()
  • 54 53:04
    Mladých Nadějí

FBC Kutná Hora - Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn  8:5
branky: 2. Lucie Klepalová, 25. Lucie Klepalová, 29. Sabina Labudová, 32. Natálie Beranová, 33. Lucie Klepalová, 48. Melánie Dubská, 49. Dominika Výborná, 54. Sabina Labudová - 7. Tereza Bočková, 15. Michaela Bezpalcová, 17. Nella Stašková, 28. Adéla Vrbková, 37. Tereza Bočková; rozhodčí: Miloslav Mattes - Karel Hlinka; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 76; zásahy brankářů: Lucie Petráková 17 - Veronika Podlahová 27; po třetinách: 1:3, 4:2, 3:0
60:00 Komentář domácích Štursa David (Trenér): Dnešní zápas nebyl tolik o florbalu jako tvrdosti a důrazu. První dvě třetiny jsme se s tímto stylem hry srovnávali, ve třetí už jsme si hráli svoji hru a výsledek se dostavil. Tento víkend nás zase posunul o kus dál, jdeme dál za svým cílem, který jsme si stanovili. Soupeři děkujeme za zápas a přejeme mu klidnou cestu domů.
60:00 Komentář hostů Příhodová Denisa (Vedoucí): Do dnešního zápasu jsme vstupovaly s oslabeným týmem. A to se ukázalo jako zásadní. Se soupeřem jsme hrály vyrovnaný zápas do konce druhé třetiny. Bohužel, v poslední třetině už jsme neměly energii soupeře uběhat. Děkujeme fanouškům, soupeřům a my frčíme domů.
60:00 Domácí si dnes zaslouženě odnáší 3 body. Velmi vyrovnané utkání. Jednoznačné to rozhodně nebylo. Včerejší oslava na plese se zřejmě povedla a hráčky si přenesly dobrou náladu i do dnešního zápasu. Jen tak dál.
60:00 Střely ve 3. části: 10:6
59:40 Ašenbrennerová si opět seběhla před branku. Střela ale končí v bloku.
58:35 Trpišovská zkusila překvapit gólmanku a byla to dosti nepříjemná střela.
57:34 Ašenbrennerová teď tvrdý střet u mantinelu.
56:05 Knížová teď zkusila štěstí. Gólmanka hostů ale ve střehu.
55:12 Klepalová teď dvě velké šance. Bohužel pro ní obě ze vzduchu.
54:28 N. Dubská pálí. Ale Podlahová ve střehu.
53:05 Labudová si sebrala míček, napřáhla se a navyšuje skóre.
53:04 Timeout Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn
53:04 GÓL FBC Kutná Hora! 8:5
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #8 Sabina Labudová bez asistence (8:5)
51:25 Novotná teď zpracovala nebezpečné nahození soupeřek.
50:25 M. Dubská teď nahodila před branku kam si nabíhala Ašenbrennerová. Míček se k ní ale díky bloku nedostal.
49:00 Výborná se teď dostala k odraženému míčku který dorazila do branky.
48:59 GÓL FBC Kutná Hora! 7:5
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #6 Dominika Výborná, asistoval #11 Natálie Dubská (7:5)
48:22 D. Němcová v soboji. Písknuto pro hosty.
47:40 Klepalová těsně minula branku.
47:08 Sestry Dubksé se teď činí a navyšují náskok. Důležitý gól.
47:07 GÓL FBC Kutná Hora! 6:5
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #12 Melánie Dubská, asistoval #11 Natálie Dubská (6:5)
46:59 Ašenbrennerová teď důležitý blok.
43:37 Momentálně hra je spíš po vzoru Okresního Přeboru. Dlouhé nahazované dopředu a Jarda to tam doklepne.
42:40 Petráková opět další skvělý zákrok.
41:29 Oba týmy hrají velmi vyrovnaně. Bude to zajímavá třetina.
40:05 Třetí třetina opět začíná lépe pro domácí hráčky.
40:00 Střely ve 2. části: 12:8
39:33 Novotná se s tím nepáře a pro výhru míčku v rohu si trochu pomohla i drobnějším faulíkem.
38:03 Forštová v akci. Backhandem netrefuje branku pouze o kousíček.
36:49 A máme vyrovnáno. Dneska je to opravdu velice vyrovnané utkání.
36:48 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 5:5
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #33 Tereza Bočková, asistoval #10 Nella Stašková (5:5)
36:06 Oba týmy jsou opravdu velice aktivní.
34:35 Další akce Trpišovské s Klepalovou.
32:46 A domácí poodskakují. Trpišovská si opět výborně poradila a Klepalová střílí hattrick. Stejně jako včera. Jen tak dál!
32:45 GÓL FBC Kutná Hora! 5:4
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #17 Lucie Klepalová, asistoval #91 Natálie Trpišovská (5:4)
31:58 A je vyrovnáno. M. Dubská zkusila střelu. Ta se odrazila od mantinelu a Beranová doráží.
31:57 GÓL FBC Kutná Hora! 4:4
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #77 Natálie Beranová, asistoval #12 Melánie Dubská (4:4)
31:27 Petráková opět důležitý zákrok.
30:45 Trpišovská teď zabojovala v rohu. Málem bylo vyrovnáno.
28:44 Klepalová na Trpišovskou ta na Labudovou a ta na vzdálenější tyč.
28:43 GÓL FBC Kutná Hora! 3:4
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #8 Sabina Labudová, asistoval #91 Natálie Trpišovská (3:4)
28:21 Ašenbrennerová zkusila štěstí. Míček ale končí mimo hřiště.
27:11 A hosté mají opět dvoubrankový náskok.
27:10 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 2:4
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #88 Adéla Vrbková, asistoval #10 Nella Stašková (2:4)
27:05 Helclová pálí. Gólmanka hostů ale ve střehu.
25:47 M. Dubská teď zkusila štěstí. Vyslal dělovku která končí těsně nad brankou.
24:36 Klepalová to tam opět doklepla. Možná uvidíme hattrick jako včera? Kdo ví
24:35 GÓL FBC Kutná Hora! 2:3
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #17 Lucie Klepalová, asistoval #38 Kateřina Moravcová (2:3)
23:40 Sledujeme akce na obou stranách. Více akcí je sice ze strany domácích. Hosté mají ale nebezpečnější akce.
21:58 Petráková teď dva skvělé zákroky.
21:05 Labudová pálí ale gólmanka hostů zasahuje.
20:05 Začátek druhé třetiny patří domácím. Mají ještě 40 vteřin přesilovky.
20:00 Střely v 1. části: 13:8
19:45 Voldřichvoá pálí čtyři střely za sebou. Ani jedna nenašla ale cestu za záda hostujcíí gólmanky.
18:47 Další vyloučení a přesilovky pro domácí hráčky. Uvidíme jak si poradí tentokrát.
18:46 Vyloučen hráč #33 Tereza Bočková družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn na 2 minuty za sekání
17:55 Písknutá malá domů a domácí rozehrávají před brankou hostí.
16:26 A je opět navýšen náskok hostujících hráček. První střela končí v bloku. Druhá už ale překonává Ašenbrenerovou i Petrákovou a končí v síti.
16:25 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 1:3
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #10 Nella Stašková, asistoval #88 Adéla Vrbková (1:3)
14:53 Střela od Bočkové končí na mantinelu za brankou. Odraz pro hostující hráčky velmi šťastný. Bezpalcová si našla odražený míček a zakončovala skoro do prázdné.
14:52 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 1:2
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #22 Michaela Bezpalcová, asistoval #33 Tereza Bočková (1:2)
14:13 Několik povedených akcí ze strany domácích. Žádná ale nekončí v sítí.
13:43 Novnotná teď výborně udržela obrannou polovinu. Dneska přes ní zatím neprošla jediná nahrávka.
12:16 Sportovní gesto od Bočkové která se přiznala že míček tečovala mimo hřiště ona.
11:30 Beranová teď na Helclovou. Ta ale šance nevyužila.
09:50 Ašenbrennerová, Trpišovksá a Klepalová teď pořádně tlačí na útočné polovině.
09:02 Helclová teď tvdě naráží do Bočkové. Ta končí mimo mantinely a neslyšíme zrovna slušná slova.
08:47 Domácí přesilovou hru nevyužili.
07:53 Zatím se kromě jedné šance nic moc neděje.
06:52 První přesilovka dnešního utkání. Domácí hráčky mají možnost se dostat opět do vedení.
06:40 Vyloučen hráč #22 Michaela Bezpalcová družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn na 2 minuty za hrubost
06:23 A je vyrovnáno. Bočková si před brankou poradila a backhandem zakončuje.
06:22 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 1:1
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #33 Tereza Bočková, asistoval #88 Adéla Vrbková (1:1)
05:34 Dubská M. zkusila další střelu. Střela končí v boční síťi.
04:06 Trpišovská opět v šanci. Střela končí v bloku.
03:05 Výborná našla volnou M. Dubskou. Ta zkusila překonat gólmanku z velkého úhlu.
02:05 A Petráková si připisuje důležitý zákrok.
01:19 A je tu gól. Trpišovská se urvala. Přeběhla půl hřiště a našla Klepalovou která míček doklepla. Krásná akce.
01:18 GÓL FBC Kutná Hora! 1:0
00:32 První akce patří domácím. O střelu se postarala Výborná.
00:05 A je rozehráno. Úvodní buly patří hostujícím hráčkám.
00:00 Vítáme Vás u dnešního zápasu v kutnohorksé Klimešce. Oslava včerejšího vítězství se na maturitním plese povedla. Uvidíme jak si s tím domácí hráčky poradí dnes. Týmy jsou v tabulce přesně vedle sebe. Očekáváme tedy vyrovnané utkání.