• 59 58:34
    2:10
    (Ferdan)

Kanonýři Kladno - FBC Liberec 2:10
branky: 12. Ľuboš Šefčík, 32. Dominik Janda - 8. Radek Valeš, 9. Šimon Stránský, 15. Šimon Stránský, 18. Vojtěch Wiener, 30. Jan Světlík, 38. Radek Valeš, 54. Vojtěch Wiener, 58. Jan Světlík, 58. Filip Smutný, 59. Vojtěch Wiener; rozhodčí: Josef Monzer - Lukáš Procházka; vyloučení: 4:1; využití: 0:4; diváků: 93; zásahy brankářů: Martin Frühbauer 24 - Daniel Műck 8, Petr Chlad 0, Daniel Műck 9; po třetinách: 1:4, 1:2, 0:4
60:00 Komentář domácích Přívara Dušan (Trenér): Dnes soupeř ukázal své superligové kvality. Děkujeme za zápas. Uvidíme se v úterý
60:00 Komentář hostů Skružný Zdeněk (Trenér): Výsledek úplně neodpovídal dění na hřišti. Kladno předvádělo pěknou hru, jsme rádi za proměňování šancí.
60:00 Střely ve 3. části: 6:12
59:59 Výsledek úplně neodpovídal dění na hřišti. Kladno předvádělo pěknou hru, jsme rádi za proměňování šancí.
58:34 GÓL FBC Liberec! 2:10
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #73 Vojtěch Wiener, asistoval #55 Prokop Ferdan (2:10)
57:53 Vyloučen hráč #28 Aleš Hőffer družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za bránění ve hře
57:24 GÓL FBC Liberec! 2:9
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #27 Filip Smutný, asistoval #9 Radek Valeš (2:9)
57:01 GÓL FBC Liberec! 2:8
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #90 Jan Světlík, asistoval #8 Jan Bitman (2:8)
57:01 Světlík pálí krásnou střelu z vytočení nad rameno Frühbauera.
54:59 Veselý dobře postavil blok před prázdnou brankou domácích a balonek za čáru nepustil.
53:35 Kladno zkouší hru v šesti.
53:20 GÓL FBC Liberec! 2:7
52:05 Chroust se zmocnil balonku a hosty k němu nepustil půlku oslabení.
51:30 Vyloučen hráč #70 Vojtěch Novák družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za držení
50:45 Světlík nalítl do brejku, trefuje pouze tyč.
49:00 Bohuslávek pálí pouze Mückovi do náruče.
46:45 Bohuslávek prosvištěl přes celé hřiště, jeho šanci ale Mück chytá.
44:39 Chroust pálí těsně mimo brankovou konstrukci.
43:18 Früchbauer se blýskl dalším skvělým zákrokem.
40:42 Vyloučen hráč #9 Radek Valeš družstva FBC Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení
40:42 Kladno si zahraje první přesilovou hru utkání.
40:35 Spurný výborně zachycuje krosovou nahrávku.
40:01 I do třetice Liberec vyhrává úvodní buly třetiny.
40:00 Střely ve 2. části: 10:8
37:28 GÓL FBC Liberec! 2:6
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #9 Radek Valeš, asistoval #27 Filip Smutný (2:6)
37:07 Spurný dotlačil nahrávku na Jandu, ten pálí pouze do Mücka.
36:25 Frühbauer výborně chytá ránu Liberce.
35:51 Stůj z dálky pálí, Veselý se dostává k dorážce. Mück ale šanci Kladna čape.
34:17 Světlík pálí z poloviny hřiště.
31:56 GÓL Kanonýři Kladno! 2:5
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #72 Dominik Janda, asistoval #14 Tomáš Chroust (2:5)
31:56 Střídání brankáře. Nový brankář #30 Daniel Műck družstva FBC Liberec
31:56 Janda si na středu výborně počkal a svou střelou snižuje vedení Liberce.
31:33 Střídání brankáře. Nový brankář #35 Petr Chlad družstva FBC Liberec
30:55 Poskakující balonek před brankou hostí žádný hráč nezvládl vhodně trefit.
29:03 GÓL FBC Liberec! 1:5
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #90 Jan Světlík, asistoval #28 Šimon Stránský (1:5)
28:20 Novák posílá zpoza branky luxusní nahrávku, střelec však míjí.
27:30 Stůl zazvonil na tyčku hostí.
25:50 Světlík se vytáčí ze středu a sostává se do střely, Frühbauer byl však pozorný.
24:40 Veselý se dostává se střele i dorážce, gólově se však neprosazuje.
24:20 Veselý se dostal ke střele, Mück čapá.
20:01 V druhé třetině buly zvítězil opět Liberec.
20:00 Střely v 1. části: 4:15
17:10 GÓL FBC Liberec! 1:4
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #73 Vojtěch Wiener, asistoval #27 Filip Smutný (1:4)
17:10 Wiener se trefuje do růžku nad položeného brankáře domácích.
14:00 GÓL FBC Liberec! 1:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #28 Šimon Stránský, asistoval #27 Filip Smutný (1:3)
14:00 Liberec ve své přesilové hře ze standardní situace navyšuje náskok.
13:24 Vyloučen hráč #97 Josef Nový družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za bránění ve hře
13:10 Frühbauer vytahuje luxusní zákrok!
11:34 GÓL Kanonýři Kladno! 1:2
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #99 Ľuboš Šefčík, asistoval #72 Dominik Janda (1:2)
11:34 Janda přesunul hru rychle na mantinel, odkud již Šefčík neměl problém trefit odkrytou branku.
10:47 Veselý skvělým blokem zachránil Kladno od dalšího inkasovaného gólu.
08:56 GÓL FBC Liberec! 0:2
08:56 Po křižné nahrávce Liberec rychle využívá přesilovou hru a jde do dvoubrankového vedení
08:08 Vyloučen hráč #11 Matěj Stůj družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nedovolené vrážení
08:08 Liberec si zahraje první přesilovou hru utkání.
07:25 GÓL FBC Liberec! 0:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #9 Radek Valeš, asistoval #61 Jan Šoltys (0:1)
07:25 Valeš tečí před brankářem zařizuje první branku utkání.
04:34 Balatka se dostal k zakončení a dokonce i dorážce, na Frühbauera však nevyzrál.
01:53 První zákrok si připisuje i Frühbauer.
01:13 Trestné střílení družstva Kanonýři Kladno neproměnil #28 Aleš Hőffer.
00:30 Kladno nastavuje ostré tempo a ihned napadá soupeře.
00:01 Úvodní buly utkání vyhrává Liberec.