12:2
    Eva FALTOVÁ
    (Kováříková)

FbŠ Bohemians - GC System Bulldogs Brno 12:2
branky: 3. Tereza Spoustová, 3. Kateřina Ciblová, 21. Lucie Vodičková, 25. Marie Tomandlová, 29. Markéta Seidlerová, 41. Kateřina Bünterová, 41. Kristýna Říhová, 44. Markéta Seidlerová, 51. Lucie Vodičková, 55. Lucie Vodičková, 56. Štěpánka Kubánková, 59. Eva Faltová - 16. Karolina Bartoňková, 18. Nikol Kovárníková; rozhodčí: Vojtěch Prokop - Tomáš Nechutný; vyloučení: 3:3 + Klára Pilařová OS; využití: 1:0; diváků: 44; zásahy brankářů: Tereza Kučerová 12 - Lenka Richterová 18; po třetinách: 2:2, 3:0, 7:0
60:00 Komentář domácích Cabejšek Daniel (Trenér): Jsem rád, že v zápase máme věci, které trénujeme na trenincích a prezentujeme se útočnou a aktivní hrou. Mám teď opravdu radost a cítím, že i holky to baví, a to je hlavní. Samozřejmě neusínáme na vavřínech a pracujeme dál. Stále je začátek sezony a o úspěchu se rozhoduje na konci. Děkujeme všem rodičům za pomoc a děkujeme i soupeři za fér hru. Florbálku zdar!
60:00 Komentář hostů Brouček Martin (Trenér): Díky domacím za hru, gratulace k vítezství ...
60:00 Střely ve 3. části: 14:6
58:38 GÓL FbŠ Bohemians! 12:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #5 Eva Faltová, asistoval #66 Bára Kováříková (12:2)
58:38 Gól domácích vstřelila Evička Faltová asistovala Bára kovaříková
55:30 GÓL FbŠ Bohemians! 11:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #31 Štěpánka Kubánková, asistoval #36 Markéta Seidlerová (11:2)
55:30 Gól domácích vstřelila Štěpánka Kubánková asistence Markéta Seidlerová
54:54 GÓL FbŠ Bohemians! 10:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #43 Lucie Vodičková, asistoval #37 Kristýna Říhová (10:2)
54:54 Vyloučen hráč #3 Klára Pilařová družstva GC System Bulldogs Brno - osobní trest
54:54 Vyloučen hráč #3 Klára Pilařová družstva GC System Bulldogs Brno na 2 minuty za nesportovní chování
54:54 Vyloučení hráčky č. 3  Kláry Pilařové (2 + 10 minut) za nesportovní chování
54:54 V oslabení tu máme gól domácích vstřelila Lucie Vodičková, asistence Kristána Říhová
54:35 Vyloučen hráč #91 Lidija Luklynska družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání
54:35 Vyloučena hráčka Lydie Luklynská za sekání
53:40 Na hřistě nastupuje nová posila Evička Faltová
52:26 Bohemians v plném počtu
50:26 Vyloučen hráč #31 Štěpánka Kubánková družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za hra rukou
50:26 Vyloučena hráčka domácích  Štěpánka Kubánková  na 2 minuty za hru rukou
50:21 GÓL FbŠ Bohemians! 9:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #43 Lucie Vodičková, asistoval #34 Tereza Spoustová (9:2)
50:21 Gól domácí vstřelila Lucie Voddičková asistovala Annička Stará
50:10 Hráčky domácího týmu se zatím v pohodě brání, několikrát zkouší únik na soupeřovu branku
49:56 Nebezpečný útok hostí zastavuje Štěpánka Kubánková
49:00 Hráčka č. 94 Viktorie Tomešová narušuje rozehrávku domácích
47:05 Lydie Luklynská zakládá nebezpečnou akci pro domácí
46:40 Přečíslení hostí dva na jednoho s přehledem řeší Štěpánka Kubánková
43:26 GÓL FbŠ Bohemians! 8:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #36 Markéta Seidlerová, asistoval #99 Ella Guryčová (8:2)
43:26 Gól týmu Bohemians vstřelila Markéta Seidlerová asistovala Ella Guryčová
42:05 Přečíslení hostí dva na jednoho s přehledem řeší Štěpánka Kubánková
41:56 A máme tu gól týmu Bohemians, který střelila hráčka č 89 Kateřina Bunterová
40:57 GÓL FbŠ Bohemians! 7:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #37 Kristýna Říhová, asistoval #99 Ella Guryčová (7:2)
40:57 Další braku domácích vstřelila Kristýna Říhová asistovala Ella Guryčová
40:38 GÓL FbŠ Bohemians! 6:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #89 Kateřina Bünterová bez asistence (6:2)
40:00 Zahájena poslední třetina dnešního zápasu
40:00 Střely ve 2. části: 7:3
39:09 Klára Pilařová v dobrém obranném zákroku
38:09 Hráčky Bohemians jsou v plném počtu
38:00 Šance Lucky Vodičkové , bohužel míček sjel z hokejky
36:10 Přesilová hra hostí, vyloučena hráčka č. 99 Ella Guryčová za špatné střídání
36:09 Vyloučen hráč #99 Ella Guryčová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za špatné střídání
36:09 Helena Černá nebezpečně vyváží míček po levé straně hřiště
32:40 Ella Guryčová důrazným napadáním narušuje rozehrávku soupeře a získává míček pro domácí
31:00 Nebezpečná střela Bohemian končí v rukách brakařky Lenky Richterové
28:59 GÓL FbŠ Bohemians! 5:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #36 Markéta Seidlerová, asistoval #25 Anna Stará (5:2)
28:59 Bohemians využívá přesilovou hru a střílí gól, Hráčka č. 36 Markéta Seidlerová, asistence Anna Stará
28:26 Vyloučen hráč #8 Karolína Václavíková družstva GC System Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání
28:26 Hráčka č. 8 Karolína Václavíková vyloučena za sekání
27:50 Maruška Čápová po serii soubojů u mantinelu, získává míček pro Bohemku
26:23 Krásný obranný zákrok Kristýn Říhové
24:59 GÓL FbŠ Bohemians! 4:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #35 Marie Tomandlová, asistoval #34 Tereza Spoustová (4:2)
24:59 Maruška Tomandlová se prosazuje střelou od levého mantinelu. Asistoval Terka Spoustová
24:30 Na začátku druhé třetina je tu šance Kačky Bünterové,  bohužel se nepovedlo a brankářka vyráží
21:32 Adéla Mikšlová vysílá střelu na brakařku domácích, tak však střelu vykrývá.
20:41 GÓL FbŠ Bohemians! 3:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #43 Lucie Vodičková bez asistence (3:2)
20:41 Následuje gól Lucky Vodičkové
20:00 A z vedlejší haly stále zní hudba
20:00 Střely v 1. části: 9:5
19:45 Posleních vteřinách máme šanci domácích.Střelu z dálky zkouší Anežka Smočková, ale míjí  zařízení
19:05 Máme tu poslední minutu první třetiny.
18:46 Máme tu přerušení hráčka č. 72 Nátálie Hodová utrpěla zásah do krku, ale zdá se, že bude vše v pořádku
17:57 GÓL GC System Bulldogs Brno! 2:2
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #98 Nikol Kovárníková, asistoval #9 Markéta Vlčková (2:2)
17:57 Po chybě obrany je srovnáno. Gól Nikol Kovárníková asistovala Markéta Vlčková
15:12 GÓL GC System Bulldogs Brno! 2:1
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #27 Karolina Bartoňková, asistoval #9 Markéta Vlčková (2:1)
15:12 Gól vstřelila hráčka č. 27 Karolína Bartoňková, po nahrávce Markéty Vlčkové
14:40 Šance hostí hráčka č. 10 Natálie Lukášové, trefuje však brankářku
14:11 Hra opět v plném počtu
12:40 Šance domácích, bohuže lKačka Ciblová trefuje břevno
12:11 Vyloučen hráč #24 Kristýna Mlčoušková družstva GC System Bulldogs Brno na 2 minuty za špatné střídání
12:11 Vyloučení hráčky č. 24  Kristýny  Mlčouškové za špatné střídání
11:55 Nebezpečná střela hráčky Bohemians Markéty Seidlerové
11:05 Nebezpečná střřela hráčky č. 8
10:10 Hra se nám vyrovnává
09:05 Velká šance hostí končí střelou hráčky č. 98 Nikol Kvárníkové mimo branku
08:00 Anežka Smočková vybojovala v obraném souboji a vyváží míč před bránu soupeře.
07:45 Střela hráčky č. 98 Nikole Kovárníkové letí těsně nad břevno
06:50 Hráčka č. 10 Natálie Lukášová byla dvakrát v šanci, ale obrana Bohemky zasáhla
05:35 Bohemka stále při chuti, ale hráčky Brna úspěšně brání.
04:10 Domácí jdou do útoku, ale brankařka hostí střelu chytá
03:05 Máme tu první střelu hostí na branku.
02:48 GÓL FbŠ Bohemians! 2:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #94 Kateřina Ciblová, asistoval #36 Markéta Seidlerová (2:0)
02:48 Střelou od levého manetilu prostřelila brankařku Kačka Ciblová
02:32 GÓL FbŠ Bohemians! 1:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #34 Tereza Spoustová, asistoval #25 Anna Stará (1:0)
02:20 A máme tu první gól domácích, branku střelila Tereze Spoustová, po přihrávce Aničky Staré
01:35 Šance hráčky Týnky, bohužel jí balónek utekl.
00:50 První útok hostí je tu.
00:10 První střelu na braku prověřila Bohemka
00:00 Zazněl nám úvodní hvizd.
00:00 Hráčky se chystají na své motivační pokřiky.
00:00 Dobrý den, vítáme Vás u 9.kola 1.ligy juniorek v pražské hale na Pankráci, kde se utká domácí tým Fbš Bohemians a hostující GC System Bulldogs Brno. Atmosféru nám bude dokreslovat basové dunění z vedlejší haly, kde se koná taneční soutěž.