5:1
    Anežka MACHÁČKOVÁ
    (Zimová)

Florbalová akademie MB - SK Meťák České Budějovice 5:1
branky: 9. Michaela Bauerová, 25. Bára Klikarová, 26. Kateřina Skřivánková, 42. Michaela Bauerová, 53. Barbora Pelcová - 54. Anežka Macháčková; rozhodčí: Albert Roučka - Matěj Šturma; vyloučení: 3:0; využití: 0:0; diváků: 58; zásahy brankářů: Klára Šimonová 28, Adéla Trnková 7 - Eliška Bártová 19; po třetinách: 1:0, 2:0, 2:1
60:00 Komentář domácích Hlušička Martin (Trenér): V dnešním zápase se konečně z naší strany dostavilo týmové pojetí hry a to bylo asi v dnešním zápase proti houževnatému soupeři rozhodující. Soupeřkám děkuji za férovou a dynamickou hru a v neposlední řadě i za nevšední sportovní gesto, kdy se soupeřky vzdaly výhody trestného střílení při sporně odpískaném zákroku. Přeji příjemnou cestu domu a budeme se těšit na další vzájemné utkání.
60:00 Komentář hostů Tibitanclová Eliška (Vedoucí): Dneska se nám střelecky vůbec nedařilo. Měly jsme spoustu šancí, které jsme neproměnily, což rozhodlo. Golmanka soupeře zachytala výborně. Soupeřům děkujeme za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 7:8
58:54 Nepřehledná situace před brankou domácích nakonec skončila v rohu hřiště.
56:20 Tempo hry se ke konci zápasu prudce zvyšuje, míček se přesouvá ze strany na stranu.
53:42 GÓL SK Meťák České Budějovice! 5:1
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #10 Anežka Macháčková, asistoval #98 Barbora Zimová (5:1)
53:42 Povedená souhra hostů končí v bráně domácích.
52:21 GÓL Florbalová akademie MB! 5:0
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #77 Barbora Pelcová, asistoval #62 Bára Klikarová (5:0)
52:21 Pelcová tvrdou střelou z první zvyšuje náskok domácích.
50:48 Domácí opět zvládají hru v oslabení.
49:15 Hosté opět kombinují při přesilové hře.
48:48 Vyloučen hráč #6 Adéla Francová družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za nedovolené vrážení
47:06 Trestné střílení družstva SK Meťák České Budějovice neproměnil #34 Klára Jiříková.
47:06 Velice sportovní gesto v podání týmu hostů, když Jiříková při sporně nařízeném nájezdu odpálila míček do rohu hřiště.
46:00 Brankářka hostů vyráží prudkou střelu ze středu.
45:00 Domácí tlačí soupeře až do přerušení hry.
41:39 GÓL Florbalová akademie MB! 4:0
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #45 Michaela Bauerová, asistoval #37 Tereza Šimečková (4:0)
41:39 Bauerová přesnou střelou k tyči kompletuje hattrick.
40:28 Únik Zimové, ta však přestřeluje bránu.
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #89 Adéla Trnková družstva Florbalová akademie MB
40:00 Střely ve 2. části: 8:14
39:15 Brankářka hostů podržela svůj tým při nepřehledné situaci v brankovišti.
37:44 Domácí udrželi brankový rozdíl v dalším oslabení.
37:00 Další únik domácích v oslabení.
35:44 Vyloučen hráč #45 Michaela Bauerová družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání
34:00 Domácí v klidu kombinují.
31:55 Šimonová zachraňuje svůj tým po nepřesné přihrávce na střed.
30:00 Tempo hry se výrazně zvyšuje.
28:05 Hosté zvládají situaci dva na jednoho.
26:50 Šimonová skvělými zákroky drží svůj tým.
25:35 GÓL Florbalová akademie MB! 3:0
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #13 Kateřina Skřivánková, asistoval #45 Michaela Bauerová (3:0)
25:35 Domácí zvyšují svůj náskok rychlými góly.
24:39 GÓL Florbalová akademie MB! 2:0
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #62 Bára Klikarová, asistoval #77 Barbora Pelcová (2:0)
23:50 Šimonová vyráží další prudkou střelu.
23:00 Domácí úspěšně blokují střely hostů.
21:36 Střela Macháčkové ze středu letí nad branku domácích.
21:00 Hosté jsou zatím aktivnější.
20:00 Střely v 1. části: 9:14
19:29 Boleslav zvládla oslabení.
18:02 Boleslav si vytváří šance i v oslabení.
17:29 Vyloučen hráč #13 Kateřina Skřivánková družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání
16:52 Jiříková v úniku trefuje tyč.
15:00 Plchová střílí pouze do bloku.
13:18 Šimonová si připisuje další úspěšné zákroky.
11:57 Trestné střílení družstva Florbalová akademie MB neproměnil #45 Michaela Bauerová.
11:57 Bauerová zfaulovaná při úniku na bránu, avšak následný nájezd neproměnila.
10:30 Střela Halouskové pouze do připravené brankářky.
08:52 GÓL Florbalová akademie MB! 1:0
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #45 Michaela Bauerová, asistoval #13 Kateřina Skřivánková (1:0)
08:52 Únik Bauerové končí první brankou dnešního utkání.
07:58 Šmionová likviduje další nebezpečnou střelu hostů.
06:14 Prudkou střelu Bauerové vyráží hostující brankářka mimo bránu.
04:22 Pelcová zastavuje přečíslení dva na jednoho.
03:30 Po nepřehledné situaci v brankovišti domáchích je stav stále vyrovnaný díky povedenému zákroku Šimonové.
02:20 První nebezpečnou šanci Budějovic dokázali domácí zblokovat.
02:00 Hra zatím probíha v poklidném tempu.
00:10 České Budějovice vyhrávají úvodní buly.