• 49 48:58
    2:7
    (Rousková)

TJ Sokol Královské Vinohrady - Sklo Bohemia Světlá n/S 2:7
branky: 10. Běla Novotná, 10. Běla Novotná - 3. Barbora Beránková, 4. Barbora Beránková, 13. Veronika Beránková, 18. Šárka Kudlová, 30. Šárka Kudlová, 32. Sára Matějů, 49. Lucie Vacková; rozhodčí: Tomáš Tóth - Marek Stojanović; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; diváků: 41; zásahy brankářů: Zita Kočmaroš 22 - Lucie Melicharová 10, Anna Pavlíčková 7; po třetinách: 2:4, 0:2, 0:1
60:00 Komentář domácích Král Šimon Jakub (Trenér): Velmi náročné utkání jsme dnes odehráli, především pak po fyzické stránce. Vstup do utkání se nám nepovedl podle našich představ a naším trestem byly dvě obdržené branky. Soupeři jsme nechali spoustu prostoru, ze kterého bez sebenenšího problému proměňovali. Náš největší světlý moment byl při srovnání na 2:2, bohužel se nám na něj nepodařilo navázat. Soupeři děkujeme za zápas a přejem hodně štěstí do dalších bojů.
60:00 Komentář hostů Rosecký Tomáš (Vedoucí): S nováčkem soutěže jsme čekali náročné utkání, což se ukázalo. Domácí holky hýřily pohybem, nastřelily i pár tyček. Ale nastěstí my jsme dokázaly své šance proměnit a odměnou jsou další tři body do tabulky. Přeci jen jsme hrály více s míčkem na florballce, proto je vátezství zasloužené. Zítra nás čeká další pražský zápas, tentokrát s Bohemkou, kde se pokusíme opět zabodovat. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme do dalších bojů body.
60:00 Střely ve 3. části: 9:9
59:00 Poslední minuta dnešního utkání
56:50 Novotná nevstřeluje hatt-rick
55:40 Zápas se již spíš jen dohrává.
53:35 Hráčky SKV se snaží zdramatizovat utkání ale zatím bezúspěšně
52:10 Běla Novotná se ocitla v stoprocentní šanci ale nechala vyniknout golmanku hostů
50:50 Hráčka SKV se ocitla před bránou ale neprostřeluje gólmanku.
48:58 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 2:7
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #46 Lucie Vacková, asistoval #7 Alžběta Rousková (2:7)
48:58 gól opět z předbrankového prostoru
48:30 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Anna Pavlíčková družstva Sklo Bohemia Světlá n/S
48:20 Třetí třetina zatím bez velké šance
46:31 Hra je teď soubojavá
45:45 Běla Novotná si v tvrdém souboji udělal nepříjemné šrámy
43:48 Dnes jsou oba týmy uspěšné v oslabení
43:47 Přesilvá hra opět bez gólu.
43:39 Domácí gólmanka teď podržela domácí tým.
43:04 Přesilová hra zátím bez věrší šance.
41:47 Vyloučen hráč #24 Adéla Haaszová družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za nedovolené vrážení
34:11 I hosté si zkusí přesilovku
34:10 Vyloučen hráč #29 Karolína Prošková družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za nedovolené vrážení
32:10 Hosté kontrolují hru a domácí tým to bude mít už hodně těžké
31:01 Hosté se opět prosazují z předbrankového prostoru
31:00 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 2:6
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #10 Sára Matějů, asistoval #27 Kateřina Habáňová (2:6)
29:20 Sklo bohemia světlá odskakuje do tří brankového rozdílu.
29:19 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 2:5
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #6 Šárka Kudlová, asistoval #12 Radka Zikmundová (2:5)
28:00  přesilovka SKV nekončí gólem
26:50 Domácímu týmu dělá problém se usadit v útočném pásmu
25:54 Vyloučen hráč #46 Lucie Vacková družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za hra rukou
25:54 Dnes už třetí přesilovka pro domácí tým.
24:24 Doležalová netrefila míček před odkrytou bránou.
22:40 Hra přerušena, Prokopová se těžko zvedá z plochy.
21:00 První střela druhé třetiny letěla na hostující gólmanku ale ta neměla žádné potíže.
20:01 Buly pro SKV
20:00 Střely v 1. části: 7:11
19:59 To je vše z první třetiny.
19:43 Velká šance hostí končí na tyčce
19:00 Poslední minuta první třetiny
17:16 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 2:4
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #6 Šárka Kudlová, asistoval #26 Barbora Beránková (2:4)
17:16 Rychlí break hostí končí brankou
16:08 Skvěle odbráněné oslabení od hostujícího týmu
15:03 Domací hráčky se zatím neusadily v útočném pásmu.
14:26 Domácí hráčky mají opět přesilovku a budeme zvědaví zda ji opět využijí.
14:08 Vyloučen hráč #12 Radka Zikmundová družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za sekání
12:31 Sklo Bohemia Světlá jde opět do vedení.
12:30 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 2:3
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #67 Veronika Beránková, asistoval #49 Karolína Urbanová (2:3)
12:30 Domácí hráčky si neubránili předbranlový prostor.
11:33 Hra se teďka trochu uklidnila ale nybývá na tempu.
09:39 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #16 Běla Novotná bez asistence (2:2)
09:39 Hráčky domácího týmu během 4 sekund srovnaly a zapisovatelský stolek nestíhá.
09:35 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #16 Běla Novotná, asistoval #84 Eliška Hladíková (1:2)
09:33 Vyloučen hráč #29 Tereza Štursová družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za sekání
08:45 Hra se přelévá ze strany na stranu
07:16 Zblokovaná střela Novotné
05:30 Na brance hostů cinkla tyčka
04:59 Domácí gólmanka vychytala break hostujícího týmu
04:07 První střela domacích letěla mimo bránu.
03:46 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 0:2
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #26 Barbora Beránková bez asistence (0:2)
03:46 Barbora Beránková zapisuje už druhý gól
02:25 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 0:1
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #26 Barbora Beránková, asistoval #6 Šárka Kudlová (0:1)
02:25 Hráčky světlé vstoupily do utkání lépe a střílý první gól.
01:00 Prvníu pokus o ohrožení brány od hráček Světlé
00:02 Uvodní buly vyhrály hosté
00:01 Vše je připraveno k úvodní buly