4:6
    Jan VYMAZAL
    ()

Asper Šumperk - Zlín Lions 4:6
branky: 10. Jan Jarmar, 30. Filip Černohous, 31. Filip Černohous, 42. Filip Černohous - 1. Jan Vymazal, 3. Michael Dudek, 12. Matěj Klímek, 19. Matěj Klímek, 37. Michael Dudek, 43. Jan Vymazal; rozhodčí: Václav Killar - Lukáš Minarčík; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Vojtěch Kubíček ?, Ondřej Žák ? - Matěj Drábek ?; po třetinách: 1:3, 1:1, 2:2
44:49 sper zustává bez bodu
44:30 Jarmar trefuje helmu brankáře
44:00 Minuta do konce
43:30 Asper zkouší v šesti
42:47 GÓL Zlín Lions! 4:6
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #65 Jan Vymazal bez asistence (4:6)
42:46 Zlín navyšuje skore
42:30 Domácí na utočné polovině drží míček a snaží se něco vymyslet na Zlínskou obranu
42:11 Zbývaji nám necelé čtyři minuty a domácím chybí stále jeden gol na vyrovnání
41:39 Timeout Asper Šumperk
41:09 GÓL Asper Šumperk! 4:5
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #62 Filip Černohous bez asistence (4:5)
41:08 Černhous kompletuje hattrick jakože tři goly a vrací tým naději na vyrovnání!
41:00 Vaníček chytře pustil nahrávku od Černohouse která se dostala k Jarmarovi ten ale opět nedokázal proměnit šanci
39:35 Domácím se krátí čas na vyrovnání a míčku je zatím více Zlín
38:05 Zlín na míčku
37:15 Toto se bude těžko dohánět
36:41 Dudek vrací svému týmu dvou brankové vedení
36:36 GÓL Zlín Lions! 3:5
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #54 Michael Dudek z trestného střílení (3:5)
36:36 Uvidíme trestné střílení které pojede tým Zlína po nedovoleném zákroku
36:10 Míček už opět drží Zlín na své půlce
35:12 Zlín dokázal ted ohrozit branku domácích naštětstí pouze tyč!
34:57 V této části má ze hry zatím více domácí Asper
34:15 Wind se ale ukazuje i v lepším světle a zkusil střelu ale bohužel trefil pouze nohu brankáře
33:40 Wind zastavil útok Zlína nedovoleným zákrokem a tak Zlín rozehrává z půlky
33:34 Střídání brankáře. Nový brankář #74 Ondřej Žák družstva Asper Šumperk
33:27 Jarmar promáchl při šanci na vyrovnání
32:48 Ted už na míčku opět Zlín
32:25 Klučka zkusil střelu ale trefil blok a míček končí za mantinelama
31:58 Valenta se snažil přihrát před prázdnou bránu na Jarmara ovšem trefil pouze blok
30:15 GÓL Asper Šumperk! 3:4
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #62 Filip Černohous, asistoval #8 Vojtěch Vaníček (3:4)
30:14 Hned ze začátku se asper vrací do hry, o kontaktní branku se postaral kapitán Filip Černohous
30:00 Máme po druhé třetině kde jsme viděli opět plno šancí z obou stran, ovšem víc jich bylo na straně Asperu které nedokázal využít.. Máme před sebou poslední část zápasu tak uvidíme jestli dokáže Asper zabrat a vyrovnat nebo dokonce otočit skore zápasu na svoji stranu. Třetí třetina nám začína tak si ji pojdme užít
29:53 GÓL Asper Šumperk! 2:4
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #62 Filip Černohous bez asistence (2:4)
29:53 Černohous při rozehrávce z brankoviště na půlce Zlína našel malou skulinku ve zdi a spíše nahrávkou posíla kulatý nesmysl za zádá Zlínského brankáře
29:52 Jarmar zkusil na bližší tyč tam byl ale pozorný brankář
29:00 Poslední minuta druhé hrací části
28:11 Vaníček stál sám před bránou a mohl taktéž uklízet do prázdné to se mu ale nepodařilo a nepodařilo se ani jeho spoluhráčům míček dostat za brankovou čáru
27:02 Kylar,Klučka a Holý ted ukázali krásnou kombinaci na jejimž konci stál Holý před odkrytou bránou ovšem netrefil prázdnou bránu
25:40 Wind si neporadil s rozehrávkou a míček končí za mantinely
24:30 Asper rozehrává ze svého rohu a drží míček na svých hokejkách zatím
23:33 Jarmar zkusil střelu z první od pravého mantinelu,trefil ale pouze tyčku
22:24 Čeček zkusil střelu z půlky ta ale vůbec neohrozila branku Žáka
21:25 Zindulka prvně kličou poslal Zlínského hráče na párek a poté hned zkusil střelu tu ale Zlínský brankář rukou vyráží
18:35 GÓL Zlín Lions! 1:4
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #12 Matěj Klímek, asistoval #77 Pavel Jančo (1:4)
18:34 Sražená střela od Zindulky končí za zády Kubíčka který v zápase končí a naskakuje Žák
18:34 Asper ted drží míček na své půlce a snaží se něco vymyslet na Zlínskou obranu
17:40 Míček prošel přes brankoviště Asperu, naštěstí pro Asper před bránou nikdo nebyl a hra tak pokračuje
16:15 Vaníček našel volného Jarmara, ten mohl uklízet do prázdné brány ale trefil pouze brankáře
15:25 Začala nám druhá třetina a Zlín si zatím drží míček
15:00 Máme tu konec první třetiny ve které jsme viděli plno šancí z obou stran Zlín ale dokázal 3 využít, Asper neporměnil plno šancí které je můžou na konci zápasu mrzet. Druhá třetina za necelou minutu začíná
14:15 Pírek dobrej blok!
14:05 Asper měl rozehrávku z velkého brankoviště svého soupeře tu ale neproměnil
11:51 GÓL Zlín Lions! 1:3
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #12 Matěj Klímek, asistoval #54 Michael Dudek (1:3)
11:50 Klímek se dostal ke střele a vrací Zlínu vedení o dvě branky
10:58 Tkadlec mohl vrátit Zlínu dvou brankové vedení ovšem trefil pouze helmu Kubíčka
09:36 GÓL Asper Šumperk! 1:2
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #44 Jan Jarmar, asistoval #38 Matyáš Valenta (1:2)
09:35 Valenta nejprve zkusil vystřelit, trefil pouze brankáře míček se k němu dokutálel zpět kterej poslal volnému Jarmarovi a ten na vzdálenější tyč dostává míček do brány
09:05 Střela od Nedbálka ta ale trefila pouze Winda a Zlín rozehrává z utočného rohu
08:08 Jarmar zkusil střelu tu ale Zlínský Jančo zblokoval
07:20 Vaníček se objevil před bránou Zlína, vystřelit ale už nedokázal
06:10 Holý zkusil střelu z první od mantinelu,ten ale letěl daleko do rohu
05:50 Vymazal se objevil sám před Šumperskou bránou ovšem pozorný Kubíček nedovolil soupeři dostat míček za čáru
04:49 Valenta zkusil překvapit Zlínského brankáře ze vzduchu, ten byl ale pozorný
04:00 Zlín fauloval a rozehrávají domácí ze svého rohu
02:56 GÓL Zlín Lions! 0:2
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #54 Michael Dudek, asistoval #12 Matěj Klímek (0:2)
02:55 Zlín po samostatném uniku odskakuje domácím už na dvou brankový rozdíl
02:50 Domácí ted drží míček na utočné polovině a snaží se vymyslet něco na Zlínskou obranu
02:11 Domáci se dostali k první šanci ale střelu Dejvida Houlýho zblkoval hráč Zlína
01:10 Hosté ze Zlína měli první šanci kterou hned využili
00:42 GÓL Zlín Lions! 0:1
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #65 Jan Vymazal, asistoval #42 Martin Čuba (0:1)
00:42 Zápas nám už začal a domácí zatím drží míček ve své hrsti a do ničeho velkého se nepouští
00:00 Vítáme u online přenosu všechny příznivce 1. ligy dorostenců. Dnes se ve 14. kole ligy představí na domácí půdě Asper Šumperk a proti ním Zlín Lions, zápas za necelých 20 minut začne tak se pohodlně usadte a vemte si něco dobrého.