8:4
    Běla NOVOTNÁ
    ()

TJ Sokol Královské Vinohrady - Florbal Chomutov 8:4
branky: 15. Eliška Reischlová, 31. Aneta Nigrinová, 36. Nikola Trnková, 38. Eliška Reischlová, 42. Adéla Skalická, 48. Aneta Nigrinová, 59. Aneta Nigrinová, 60. Běla Novotná - 12. Barbora Vaňková, 52. Veronika Bímová, 53. Adriana Hýsková, 57. Natálie Königová; rozhodčí: Jakub Dragoun - Marek Stojanović; vyloučení: 1:2; využití: 1:1; diváků: 27; zásahy brankářů: Daniela Kreisingerová 24 - Aneta Švátorová 15, Michaela Galušková 3; po třetinách: 1:1, 3:0, 4:3
60:00 Komentář domácích Kovač František (Asistent trenéra): Očekávali jsme dnes kvalitní zápas a tento předpoklad soupeř potvrdil. Nadarmo není v horním patře tabulky. Škoda, že takových utkání - a soupeřů - není v 1. lize více. Z naší strany vyzkoušeno několik herních variant, s tím spokojenost. Jediné, co nás mrzí, je výpadek koncentrace na začátku 3. třetiny, kterým jsme soupeři umožnili návrat do utkání a zbytečně se dostali pod tlak. I tuto situaci jsem ovšem nakonec využili ve vlastní prospěch, vyzkoušeli si další variantu sestavy a zápas dovedli do vítězného konce za tři body. Ještě jednou díky soupeři, přejeme klidnou cestu sněhem domů.
60:00 Komentář hostů Hýsek Martin (Trenér): Krásné vyrovnané utkání , kde rozhodla větší produktivita soupeře.Dlouho jsme hledali recept na proměnování šancí.Diky SKV za parádní florbal.
60:00 Dneska zůstávají po napínavém zápase tři body doma na Vinohradech, Chomutovu přejeme šťastnou cestu domů. Zveme vás na zíjřejší podvečerní zápas, v 17:30 se holky utkají s Litvínovem - pokud nemáte na nedělní večer zatím žádný program, přijďte se podívat!
60:00 Střely ve 3. části: 7:9
59:48 A ještě jeden do prázdné.
59:47 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 8:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #16 Běla Novotná bez asistence (8:4)
58:33 Nigrinová zachytila rozehrávku Chomutova, byla faulována, vystřelila vedle, doběhla střelu a uklidila do prázdné.
58:32 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 7:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #11 Aneta Nigrinová bez asistence (7:4)
58:00 Timeout Florbal Chomutov
56:12 Krásná akce, na jejímž konci je hostující Königová. Ještě to bude drama?
56:11 GÓL Florbal Chomutov! 6:4
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #12 Natálie Königová, asistoval #10 Nela Fojtíková (6:4)
55:46 Domácí Dobisíková s Trnkovou teď 30 vteřin podržely balonek.
54:39 Domácí Reischlová už přitvrdila - a hned to bylo pro rozhodčí trochu moc. Nepříjemnost pro domácí.
54:38 Vyloučen hráč #10 Eliška Reischlová družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za nedovolené vrážení
54:05 Dobrý blok Skalické.
53:02 Hostující hráčky jako polité živou vodou - jsou všude. Domácí musí také v soubojích přitvrdit, teď to bude bolet...
52:11 A je tu další branka - výhoz hostující gólmanky si bere Hýsková, obchází gólmanku a zasouvá přesně k tyči!
52:10 GÓL Florbal Chomutov! 6:3
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #11 Adriana Hýsková, asistoval #38 Michaela Galušková (6:3)
51:19 Bímová vzala na půlce balonek, utekla obránkyni a krásně zavěsila!
51:18 GÓL Florbal Chomutov! 6:2
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #21 Veronika Bímová, asistoval #71 Tereza Suková (6:2)
47:11 Tak to tu dlouho nebylo! Jechová na půlce přiťukla Nigrinové, která utekla obránkyni, přehodila balonek z bekhendu na forhend a naprosto přesně přišpendlila míček do vzdálenějšího horní rohu branky! Vikýř jako víno a sváteční střelkyně Nigrinová je na dvou gólech!
47:10 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 6:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #11 Aneta Nigrinová, asistoval #97 Tereza Jechová (6:1)
45:49 Chomutov zvyšuje obrátky, napadá, dohrává souboje, snaží se s výsledkem něco udělat.
45:07 Hra se přiostřila, série důrazných zákroků tělěm i hokejkami.
41:40 Běla Novotná se dostávala do dobré příležitosti, byla důrazně dohrána, načež skončila na zemi. Balonku se zmocnila Skalická, která tvrdou ranou střílí pátou branku domácích. Nakonec jsou z toho pro Bělu slzičky štěstí.
41:39 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 5:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #77 Adéla Skalická, asistoval #16 Běla Novotná (5:1)
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #38 Michaela Galušková družstva Florbal Chomutov
40:00 Druhá třetina nabídla podobný obrázek jako třetina první - SKV si musí dávat pozor na brejky Chomutova, které zatím naštěstí nekončí v domácí brance. Oproti první třetině SKV lépe zúročilo některé postupné útoky včetně druhé přesilovky. Nic není rozhodnuto, ale do poslední části jdou domácí z daleko lepší pozice.
40:00 Střely ve 2. části: 10:11
39:33 Hostující Hýsková lehce frustračně fauluje Skalickou.
37:39 Nedobrou přesilovku ukončila nekompromisní střelou nad nohu Svátorové domácí kanonýrka Reischlová. Výbornou asistenci připisuje Kolafová.
37:38 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 4:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #10 Eliška Reischlová, asistoval #87 Štěpánka Kolafová (4:1)
37:15 Chomutov v oslabení málem podruhé sám na branku. Domácím se přesilovka příliš nedaří.
36:27 V oslabení utekla hostující Hýsková, Kreisingerová skvěle chytá!
35:58 Vyloučen hráč #97 Simona Mock družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání
35:38 Po bekhendu Nigrinové doráží Trnková.
35:37 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 3:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #32 Nikola Trnková, asistoval #11 Aneta Nigrinová (3:1)
33:38 A další chyba v domácí rozehrávce, naštěstí včas vyřešeno.
32:39 Těch domácích průtoků bylo už dneska holky moc, o tomhle se určitě budete bavit s trenérama v šatně o další přestávce!
31:11 Gólovky na obou stranách - nejdříve hostující hráčka sama na Kresingerovou - tyč. Hned poté Vesecká z brejku trefuje jen nohu Svátorové, aby ihned vzápětí hostující hráčka nezpracovala balonek těsně před Kreisingerovou. Půlminuta hrůzy pro oba trenérské týmy.
30:06 A když to nejde přihrávkama, musí se vystřelit! Konečně Nigrinová nehledala nikoho jiného, zkusila krátký výběh od mantinelu a střelu tahem. Přes teč hostující hráčky skončil balonek až za zády bezmocné Svátorové!
30:05 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #11 Aneta Nigrinová, asistoval #96 Anežka Dobisíková (2:1)
29:04 Hostující Voráčková vyzkoušela pěknou střelou Kreisingerovou.
28:30 A teď se skoro prosadila hostující Hýsková - dorážku Kreisingerová chytá!
28:01 Domácí Jirková jen do gólmanky Svátorové, dorážku měla Radostová na dlouhou ruku.
26:57 Domácí v tlaku, bohužel bez gólového efektu.
25:31 Nejdříve tyčka po střele domácí Reischlové, poté si Eliška balonek vzala ještě jednou a dovezla ho až do malého brankoviště. Hostující gólmanka pozorná.
24:52 Domácí Radostová nedokázala dorazit míček poskakující po malém brankovišti.
24:08 Gólová šance Chomutova - Kreisingerová vyráží na břevno, pak se ještě míček motal kolem velkého brankoviště, kde jej domácí Richtrová vyváží do brejku.
23:03 Po třech minutách zatím SKV na balonku, ale bez větší šance. Chomutov čeká na zaváhání domácích.
21:40 První šanci druhé třetiny měly domácí hráčky, Novotná ani Jirková zakončit nedokázaly.
20:00 První třetina byla hodně zajímavá, hostující hráčky šly několikrát do nebezpečného přečíslení, domácí spíše hrozí postupným útokem. Počet střel v první třetině 9:8 pro domácí SKV
20:00 Střely v 1. části: 9:8
18:29 Hostující hráčky až na jednu šanci domácí do ničeho nepustily.
18:02 Dobrá akce domácích, Jirková jen do gólmanky.
16:29 MiniKolafová se vytáčela zpoza branky do nebezpečného prostoru, když přilétla sekyrka.
16:28 Vyloučen hráč #23 Lenka Morová družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání
15:32 Hra je vyrovnaná, domácí hráčky teď zpřesnily hru, čímž se dostávají do lepších pozic. Chomutov stále spíše brejkovým týmem.
14:01 Snopová na Veseckou, ta z otočky vystřelila na bližší. Gólmanka ztlumila projektil, který skončil na tyčce, vyvalil se za gólmanku a tam číhala na svou šanci Reischlová. Jak říkáme, dorážka je za dva góly (nebo tak nějak).
14:00 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #10 Eliška Reischlová, asistoval #66 Natalie Vesecká (1:1)
13:15 Domácí hráčky mají zatím velká okna v obraně, opticky jsou více na míčku, ale nebezpečnější věci se dějí před brankou domácích.
11:53 Ihned po buly další šance hostujících hráček, střela mířila kousek nad.
11:44 Po dorážce se prosazuje hostující Vaňková.
11:43 GÓL Florbal Chomutov! 0:1
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #8 Barbora Vaňková, asistoval #15 Natálie Kamenická (0:1)
09:54 Krásné dlouhé vysunutí hostující Hýskové, střelu Kreisingerová opět vyráží. Vzápětí šance domácí Trnkové, které na poslední chvíli strčila do mířidla hokejku hostující obránkyně.
09:02 Po delší době dobrý zákrok Kreisingerové proti střele z úhlu.
07:24 Domácí v tlaku, Radostová se tlačila před branku, byla faulována. Po standardce její střela zblokována.
06:28 Domácí Nigrinová z první po nahrávce Škvorové kousek mimo branku!
05:54 Hostující Hýsková získala balonek jako na podnose a běžela sama na branku, Kreisingerová výtečně chytá! Na druhé straně v šanci Trnková, bohužel nad.
02:53 První gólovku měly domácí holky - křižný pas Nigrinové zpracovala Trnková pro zakončující Dobisíkovou, která netrefila ideálně a balonek skončil v rohu hřiště.
02:03 Střely na obou stranách zatím nenašly cestu až k brance, gólmanky bez zákroků.
00:35 Hned od první minuty vidíme aktivní florbal od obou týmů.
00:00 Vážení diváci, vítejte u textového online přenosu dnešního zápasu 1. ligy žen mezi domácím týmem TJ Sokol Královské Vinohrady a hostujícím týmem Florbal Chomutov. Čeká nás bitva o třetí místo v tabulce, jelikož Florbal Chomutov má před domácím týmem jednobodový náskok. Vše je přichystáno na zahájení utkání.