• 41 40:50
    2
    Veronika BERÁNKOVÁ

FbŠ Bohemians - Sklo Bohemia Světlá n/S 4:2
branky: 3. Kateřina Bünterová, 12. Lidija Luklynska, 26. Tereza Spoustová, 33. Denisa Hebíková - 3. Viktorie Váňová, 22. Šárka Kudlová; rozhodčí: Tomáš Tóth - Samuel Uhliarik; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 13; zásahy brankářů: Anita Vlachová 9 - Lucie Melicharová 25; po třetinách: 2:1, 2:1, 0:0
60:00 Komentář domácích Cabejšek Daniel (Trenér): Dnes musím smeknout před soupeřem, který se nebál hrát, byl aktivní a opravdu nám topil pod kotlem. Naopak od nás to byl nejhorší výkon v sezoně, kdy jsme do zápasu vstoupili vlažně a mysleli jsme, že to půjde samo. Samozřejmě i takové zápasy jsou a pro nás z toho plyne akorát ponaučení. Děkujeme soupeři, který byl dnes opravdu dobrý. Tak florbálku zdar a vidíme se za 14 dnů v Českých Budějovicích. A v Českých Budějovicích, tam by chtěl žít každý.
60:00 Komentář hostů Štursa David (Trenér): Podle očekávání těžký zápas ve vysokém tempu. I když jsme prohráli, z tohoto zápasu si odnášíme pozitivní pocit. Dařilo se nám celých 60 minut až na drobný, a nakonec rozhodující výpadek v druhé třetině plnit pokyny a taktiku, tj. hrát aktivní rychlý florbal. Holky si zaslouží za předvedený výkon velkou pochvalu. Přesně takové zápasy chceme a potřebujeme pro náš rozvoj. Děkujeme soupeři za zápas a blahopřejeme mu k vítezství.
60:00 Střely ve 3. části: 6:2
60:00 Konec. Domácí vyhrávají 4:2 a tím pádem všechny body zůstávají doma. Poslední třetina, která skončila přes všechny šance 0:0, nebyla úplnou oslavou florbalu. Děkuji všem hráčům, jejich rodičům, trenérům, rozhodčím a samozřejmě také všem fanouškům florbalu. Loučím se pro dnešek. Honza Smoke Smoček
59:00 Poslední minuta. V šanci i domácí
58:00 Poslední 2 minuty zápasu, Světlá se snaží dát gol a trefuje tyčku
56:52 Domácí teď usazeni v útočné třetině
55:23 Teď byla Světlá ve velké šanci, ale Anita byla rezolutně proti. Skore se nemění
53:30 Pokud hosté chtějí se zápasem ještě něco udělat, budou muset přiložit do kotle.
51:20 V obrovské šanci Kačka Ciblová. Golmanka kryje
48:50 Chybí finální přihrávka, hráčka se většinou snaží přeběhnout celé hřiště a zakončit samostatně.
46:15 Hra se přelévá ze strany na stranu, Vidíme hodně nepřesností. Domácí jsou o trochu více "na míčku"
41:25 Domácí kombinují, ale většinou daleko od branky hostů. Nedaří se jim dostávat se do vyložených šancí
40:50 Vyloučen hráč #67 Veronika Beránková družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za sekání
40:50 Sekera na velkou Vodu znamená, že domácí si zahrají přesilovku
40:00 A už zase hrajeme.
40:00 Střely ve 2. části: 12:3
40:00 Druhá třetina je také minulostí. Domácí hráčky ji zvladly stejným poměrem jako tu první a vedou tedy v zápase 4:2. Rozhodnuto ještě nicméně není
39:18 Momentálně vidíme na hřišti hodně soubojů, florbal se malinko vytratil
38:34 Hra se teď opět více vyrovnala
32:42 GÓL FbŠ Bohemians! 4:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #6 Denisa Hebíková, asistoval #91 Lidija Luklynska (4:2)
32:42 Konečně to domácím vyšlo. Parádní kros od Lídy proměňuje Denča Hebíková. Tohle byla moc pěkná a hlavně konečně rychlá akce
31:30 Tlak domácích narůstá. Na branku hostí letí roj střel, jak když člověk dupne do vosího hnízda
30:09 Ella von Gretzky teď ze středu vyslala parádní střelu, golmanka ale vytáhla monster save
26:27 Domácí viditělně přidali a hosté teď úplně nevědí, kam dřív skočit
25:08 GÓL FbŠ Bohemians! 3:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #34 Tereza Spoustová, asistoval #25 Anna Stará (3:2)
25:08 Téra Spoustová teď názorně ukázala, že, když nevíš, co s míčem, vystřel. Nešlo o žádné dělo, ale prošlo až do sítě. Domácí jdou tedy opět do vedení
21:44 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 2:2
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #6 Šárka Kudlová, asistoval #67 Veronika Beránková (2:2)
21:44 A máme vyrovnáno. Nahozený míček na branku Anita úplně nezkrotila a z dorážky se radují hosté
20:27 V šanci velká Voda, typicky zpoza branky. Následně Denča Hebíková přes backhand. Skoré se nemění
20:00 Týmy se pomalu vrací po přestávce a za půl minutky začíná druhé dějství
20:00 Střely v 1. části: 11:6
20:00 První třetina je minulostí. Zatím je zápas výsledkově vyrovnaný. Myslím, že Cabi a Kryštof (domácí trenéři) budou mít v šatně, co říct. Ale ještě mají domácí celých 40 minut zápas pořešit. Samožřejmě stejné platí pro hosty ze Světlé
16:24 Lída je zpátky na place. Tak snad dobré. Není to žádná měkota
13:19 Trestné střílení družstva Sklo Bohemia Světlá n/S neproměnil #21 Viktorie Váňová.
13:19 A máme tady nájezd pro hosty. Téra Spoustová zahrála při obraně naší svatyně rukou. Ale hosté nedávají!
11:05 GÓL FbŠ Bohemians! 2:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #91 Lidija Luklynska, asistoval #37 Kristýna Říhová (2:1)
11:05 Lída Luklynská trefuje po výběhu vedení pro domácí. Vypadá to ale, že se u střely něco stalo a Lída se těžce zvedá z palubovky Bubliny. Už ale jde po svých, snad bude ok.
09:55 V šanci Annička Stará, Lucie Melicharová si připisuje pěkný zákrok
07:25 Přesilovka se domácím moc nedaří. Nejsou zatím schopni se usadit v obranném pásmu hostí
06:35 Vyloučen hráč #29 Tereza Štursová družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za sekání
06:35 Dneska první tomahawk a na trestnou jde hráčka ze Světlé.
03:50 Anita teď nejprve nejistě, ale potom už super zákrok. Hra se přelévá ze strany na stranu
02:45 GÓL FbŠ Bohemians! 1:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #89 Kateřina Bünterová, asistoval #99 Ella Guryčová (1:1)
02:45 A domácí se dostávají do nevýhody. Hosté se ujímají vedení. Je nezbytné na domácí straně zvýšit tempo a důraz v soubojích. Nez jsem dopsal Kačka Bunterová s Waynem vyrovnávají. Stav 1:1
02:18 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 0:1
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #21 Viktorie Váňová bez asistence (0:1)
01:30 Vzhledem ke zranění něktrých hráček (Smoke) a absenci jiných (Štěpa) nastupuje dnes dokonce v obrane Wayne Gretzky alais Ella Guryčová
00:30 A zápas nám začal, domácí oproti včerejšku v promíchaných lajnách. Tempo se zatím spíše rozjíždí
00:00 Dobrý den vážení přátelé florbalu, za chvíli začne zápas 1. ligy juniorek, ve kterém nastoupí domácí FbŠ Bohemians proti hráčkám ze Světlé nad Sázavou. Včera domácí hráčky pustily 3 body do Olomouce a tak si myslím, že dnes nebudou chtít nic ponechat náhodě. Domácí dnes v černých dresech, hosté v bílém. Začínáme za 5 minut