7:2
    Dominika STEINBACHOVÁ
    ()

Prague Tigers Nehvizdy - FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň 7:2
branky: 6. Eliška Horáková, 25. Tereza Plánková, 35. Irena Palatínusová, 44. Nikola Hamerníková, 57. Eliška Dvořáková, 58. Eliška Mrázková, 59. Dominika Steinbachová - 19. Victoria Binědová, 32. Martina Špetová; rozhodčí: Martin Preclík - Jaroslav Verner; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Martina Pilšáková 25 - Kateřina Valečková 21; po třetinách: 1:1, 2:1, 4:0
60:00 Komentář domácích Jambor Vladimír (Asistent trenéra): Dnes odpracované utkání. Jsem velice potěšen, že základní cíl do utkání byl splněn. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme příjemnou cestu domů.
60:00 Komentář hostů Procházka Vít (Trenér): Utkání se rozhodlo v prvních dvou třetinách, kdy jsme dostávali góly po chybách v komunikaci a trestuhodně zahazovali šance, některé tutovky budou hráčky strašit ve snu ještě pár dní. Ten závěr už byla směska frustrace a přemotivovanosti, proti takhle vyspělému soupeři tak nemůžeme hrát. Stále se učíme, díky za to. Hezký nedělní večer všem.
60:00 Střely ve 3. části: 12:6
58:07 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 7:2
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #33 Dominika Steinbachová bez asistence (7:2)
57:39 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 6:2
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #49 Eliška Mrázková bez asistence (6:2)
57:39 Hosti zahráli malou domů a pohotová Mrázková okamžitě střlí z rozehry ještě na stojící golmanku.
56:24 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 5:2
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #95 Eliška Dvořáková bez asistence (5:2)
56:24 Plzeň hraje v šesti. Elis standartně na hrotu, překazila rozehru a do prázdné!! Její první gól po těžkém úrazu, gratulace.
56:01 Timeout FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň
54:10 Křížková se posouvá do obrany. Nový parťák Mrázkové je Plánková a hned velká šance tygřic.
50:40 Viktorová zdvojená ve vlastní rohu, ale to pro ní není problém přehrává hru na parťáka.
48:20 Přes Ježdíkovou se tygřicím velmi špatně útočí, ta dnes plní svou funkci obránce výborně.
43:22 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 4:2
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #10 Nikola Hamerníková, asistoval #88 Irena Palatínusová (4:2)
41:00 První minutu si Plzeň doslova ani neškrtla. Kikuš, Šusty, Steinby, Mimi a Íra předvedly skvělý zámek.
40:00 Střely ve 2. části: 11:7
40:00 Sudí Preclík si mezi třetinami chladí kotník, ještě že zdravotník vždy pomůže. Doufáme, že to není nic vážného.
38:13 Rozehra na útočné polovině tygřic, Steinbachová nahrála na Šusterovou a ta nádhernou střelou ohrožuje plzeňskou branku.
34:20 Takhle si to představujeme, přerušení rozehrávky Plzně a rychlé překonání obránců, to Eliška s írou umí.
34:19 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 3:2
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #88 Irena Palatínusová, asistoval #49 Eliška Mrázková (3:2)
31:10 Pilšáková dnes již předvedla spoustu skvělých zákroků, na toto však byla krátká.
31:09 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 2:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #76 Martina Špetová bez asistence (2:2)
24:27 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 2:1
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #16 Tereza Plánková, asistoval #14 Karolína Chvátalová (2:1)
24:27 No jednoduše nádhera, tyhle dvě si prostě rozumí.
23:54 Raslová měla téměř prázdnou bránu, nicméně to raději zahodila do autu.
20:00 Střely v 1. části: 5:14
19:11 Plánková vyvezla balón a zkušeně se nechala lehce zfaulovat a získala tak výhodu pro svůj tým.
18:31 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 1:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #79 Victoria Binědová bez asistence (1:1)
16:41 Hamerníková dokonce v šanci, škodaaa....
15:49 Zatím tygřice brání skvěle. Plzeň stále hledá recept.
15:08 Vyloučen hráč #95 Eliška Dvořáková družstva Prague Tigers Nehvizdy na 2 minuty za sekání
13:56 Rozhodčí dnešního zápasu taktéž nepřerušují zbytečně hru. Nutno podotknout, že oproti včerejším sudím mají na sobě starší sadu dresů, která není tak hezká. Snad budou brzo naskladě i pro tento pár.
12:48 Hamerníková krásná nahrávka na Viktorovou. Golmanka její dobrou střelu chytá.
09:01 Neuvřitelný závar u domácí branky. Balónek poskakoval na brankovišti a dokonce dvě různě barevné hráčky byly za zády golmanky.
06:55 Němcová z pozice obránce hraje dnes pěkně útočně, dobrá šance ale bohužel gólem neskončila.
05:38 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 1:0
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #85 Eliška Horáková, asistoval #88 Irena Palatínusová (1:0)
04:57 Šusterová krásně vyvezla balón z vlastní obrany a nahrála Poštové do dobré šance.
03:00 Hamerníková s Křížkovou nádherně zdvojily plzeňskou hráčku na mantinelu. Zkušená práce.
02:21 Důležitý zákrok Maťky, drží si svou svatyni.
00:20 První útok patřil domácím, tak se nám to líbí :-)
00:00 Dnes nás čeká zápas 18. kola 1. ligy žen. Domácí Prague Tigers vítá na své palubovce v malebných Nehvizdech tým z Plzně.