1:8
    Valentýna ZERZÁNOVÁ
    (Horčičková)

TJ Sokol Královské Vinohrady - FBS Olomouc 1:8
branky: 58. Běla Novotná - 9. Gabriela Vaculová, 20. Gabriela Vaculová, 33. Šárka Zhébalová, 38. Šárka Zhébalová, 48. Kateřina Stoklásková, 49. Kateřina Stoklásková, 50. Klára Horčičková, 60. Valentýna Zerzánová; rozhodčí: Jessica Keszi - Veronika Kučerová; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 47; zásahy brankářů: Zita Kočmaroš 30 - Kristýna Čechová 15; po třetinách: 0:2, 0:2, 1:4
60:00 Komentář domácích Král Šimon Jakub (Trenér): Z naší strany velmi dobrý vstup do utkání a plnili jsme vše, co jsem si před utkáním řekli. Do jisté míry se nám podařilo eliminovat šance soupeře, ale bohužel i přesto jsme dostali pár laciných branek. Ve třetí třetině jsme přestali být důrazní pře vlastní brankou a na základě toho inkasovali další branky. Slabá produktivita v zakončení nás dnes doprovázela celý zápas. Za předpokladu, že bychom proměnili všechny šance, které končili nad zařízením, věřím že by rozdíl skóre nebyl takový. I tak ale zápas hodnotíme kladně, po malých kusech se posouváme a jdeme kupředu. Soupeři děkujeme za utkání a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář hostů Čoček Ondřej (Trenér): Dnes zcela odlišný zápas i výkon oproti včerejšku... není každý den posvícení. První dvě třetiny jsme se hledali, poslední uz byla výrazně lepší, ale k ideálu to mělo daleko. nDěkujeme soupeřkám za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 8:16
59:49 GÓL FBS Olomouc! 1:8
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #31 Valentýna Zerzánová, asistoval #71 Klára Horčičková (1:8)
57:28 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:7
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #16 Běla Novotná bez asistence (1:7)
57:28 První gól Vinohrad opravdu stál za to! Novotná svou individuální akci zakončila střelou do pravého růžku branky
49:12 GÓL FBS Olomouc! 0:7
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #71 Klára Horčičková, asistoval #31 Valentýna Zerzánová (0:7)
48:02 Olomouc střílí dvě slepené branky
48:01 GÓL FBS Olomouc! 0:6
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #76 Kateřina Stoklásková, asistoval #48 Lucie Majerová (0:6)
47:51 GÓL FBS Olomouc! 0:5
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #76 Kateřina Stoklásková, asistoval #91 Klára Souralová (0:5)
46:44 Hajžmanová trestuhodně zahazuje stoprocentní tutovku!
44:26 Kočmaroš (SKV) hbitým přesunem znemožnila navýšení skóre na 5:0
43:19 Prošková si vyškolila soupeřku s velkým přehledem, následná střela však minula bránu.
40:45 Novotná trefuje brankovou kontsrukci
40:11 Zerzánová excelentně našla křižnou přihrávkou Horčičkovou, která střílí branku
40:00 Střely ve 2. části: 5:12
37:04 GÓL FBS Olomouc! 0:4
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #84 Šárka Zhébalová, asistoval #47 Michaela Zmrzlá (0:4)
36:48 První lajna SKV na čtyřikrát neprostřelila obětavou obranu Olomouce
34:14 Kapitánka Vinohrad statečně bojuje mezi třemi soupeřkami na útočné polovině
32:06 GÓL FBS Olomouc! 0:3
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #84 Šárka Zhébalová, asistoval #48 Lucie Majerová (0:3)
21:50 Benešová zoufale odevzdala míček výhozem z vlastní rozehrávky
20:00 Střely v 1. části: 3:10
19:05 GÓL FBS Olomouc! 0:2
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #68 Gabriela Vaculová, asistoval #7 Sára Endlicherová (0:2)
15:10 Jedovka Horčičkové zamířila pouze do spojnice, následně předvedla rychlou stahovačku do bekhendu a vystřelila mimo branku.
10:24 Fatální chyba Novotné ve vlastním brankovišti naštestí branku Olomouce nepřinesla.
08:41 GÓL FBS Olomouc! 0:1
07:28 Holky z SKV předvedly pár nadějných šancí v rychlém sledu.
03:19 Olomouc má zatím více ze hry
00:01 SKV vyhrávají úvodní buly