54
  • 54 53:10
    2

FbŠ Bohemians - TJ Sokol Královské Vinohrady 10:1
branky: 9. Anna Stará, 10. Kristýna Říhová, 13. Kateřina Ciblová, 13. Lucie Vodičková, 22. Tereza Spoustová, 23. Kateřina Bünterová, 30. Kateřina Ciblová, 33. Lucie Vodičková, 34. Kateřina Ciblová, 44. Lucie Čermáková - 52. Karolína Prošková; rozhodčí: Andrej Lipan - Tomáš Tóth; vyloučení: 5:0; využití: 0:1; diváků: 18; zásahy brankářů: Tereza Kučerová 7, Anita Vlachová 6 - Zita Kočmaroš 34; po třetinách: 4:0, 5:0, 1:1
60:00 Komentář domácích Cabejšek Daniel (Trenér): Dnes od nás velmi slušná hra v útoku a celkově hlad po golech. V následujícím měsíci nás čekají 4 těžká utkání a tam se až ukáže, jak na tom skutečně jsme. Pokračujeme v práci, kterou jsme si stanovili na začátku září a věřím, že naše výkony budou eskalovat. Děkuji soupeři a všem rodičům, kteří nám dnes pomohli při pořádání. Florbálku zdar!
60:00 Komentář hostů: V zápaech se zatím potýkáme s tím, že nám chybí herní klid a rozvaha, kterou máme v trénincích. Je před námi ještě spousta práce, ale věřím, že se brzo dočkáme. Děkujeme soupeři, divákům a pořadatelům za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 13:5
59:59 A je tu konec. Děkujeme velice všem divákům v hale a i  vám u online přejeme krásný zbytek soboty a hodně zdaru na florbale. Honza Smoček
59:46 A opět perfektní Kočmaroš.
59:00 Několik šancí Bohemky ovšem teď gólem nekončí. Hraje se poslední minuta
58:00 Zbývají 2 minuty do konce zápasu
54:20 Smočková v oslabení tenisovým lobem posílá spoluhráčky do šance. Skore se nemění
53:10 Vyloučen hráč #94 Kateřina Ciblová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání
53:10 ​A domácí opět sekají. Na konci zápasu přece jen polevily holky v koncentraci. SKV si zahraje další přesilovku
51:40 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 10:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #29 Karolína Prošková, asistoval #16 Běla Novotná (10:1)
51:40 SKV využvá přesilovku střelou ze střední vzdálenosti. Škoda pro domácí, ale hosté si už předtím pro gólový úspěch šli
50:19 Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
50:19 Vyloučen hráč #34 Tereza Spoustová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání
50:19 Velká šance SKV gólem nekončí, ale Tereza Spoustová 34 si půjde odpočinout na trestnou za sekání. SKV bude hrát další přesilovku
48:38 Po delší době si připisuje úspěšný zákrok také brankářka FbŠ Anita Vlachová
46:03 SKV přitlačilo Bohemku, ale ke golové šanci se nedostalo. Domácí v plném počtu
44:03 Vyloučen hráč #31 Štěpánka Kubánková družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za bránění ve hře
44:03 Série nedůrazu na straně FbŠ nakonec vyústila v nedovolené bránění Štěpánky Kubánkové. Přesilovka pro SKV
43:23 GÓL FbŠ Bohemians! 10:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #61 Lucie Čermáková, asistoval #94 Kateřina Ciblová (10:0)
41:25 Nela Kočvarová teď předvedla perfektní vedení míčku, Gretzky (Ella) ovšem gól nedává. To se daří až Lucce Čermákové, která přidává desátý gól
40:00 Střely ve 2. části: 16:7
37:52 Namísto Lídy Luklynské do hry naskočilo číslo 99 Wayne Gretzky, v tomto případě Ella Guryčová
35:03 A pozor! Další hráčka FbŠ na zemi, 91 Lída Luklynská. A zatím to nevypadá vůbec dobře s kolenem
33:58 GÓL FbŠ Bohemians! 9:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #94 Kateřina Ciblová bez asistence (9:0)
33:58 Tak toto bylo bizarní. Kačka Ciblová se dostala před brankou k míčku, na který hráčky SKV vůbec nereagovaly. Pohodlně uklidila za zády Zity, která už nemohla nic dělat
32:26 GÓL FbŠ Bohemians! 8:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #43 Lucie Vodičková bez asistence (8:0)
32:26 Velká Voda (Lucka Vodičková) využila chybu v rozehrávce hostů. Skore se opět mení ve prospěch domácích
31:30 Závar před brankou SKV řeší Zita Kočmaroš, dnes chytá opět výborně
30:00 Střídání brankáře. Nový brankář #86 Anita Vlachová družstva FbŠ Bohemians
30:00 FbŠ mění golmanky, Batman si jde odpočinout, Anita na plac!
29:10 GÓL FbŠ Bohemians! 7:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #94 Kateřina Ciblová, asistoval #36 Markéta Seidlerová (7:0)
29:10 Kačka Ciblová navyšuje vedení po krásné krosové přihrávce od Markéty Seidlerové. Jinak za Denisku Hebíkovou číslo 6 do zápasu naskočila Eva Faltová číslo 5
25:09 Dalekonosnou ránu Lídy Luklynské chytá Mája Čápová. Golmanka SKV mohla zůstat zcela v klidu
23:34 Tlak domácích pokrařuje a je přerušen nepěkným zákrokem na hráčku číslo 6 Hebíkovou. Snad to bude v pořádku
22:28 GÓL FbŠ Bohemians! 6:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #77 Kateřina Bünterová, asistoval #31 Štěpánka Kubánková (6:0)
22:28 A domácí pokračují, gól dává číslo 77 Daniel Cabejšek alias Kačka Bunterová
21:41 GÓL FbŠ Bohemians! 5:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #34 Tereza Spoustová, asistoval #94 Kateřina Ciblová (5:0)
21:41 5:0, prosazuje se Terka Spoustová přízemní střelou po levé noze brankářky
20:10 Začínáme přesilovkou SKV
20:00 Střely v 1. části: 15:2
19:45 Smoke opět no goal, měla by si vzít příklad z bráchy. Konec třetiny
19:03 Vyloučen hráč #61 Lucie Čermáková družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za hrubost
19:03 Lucka Čermáková dohrála souboj příliš ostře a je z toho druhá přesilovka pro SKV
18:31 Krásná kombinace domácích po trase Čermáková - Seidlerová - Ciblová končí jen tesně vedle
17:40 Gólmanka SKV teď svůj tým několikrát podržela
15:23 A další míček to má za sebou. Zápas je ovšem jinak zatím veden ve velice sportovním duchu
14:39 FbŠ v plném počtu. SKV přesilovku nevyužilo
13:58 Hráčka číslo 48 Smočková improvizuje. A dopadá to podle toho
13:13 Obrovská šance domácích v oslabení. Tereza Spoustová ovšem neproměňuje. A teď zase brejk. A zase nic
12:39 Vyloučen hráč #91 Lidija Luklynska družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za blokování florbalky
12:39 91 (Lída Luklynská) jde na 2 minuty odpočinout, blokování hole. SKV dostává šanci na korekci výsledku
12:23 GÓL FbŠ Bohemians! 4:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #43 Lucie Vodičková, asistoval #77 Kateřina Bünterová (4:0)
12:18 GÓL FbŠ Bohemians! 3:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #94 Kateřina Ciblová, asistoval #61 Lucie Čermáková (3:0)
12:18 A máme tu třetí gól a hned čtvrtý. Nejdříve Kačka Ciblová a následně Velká Voda (Lucka Vodičková).
12:17 Série nepřesností na obou stranách
10:12 Míček nevydržel. Ale ještě jich pár máme. Domácí pokračují v tlaku
09:25 GÓL FbŠ Bohemians! 2:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #37 Kristýna Říhová, asistoval #91 Lidija Luklynska (2:0)
09:25 A je tu druhý gól, Týnka Říhová uklizí nahrávku Lídy Luklynské
08:47 GÓL FbŠ Bohemians! 1:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #25 Anna Stará, asistoval #43 Lucie Vodičková (1:0)
08:47 Prosazuje se první lajna domácích, konkrétně číslo 25 Annička Stará, nahrává 43 Vodičková
07:45 Velká šance po krásné kombinaci, střílí 36 Seidlerová, golman chytá
04:12 Teď po chybě domácích v šanci SKV, konkrétně Prokopová
02:00 Domácí tým je na začátku zápasu aktivnější
00:00 Chceme vás tímto přivítat na zápase ligy juniorek, ve kterém se utkají týmy FbŠ Bohemians a SKV. Zápas právě začal na palubovce Bublina arény. Domací v zelenobílém a hosté v jejich klasické černožluté