2
  • 58 57:48
    Soběslav

TJ Sokol Královské Vinohrady - Banes Florbal Soběslav 4:2
branky: 12. Kateřina Radostová, 15. Běla Novotná, 30. Kateřina Radostová, 45. Ivana Hrušková - 17. Veronika Šraierová, 53. Terezie Jireková; rozhodčí: Andrej Lipan - Tomáš Tóth; vyloučení: 2:5; využití: 2:0; diváků: 26; zásahy brankářů: Monika Benková 8 - Tereza Boháčová 23; po třetinách: 2:1, 1:0, 1:1
60:00 Komentář domácích Kovač František (Asistent trenéra): Děkujeme soupeři za zápas a divákům za podporu. Play-off před námi, jdeme se připravovat!
60:00 Komentář hostů Mendl Tomáš (Trenér): Dnes jsme předvedli výkon od kterého se můžeme odpíchnout do playoff. Podařilo se nám potrápit favorita, jen škoda neproměněných šancí. Pochvala celému týmu od golmanky až po poslední hráčku. Jedeme dál potrápit dalšího soupeře. Děkuji soupeři za utkání a přeji štěstí do bojů v playoff.
60:00 Střely ve 3. části: 9:2
58:56 Nejlepší zákrok dnešního dne vytáhla brankářka Tereza Boháčová minutu před koncem zápasu. SKV se dostalo do přečíslení dvě na jednu a brankářka Soběslavi vychytala střelu Angeliky Bližňákové nohou!
57:48 Timeout Banes Florbal Soběslav
57:48 Vyloučen hráč #53 Kateřina Radostová družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání
56:58 Další vyložená šance pro SKV. Tentokráte se do dobré střelecké pozice dostala Ivana Hrušková, která ale vůbec netrefila bránu. Aby to SKV ještě nemrzelo.
55:44 Poslední minuty příliš florbalové krásy nenabízí. Hra se odehrává spíše ve středním pásmu.
53:57 Eliška Škvorová našla na středu úplně volnou Anetu Nigrinovou, která ale trestuhodně netrefuje bránu. Tohle mělo skončit gólem.
52:11 GÓL Banes Florbal Soběslav! 4:2
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #81 Terezie Jireková, asistoval #93 Kateřina Vojtová (4:2)
52:11 Přihrávka zpoza brány na volnou Terezii Jirekovou, která míček uklidila na zadní tyč. Soběslav se dostává na dostřel.
51:13 Angelika Bližňáková si vyběhla oblouk od mantinelu, ale její pokus nenašel ten správný cíl. Domácí se teď hodně trápí v zakončení.
49:38 Sražený pokus Kateřiny Bílkové skončil za mantinelem. SKV střídá a následně bude rozehrávat z útočného rohu hřiště.
47:03 Ivana Hrušková byla blízko druhé brance v utkání. Míček se ale odrazil od tyčky zpátky ke gólmance. Kapitánka SKV teď měla docela smůlu v zakončení.
45:12 Nebezpečný brejk Soběslavi skončil střelou Kateřiny Vojtová do boční sítě. Monika Benková drží míček pevně v rukavicích.
44:34 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 4:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #36 Ivana Hrušková, asistoval #19 Karolína Snopová (4:1)
44:34 Tak tohle byla nádhera! SKV přehrálo hru na druhou stranu třemi rychlými přihrávkami a následně Ivana Hrušková uklidila míček do šibenice.
44:18 Konstantýna Klosová dostala míček na osu hřiště, odkud se pokusila z první vystřelit. Její pokus ale lapila brankářka Soběslavi přímo do rukavic.
42:49 Standardní situace SKV z předbrankového prostoru málem skončila gólem. Eliška Reischlová přihrála míček Štěpánce Kolafové, která ale trefila pouze blok.
42:48 Vyloučen hráč #5 Veronika Šraierová družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za vysoká florbalka
41:24 Natálie Jirková se dostala s míčkem na střed hřiště, ale poté zbytečně přihrávala na obsazenou Elišku Reischlovou.
40:47 Hezká křižná přihrávka Anety Nigrinové na Elišku Škvorovou, ta to bohužel měla přes ruku, a tak nemohla zakončit z první.
40:00 Střely ve 2. části: 9:1
38:41 Vinohrady sice dopravily míček do sítě, ale rozhodčí u dorážky Nikoly Trnkové viděl faul a branka SKV tak neplatí.
37:13 Kapitánka Ivana Hrušková se snažila takticky přelobovat brankářku hostujícího týmu, ale neúspěšně. Soběslav bude rozehrávat na vlastní polovině.
36:25 Napadání Natálie Jirková přerušil až hvizd rozhodčího, který v souboji viděl nedovolený zákrok.
35:14 Rychlé přečíslení Soběslavi končí nepřesnou střelou Kateřiny Vojtová. Míček končí za mantinelem a rozehrávat tak bude SKV.
32:43 Povedená kombinace mezi Anetou Nigrinovou a Nikolou Trnkovou. Druhá jmenovaná ale nedokázala míček uklidit do poloprázdné brány.
31:01 Kateřina Radostová měla na své florbalce hattrick, ale v poslední chvíli ji míček z čepele sjel a Soběslav se tak dostává na balón.
29:48 Vyloučen hráč #18 Petra Kabešová družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za sekání
29:22 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 3:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #53 Kateřina Radostová, asistoval #36 Ivana Hrušková (3:1)
29:22 Povedená kombinace mezi kapitánkou Ivanou Hruškovou a Kateřinou Radostovou. Jednoruč mezi nohy brankářky Soběslavi.
28:03 Klára Tučková se tlačila do zakončení od pravého mantinelu, ale naštěstí pro SKV vůbec netrefila bránu.
26:24 Obrovská šance Anežky Dobisíkové ve vlastním oslabení. Domácí obránkyně vyvezla míček zpoza vlastní brány až na polovinu Soběslavi, ale v jasné gólové příležitosti neuspěla.
25:53 Vyloučen hráč #11 Aneta Nigrinová družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání
25:06 Výborný obranný blok Karolíny Snopové proti střele jedné z hráček hostujícího týmu.
24:11 SKV drží Soběslav pod velkým tlakem, ale ne a ne se dostat do dobré střelecké pozice.
22:07 Kapitánka domácích Ivana Hrušková nejdříve svým výhozem ohrozila stolek časoměřičů, ale následně se dostala do gólové příležitosti.
21:33 Eliška Reischlová měla na čepeli třetí gól SKV, ale brankářka se zvládla výborně přesunout na druhou stranu.
20:54 Úvod druhé třetiny je ze strany Vinohrad poměrně nervózní. Hráčkám přeskakuje míček florbalky a Soběslav se tak snadno dostává na balón.
20:00 Střely v 1. části: 9:7
19:17 Chyba v rozehrávce Vinohrad, ale hostující hráčky naštěstí pro SKV nedokázaly šanci využít. Adéla Kubátová si tuhle střelu za rámeček nedá.
18:36 Soběslav vstřelená branka evidentně nakopla. V posledních minutách úvodní třetiny zatápí pod kotel obrany SKV.
16:15 GÓL Banes Florbal Soběslav! 2:1
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #5 Veronika Šraierová, asistoval #81 Terezie Jireková (2:1)
16:15 Šikovné zakončení Veroniky Šraierové, která nastřelila míček zpoza brány a Štěpánka Kolafová si jej nešťastně srazila do vlastní sítě.
15:06 Krásná akce také na straně hostujícího týmu. Monika Hrnečková si namazala bránící Karolínou Snopovou na chleba, ale poté vypálila pouze do masky brankářky SKV.
14:42 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:0
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #16 Běla Novotná, asistoval #87 Štěpánka Kolafová (2:0)
14:42 Bleskurychle využitá přesilová hra SKV. Štěpánka Kolafová jen přiťukla míček Běle Novotné, která propálila naprosto vše.
13:44 Nádherná akce Nikoly Trnkové, která obehrála tři hráčky Soběslavi a následně dobře vypálila. Naštěstí pro hostující byla její střela sražena.
12:38 Běla Novotná hezky vyvezla míček na polovinu soupeřek, ale následná skákavá přihrávka přeskočila Elišce Reischlové čepel.
11:06 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:0
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #53 Kateřina Radostová, asistoval #19 Karolína Snopová (1:0)
11:06 Tentokráte to už Kateřině Radostové vyšlo. Hezká sehrávka na střed hřiště a povedená rána pod horní tyčku.
10:17 Střela Kateřiny Radostové byla sražena pouze do rohu hřiště. SKV zůstává dále na míčku.
08:58 Vyloučen hráč #20 Valentýna Stachová družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za sekání
08:28 Do přečíslení se dostala Angelika Bližňáková, která ale napálila pouze Veroniku Šraierovou v bloku. Pořád stejná písnička.
07:10 Hezká individuální akce Adély Kubátové, která utekla obraně SKV po pravé lajně a následně vystřelila jen kousek vedle šibenice.
06:08 Domácí hráčky jsou zatím jednozančně aktivnější, ale poměrně se trápí v zakončení. Většina střel končí v bloku nebo za mantinelem.
04:21 Natálie Jirková se snažila trefit z voleje přihrávku od Karolíny Hoškové, ale brakářka Soběslavi výborně zasáhla.
03:05 Vyloučen hráč #22 Adéla Kubátová družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za sekání
03:05 Aneta Nigrinová se dostala s míčkem na střed hřiště, kde byla pořádně posekána. Vinohrady budou mít první přesilovku.
01:03 SKV se hnalo do rychlého přečíslení, které ale zastavila Terezie Jireková taktickým faulem na polovině hřiště.
00:24 O úvodní střelu zápasu se postarala Anežka Dobisíková. S jejím pokusem si v klidu poradila brankářka Tereza Boháčová.