• 60 59:38
    2
    Viktorie RÁZKOVÁ

Florbal Chomutov - BLACK ANGELS 2:6
branky: 46. Tereza Suková, 48. Adriana Hýsková - 1. Ester Janušková, 15. Magdalena Folková, 36. Ester Janušková, 41. Ester Janušková, 44. Adriana Fricová, 55. Veronika Bímová; rozhodčí: Josef Kubát - Pavel Váňa; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 126; zásahy brankářů: Lucie Brandejská 18 - Hana Kuchařová 18; po třetinách: 0:2, 0:1, 2:3
60:00 Komentář hostů Chaloupecká Markéta (Vedoucí): Zápas se odehrával ve vysokém tempu. Začínají se nám ukazovat prvky, které se učíme na tréninku. Děkujeme soupeřům, rozhodčím a divákům za zápas.
60:00 Komentář domácích Hýsek Martin (Trenér): Blahopřeji soupeři k dnešní výhře. Dnes jsme dostali lekci z produktivity, ale myslím si, že obraz hry neodpovídal výsledku. Dvě branky na takové množství šancí je málo a proto soupeř zaslouženě bere body. Děkuji všem pořadatelém.
60:00 Střely ve 3. části: 11:8
59:38 Vyloučen hráč #19 Viktorie Rázková družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolené vrážení
58:31 Hostující hráčky jsou na míčku a snaží se ho kontrolovat.
58:01 Hrají se poslední dvě minuty utkání.
54:29 GÓL BLACK ANGELS! 2:6
Vlastní branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #20 Veronika Bímová (2:6)
53:40 Domácí hráčky teď tlačí do obrany BLACK ANGLES, ale je to bez střelby.
51:39 Šidlochová střílí, ale její pokus jde mimo branku.
50:32 Na hřišti zůstala ležet domácí Malecká, která odchází ze hřiště za pomoci klubové lékařky. Snad to nebude nic vážného.
49:25 Domácí holky ožily, tak pojďte využít tlaku.
48:10 Prontekerová se snažila přejít přes obránce prohozením míčku mezi nohami. To jí vyšlo a dostala se k nebezpečné střele, kterou Kuchařová vyrazila.
47:38 GÓL Florbal Chomutov! 2:5
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #11 Adriana Hýsková, asistoval #20 Veronika Bímová (2:5)
45:19 Napíši si zprávu a mohu smazat po vstřelené brance, asi musím rychleji psát.
45:18 GÓL Florbal Chomutov! 1:5
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #71 Tereza Suková, asistoval #18 Markéta Prontekerová (1:5)
43:47 GÓL BLACK ANGELS! 0:5
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #43 Adriana Fricová, asistoval #64 Ester Janušková (0:5)
40:16 Podruhé v dnešním utkání nevycházím domácím hráčkám vstup do začátku třetiny.
40:15 GÓL BLACK ANGELS! 0:4
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #64 Ester Janušková bez asistence (0:4)
40:01 Úvodní buly vyhrávají hostující hráčky.
40:00 Střely ve 2. části: 3:4
39:31 Dnešní spolupráce pořadatelského stolku je přímo skvělá :).
39:01 Hraje se poslední minuta.
38:20 Nepřesná střela Bímové končí za mantinelem.
35:42 Pořád stejná "pohádka" situace, kdy hostující hráčky vystřelí a doráží. Tím dnes daly tři branky.
35:41 GÓL BLACK ANGELS! 0:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #64 Ester Janušková, asistoval #46 Eliška Nová (0:3)
32:11 Livorová ve vyložené šanci sama před Brandejskou, ale přestřelila domací branku.
30:46 Domácí hráčky trápí koncovna.
30:06 Ve hře se objevuje více drobných faulů a nepřesností.
27:40 Nakonec Pilíková vystihla přihrávku a utíkala po levém mantinelu sama na brankářku Kuchařovou. Zkusila střelu, ale brankářka vytáhla levou lapačku.
27:35 Domácí hráčky jsou poslední minutu ve velkém tlaku hostujících hráček a neví, jak se něj dostat.
24:41 Hostujicí hráčky kombinují na domácí polovině, ale je to bez střelby.
20:10 Pořadatelský stolek zdraví asistenta týmu žen Michala Skuhrovce, který je momentálně na cestě s mužským týmem do Brna.
20:01 Úvodní buly vyhrávají domácí hráčky.
20:00 Střely v 1. části: 6:12
19:01 Hraje se poslední minuta.
18:20 Tvrdý souboj Livorové a Šidlochové v rohu obranné poloviny domácích, který přerušuje píšťala pana rozhodčího. Rozehrávku má BLACK ANGELS.
14:07 Druhá branka BLACK ANGELS byla jako přes kopírák. Střela, následná dorážka a míček je v naší síti.
14:06 GÓL BLACK ANGELS! 0:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #26 Magdalena Folková, asistoval #61 Barbara Livorová (0:2)
11:53 Hostující Livorová na míčku a pracuje za domácí brankou, ale se svojí přihrávkou nenašla adresáta.
10:16 Domácí hráčky zakládají útok na své polovině.
07:00 Domácí Malecká byla ve výborné střelecké pozici, ale brankářka Kuchařová nejprve vyrazila a na následnou dorážku nemusela zasahovat.
05:38 Domácí trenér Hýsek nabádá své hráčky k zodpovědnější hře na své polovině.
04:27 Krásná spolupráce Königové s Hýskovou, kdy po vzájemné výměnně míčku se do střely dostala Königová, ale branku netrefila.
00:21 Tak to je začátek utkání v podání BLACK ANGELS. Z první akce utkání se radují ze vstřelené branky.
00:20 GÓL BLACK ANGELS! 0:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #64 Ester Janušková, asistoval #43 Adriana Fricová (0:1)
00:01 Úvodní buly vyhrávají hostující hráčky.