6:3
    Klára JIŘÍKOVÁ
    ()

SK Meťák České Budějovice - FBC Česká Lípa 6:3
branky: 10. Bára Andrušková, 17. Marie Jozová, 40. Petra Skříšovská, 52. Anežka Macháčková, 58. Barbora Zimová, 59. Klára Jiříková - 7. Štěpánka Haklová, 12. Michaela Mazurová, 43. Michaela Mazurová; rozhodčí: Jan Dušek - Jan Korábek; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 32; zásahy brankářů: Eliška Bártová 22 - Viktorie Ševrová 41; po třetinách: 2:2, 1:0, 3:1
60:00 Komentář domácích Zimová Eliška (Trenér): Zápas při kterém jsme přišli (trenéři) o pět let života. Trápilo nás těžce nepromněňování šancí, ale nakonec se nám to podařilo proměnit a zápas vyhrát. Soupeři děkujeme za pěkný zápas a přeji dobrou cestu domů.
60:00 Střely ve 3. části: 12:7
58:53 GÓL SK Meťák České Budějovice! 6:3
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #34 Klára Jiříková bez asistence (6:3)
58:32 Česká Lípa hraje v šesti
57:09 Timeout FBC Česká Lípa
57:09 GÓL SK Meťák České Budějovice! 5:3
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #98 Barbora Zimová, asistoval #14 Markéta Míchalová (5:3)
56:48 Musíme pochválit domácí obranu, která skvěle odolává breakům
56:48 Staňková vyslala krásnou crossovou přihrávku na Macháčkovou, která následně vymetla pavučiny
55:11 Zimová přihrála Staňkové. Ta následně minula branku
54:25 Utkání se začína vyostřovat
53:33 Bártová opět drží svůj tým při oslabení
51:58 Vyloučen hráč #17 Anna Pražáková družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za hrubost
51:48 GÓL SK Meťák České Budějovice! 4:3
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #10 Anežka Macháčková, asistoval #22 Denisa Čiháková (4:3)
42:22 GÓL FBC Česká Lípa! 3:3
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #22 Michaela Mazurová, asistoval #10 Daniela Jandáčová (3:3)
42:22 Lípa krásnou kombinací srovnává stav zápasu
40:53 Zakrývaný tahák Miíchalové se svezl těsně vedle branky
40:00 Střely ve 2. části: 11:6
39:53 GÓL SK Meťák České Budějovice! 3:2
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #39 Petra Skříšovská, asistoval #6 Sabina Staňková (3:2)
39:53 Skříšovská zavěsila svojí razantní střelu pod horní tyč
38:25 Bártová zachránila svůj tým. Míček vytáhla na brankové čáře
37:19 Macháčková si udělala z protihráček dobrý den
35:45 Skříšovská perfektně odstavila protihráčku od míčku. Přihrávka na spoluhráčku neprošla
34:40 Bártová skvělě zneškodnila akci hostů
34:09 Zimová těsně minula branku
33:21 Další nevyužitá přesilovka domácích
31:20 Vyloučen hráč #76 Blažena Menšíková družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za nedovolené vrážení
31:11 Trinh krásně zablokovala střelu
30:38 Meťák začíná Českou Lípu točit
30:05 Další zblokovaná střela ze strany hostů
29:23 Fanoušci Meťáku pohánějí svůj tým
28:00 Jiříková měla samostatný únik při vlastním oslabení. Na dvakrát golmanku hostů neprostřelila.
27:39 Krásná kombinace týmu hostů
26:20 Vyloučen hráč #10 Anežka Macháčková družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za sekání
25:00 Jiříková se propletla z rohu mezi hráčkami a vystřelila.Zápas pokračuje za stejného stavu
23:47 Druhá třetina začala ve velkém tempu z obou stran
20:00 Střely v 1. části: 23:12
19:59 Meťák za první třetinu Českou Lípu přestřílel. Stav utkání je 2:2
18:30 Přesilovka domácích nebyla využita
17:17 Vyloučen hráč #27 Anna Köhlerová družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání
17:17 Köhlerová zbytečně sekla domácí brankářku
17:10 Krásná přihrávka a střela hostů nebyla zakončena golém
16:09 GÓL SK Meťák České Budějovice! 2:2
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #15 Marie Jozová, asistoval #22 Denisa Čiháková (2:2)
12:24 Jozová vyslala krásnou střelu backhandem
11:33 GÓL FBC Česká Lípa! 1:2
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #22 Michaela Mazurová, asistoval #40 Alexandra Šípová (1:2)
11:33 Mazurová lehce prostřelila Bártovou
10:20 Ševrová opět podržela svůj tým
09:08 GÓL SK Meťák České Budějovice! 1:1
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #99 Bára Andrušková, asistoval #34 Klára Jiříková (1:1)
08:54 Hanzlíková přestřelila branku
07:30 Jozová měla šanci vyrovnat. Hostujíci golmanka zatím bezchybná
06:52 Zatím je na míčku více domácí tým
06:17 GÓL FBC Česká Lípa! 0:1
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #25 Štěpánka Haklová, asistoval #10 Daniela Jandáčová (0:1)
05:00 Kapitánka hostů vyslala krásnou střelu z půlky, Bártová ji bez problému chytila
03:30 První vážnější akce hostů končí tečovaná daleko od brány
02:57 První vážnější akci domácích hostující golmanka chytila
01:36 Střela Jiříkové letěla mimo branku