola Kratochvílová bez asistence (3:7)
46:30 GÓL FBC Liberec! 2:7
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #18 Karolína Klubalová bez asistence (2:7)
45:59 GÓL ACEMA Sparta Praha! 2:6
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #88 Julie Urbánková, asistoval #25 Karolina Hujerová (2:6)
45:04 GÓL FBC Liberec! 1:6
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #33 Aneta Fryčová, asistoval #18 Karolína Klubalová (1:6)
43:12 Klubalová šla ramenem do Dryákové, ta ošklivě spadla. Naštěstí je v pořádku, omluvila se a hra pokračuje.
42:57 Vebrová byla faulována a vysloužila si standartní situaci.
41:32 Pecinová v souboji v rohu, míček však nevybojovala.
40:20 Dryáková to zkusila. Pouze do golmanky.
40:01 Domácí na buly úspěšnější.
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #16 Julie Marková družstva FBC Liberec
40:00 Střely ve 2. části: 6:15
36:29 Vyloučen hráč #26 Adriana Vebrová družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za opakované přestupky
35:46 GÓL FBC Liberec! 1:5
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #17 Petra Škodová, asistoval #75 Kateřina Jirsová (1:5)
35:02 Vostřáková pálí a opakuje se stejný scénář.
32:21 Vostřáková v obrovské šanci, hostující golmanka ve střehu.
31:07 GÓL FBC Liberec! 1:4
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #18 Karolína Klubalová bez asistence (1:4)
30:39 GÓL ACEMA Sparta Praha! 1:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #79 Viola Kratochvílová, asistoval #22 Lucie Dryáková (1:3)
30:38 Viola Kratochvílová si odčinila své vyloučení a střílí gol! Míček se se štěstím dokutálel do brány, ale i to se počítá.
28:13 Vyloučen hráč #79 Viola Kratochvílová družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání
28:00 Kratochvílová vybojovala míček a následně ho hned ztratila.
26:31 GÓL FBC Liberec! 0:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #18 Karolína Klubalová, asistoval #75 Kateřina Jirsová (0:3)
25:12 GÓL FBC Liberec! 0:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #18 Karolína Klubalová bez asistence (0:2)
25:11 Klubalová nekompromisně zavěšuje, Hujerová neměla šanci.
24:23 Vostřáková pálí těsně za polovinou, hostující brankářka vyráží.
23:30 Nájezd. Hujerová proti Klubalové. První jmenovaná úspěšnejší.
23:11 Dryáková doráží, neúspěšně. Za chvíli v další šanci, kdy netrefuje bránu.
22:19 Pecinová našla úplně volnou Kratochvílovou. Ta míček netrefila, ačkoliv před ní byla úplně volná brána.
20:14 Hujerová si hned na začátek třetiny připisuje jistý zákrok.
20:00 Střídání brankáře. Nový brankář #13 Anna Wienerová družstva FBC Liberec
20:00 Střely v 1. části: 2:9
18:59 Kotábová našla úplně volnou Dryákovou, té střela sjela.
17:33 Kotábová střílí pouze do připraveného bloku.
16:23 Krejčí přidává další blok.
16:02 GÓL FBC Liberec! 0:1
15:56 Vostřáková s míčkem za bránou neměla komu dát, tak se rozhodla, že to vyveze sama.
15:04 Stošková pálí mimo, hostující brankářka zatím nemá moc práce.
13:02 Dryáková to zkusila z otočky, její střela byla zablokována.
12:10 Liberec trefuje tyč!
11:02 Sparta ve velké šanci, hostující golmanka chytá.
10:35 Kratochvílová přečetla úmysl Klubalové a nahrávku chytá.
10:07 Vyloučen hráč #38 Barbora Kotábová družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání
09:35 Stošková přidává další blok. Liberec v tlaku.
08:49 Červenková pálí mimo.
08:17 Pohotový zákrok Hujerové proti Klubalové.
08:01 Krejčí teď nebojácně prokličkovala mezi trojicí libereckých hráček a pokračuje dopředu.
06:54 Hujerová v bráně si připisuje první zákrok.
06:13 Parádní blok Dryákové.
05:15 Ani na jedné straně nemusela brankářka zasahovat. Vše letí mimo.
02:59 Prrvní střela domácích končí za mantinelem.
02:07 Čehylová blokuje střelu hostů.
01:16 Domácí týmu se nedaří přejít do útočného pásma.